هند خواستار اعضای سازمان تجارت جهانی به تجدید نظر در مهلت قانونی وظایف e-commerce

e-commerce, india, wto, coronavirus pamdemicعکس برای نمایندگی تنها هدف است.

هند خواسته است تا اعضای سازمان تجارت جهانی به “فوری” تجدید نظر در ادامه مهلت قانونی گمرکی در تجارت الکترونیکی تجارت به عنوان coronavirus همه گیر نشان داده است اهمیت حفظ انعطاف پذیری برای تنظیم چنین واردات است.

E-commerce مهلت قانونی است و هیچ چیز کوتاه از ” duty-free, سهمیه-رایگان دسترسی برای محصولات دیجیتال از دیجیتالی صنعتی, اعضای, بقیه, عضویت, با توجه به اظهارات تحویل داده شده توسط سفیر و نماینده دائم هند در سازمان تجارت جهانی در رسمی باز به پایان رسید, جلسه شورای عمومی در برنامه کار تجارت الکترونیک برگزار شد در روز سه شنبه.

اخبار مرتبط

“در Covid-19 همه گیر نشان داده است اهمیت حفظ انعطاف پذیری برای تنظیم واردات الکترونیکی انتقال و مالیات گمرکی بر واردات توسط دولت. بنابراین ادامه تعلیق باید به فوریت بازنگری در عضویت” آن گفت:.

آن گفت که هند شاهد نمایی افزایش واردات, الکترونیکی, انتقال, به طور عمده از موارد مانند فیلم و موسیقی و بازی های ویدئویی و ماده چاپ شده که برخی از آنها می تواند سقوط در محدوده توقف.

در حالی که سود و درآمد حاصل از پخش کننده های دیجیتال در حال افزایش به طور پیوسته توانایی دولت برای بررسی این واردات و تولید اضافی تعرفه درآمد است که به شدت محدود شده به دلیل توقف در تجارت الکترونیکی به آن اضافه شده است.

به گفته کارشناسان صنعت هند می خواهد برای پایان دادن به توقف و اعمال عوارض واردات برای محافظت از صنعت داخلی و درآمد.

از سال 1998 توقف است که زمان طولانی و دوباره برای دو سال. از آن گذشته توسعه یافته توسط شورای عمومی برگزار شد در دسامبر 2019 تا 12th کنفرانس وزرای خارجه, بالاترین مرجع تصمیم گیری سازمان تجارت جهانی.

همچنین گفت که اگر دامنه این تعلیق شامل دیجیتالی و digitizable کالا و پیامدهای آن هستند “بسیار جدی” به عنوان پیشرفت های تکنولوژیک منجر به یک افزایش سریع در رشد تجارت آنلاین از دیجیتالی کالا.

عدم در دسترس بودن استفاده از تعرفه برای کالاهای دیجیتالی به عنوان یک نتیجه از توقف بنابراین به شمار بسیار عمیق و چالش هایی برای کشورهای در حال توسعه ،

“اجازه توقف به مرور مهم است که برای کشورهای در حال توسعه برای حفظ سیاست فضای دیجیتال خود را پیشرفت و ارائه سطح میدان بازی به جوانه زدن تولید کنندگان داخلی نامحسوس کالا که بسیار مهم برای ایجاد اشتغال و درآمد ایجاد کردهاند.

همچنین گفت که نیاز به منابع جدید درآمد برای صرفه جویی در زندگی و امرار معاش در حال انجام Covid 19 همه گیر به خصوص در کشورهای در حال توسعه از جمله کشورهای هنگامی که میلیون ها نفر از شهروندان خود خواست به فقر شدید نیز تاکید نیاز برای پایان دادن به e-commerce توقف.

“به خلاف لجام گسیخته و بدون کنترل واردات از طریق الکترونیکی انتقال با توجه به مهلت قانونی موجود با توجه به تمدید مستندات به عنوان یک خرید اینترنتی از بیماری همه گیر در نتیجه عدم تعادل در واردات اعضا حساب های جاری ،

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>