چگونه السلطنه رئیس بیمارستان شاهد طفره رفت دستگیری

Chowdhury Abdullah Al-Mamun مدیر کل RAB گفت: شاهد مخفی در داکا کاکس Bazar Cumilla و ستخیرا طی هفته گذشته.

نایب السلطنه رئیس گروه گفت: RAB که او تا به حال سفر با کامیون یا ماشین در طول دوره.

Mohammad Shahed, chairman of Regent Hospital, was airlifted to Dhaka's old airport after he was apprehended by RAB on the Satkhira frontier for his roles in a COVID-19 test scam that roiled Bangladesh’s healthcare sector. Photo: Asif Mahmud Ove

محمد شاهد رئیس السلطنه بیمارستان شد airlifted به داکا قدیمی فرودگاه بعد از او دستگیر شد توسط RAB در ستخیرا مرزی برای نقش خود را در یک COVID-19 آزمون کلاهبرداری که roiled بنگلادش بهداشت و درمان بخش است. عکس: آصف محمود Ove

اقدام سریع گردان او را دستگیر کردند و در ستخیرا روستای هم مرز با هند روز چهارشنبه صبح و airlifted او را به داکا قبل از تحویل او به پلیس.

یکی از RAB مقامات که در زمان بخشی در این عملیات گفت: شاهد چپ داکا در شب Jul 7 و در زمان پناهگاه در یک کارمند در نرسینگدی را Madhabdi. او می دانست که او را دستگیر و پس از RAB حمله کردند و مهر و موم کردن بیمارستان شعب و ستاد.

پس از رومینگ در اطراف شهر در سراسر Jul 8, او بازگشت به داکا و رفت به Moheshkhali در کخس بازار با استفاده از یک ماشین “Gias” از بستگان از نایب السلطنه گروه مدیر عامل Masud Parvez این RAB رسمی گفت: درخواست ناشناس ماندن.

شاهد نقل مکان کرد به Cumilla از Moheshkhali با اجاره یک ماشین و سپس او عبور داکا به Manikganj توسط یک کامیون از یک شرکت بزرگ. در Jul 11 به اتهام موکل سفر به ستخیرا مادری خود منطقه.

او قراردادی “Bachchu”, قایقرانی را به صلیب Labangabati رودخانه به هند از Komorpur روستا در ستخیرا را Debhata.

این RAB پرسنل, گیر افتاد, او را با یک هفت تیر لود شده به او. او تا به حال, اصلاح کرده, خود سبیل تاریک مو و عینک برقع برای پنهان کردن.

شاهد نمی تواند خواب بسیار در ستخیرا چون بستگان او خودداری کرد و او را پناهگاه RAB رئیس اطلاعات سرور بن Quasem گفت.

این منطقه که در آن او بود دستگیر شد شناخته شده به شاهد به عنوان او تا به حال از مرز یک بار قبلا Quasem گفت.

شاهد درخواست RAB پرسنل به تولید و او را قبل از رسانه ها پس از دستگیری یک مقام رسمی گفت.

“شاهد شرمنده شد وقتی او را دیدم یک روزنامه نگار شناخته شده به او کلیک کردن بر روی عکس های خود را در Tejgaon فرودگاه” میگویند.

نایب السلطنه رئیس گروه به نظر می رسد در تلویزیون بحث را نشان می دهد در سال های اخیر و بحث اخلاق در میان چیزهای دیگر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>