خبر بزرگ! هند برای اولین بار به طور کامل بومی توسعه واکسن ذات الریه می شود DCGI nod

vaccine, pneumonia , Streptococcus pneumoniaفایل عکس برای نمایندگی (عکس: رویترز)

این کشور به طور کامل بومی توسعه واکسن در برابر پنومونی کردم تایید از دارو کنترل کلی از هند (DCGI) اتحادیه وزارت بهداشت گفت: در روز چهارشنبه.

با کمک کارشناس ویژه کمیته (SEC) برای واکسن دارو تنظیم کننده بررسی فاز دوم و سوم کارآزمایی بالینی اطلاعات فرستاده شده توسط پونا-شرکت مبتنی بر سرم موسسه هند و سپس اعطا بازار تصویب پنوموکوک پلی ساکارید مزدوج واکسن.

اخبار مرتبط

واکسن تجویز عضلانی در یک شیوه ای.

وزارت گفت: این واکسن استفاده می شود برای فعال immunisatiuon در برابر مهاجم و بیماری ذات الریه ناشی از ‘استرپتوکوک پنومونی’ در میان نوزادان است.

سرم موسسه هند برای اولین بار به دست آمده از تصویب DCGI برای انجام فاز دوم و سوم آزمایش بالینی واکسن در هند. این محاکمات گرفته اند در نتیجه در داخل کشور است. این شرکت همچنین انجام آزمایش های بالینی در گامبیا.

پس از آن این شرکت اعمال شده برای تصویب و اجازه تولید واکسن.

ویژه کارشناس کمیته (SEC) توصیه می شود برای اعطای مجوز از بازار مجوز به گفت: واکسن. در 14 ژوئیه سرم موسسه هند Pvt با مسئولیت محدود اعطا شد مجوز تولید در داخل کشور توسعه یافته اولین پنوموکوک پلی ساکارید مزدوج واکسن وزارت گفت.

“این اولین بار است که بومی توسعه واکسن در زمینه پنومونی” آن را گفت.

این تقاضا از جمله واکسن قابل ملاحظه ملاقات با مجوز واردکنندگان در کشور از تولید کنندگان شد و تمام واکسن شرکت های مستقر در خارج از هند این وزارتخانه اضافه شده است.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>