هند در مبارزه با Covid نیاز به پشتیبانی با اطلاعات بیشتر در تست

To be sure, there has been some improvement, and daily tests have more than doubled from 1.3 lakh on June 1 to 2.9 lakh today. با توجه به محدود تست شده است جای تعجب است که برخی در جامعه پزشکی در حال تماس با یک قله برای گسترش این ویروس در شهرستانها مانند بمبئی. (تصویر نماینده)

با هند در حال حاضر گزارش نزدیک به 29,000 عفونت های جدید روز, ویروس است که به وضوح گسترش سریع باعث چندین دولت برای re-تحمیل مستندات و یا قرار دادن در محل اقدامات سختگیرانه برای محدود کردن جنبش. در واقع افزایش شدید مثبت رای—عفونت های جدید به عنوان یک سهم جدید آزمون—از 3 درصد در آغاز ممکن است به 10 ٪ در حال حاضر شواهدی از افزایش سرایت. و این با وجود این واقعیت است که تست سطح بسیار پایین هستند به دلایل مختلف یکی از آنها هزینه; در اکثر ایالت تنها آن دسته از افرادی که صفحه نمایش علائم و کسانی که در تماس با افراد آلوده در حال آزمایش هستند. هند آزمون فقط 8.6 نفر در هر هزار نفر جمعیت در حالی که تعداد 122 برای ما و 160 برای روسیه است.

برای مطمئن شود, شده است وجود دارد برخی از بهبود و روزانه تست به بیش از دو برابر از 1.3 لاخ در ژوئن 1 به 2.9 لاخ امروز. در دهلی نو به عنوان مثال تست شده است ramped تا بیش از چهار برابر از 5000 یا بیشتر در هر روز که این مرکز در پا برای کمک به محاصره Kejriwal دولت است. متاسفانه هر چند بسیاری از آزمون ها در حال انجام هستند و کمتر قابل اعتماد سریع آنتی ژن تست (موش); در طی ماه گذشته تنها حدود دو لاخ RT-PCR آزمایش انجام شد در حالی که سه لاخ شد موش. اطلاعات قابل دسترسی توسط هند اکسپرس نشان می دهد سابق انداخت تا یک رای مثبت از 30.5 درصد و دومی بطور قابل توجهی پایین تر 6.5% و آن را روشن است که موش از دست بسیاری از آلوده.

اخبار مرتبط

با توجه به محدود تست شده است جای تعجب است که برخی در جامعه پزشکی در حال تماس با یک قله برای گسترش این ویروس در شهرستانها مانند بمبئی. در واقع تست در بمبئی بوده است ناامید کننده ای ناکافی و تنها حدود 4000 در روز; این تنها به تازگی افزایش یافته به 5000. فقط تست بیشتر می تواند نشان می دهد تا چه حد از سرایت. در آندرا پرادش, برای مثال, مثبت شروع به پریدن کرد از 0.7% به 11% بین 2 ژوئن و جولای 13 به تعداد روزانه آزمون رز از 12,400 به 17,600. در غرب بنگال مثبت بیش از سه برابر به 13.3 درصد از 4.2 درصد بیش از مدت مشابه یک بار تست رز از 9,495 روز به 11,709 در روز است.

اما فقط 6.3 لاخ آزمایشات انجام شده در بنگال غربی تا کنون در مقایسه با 11.5 لاخ در آندرا پرادش. آن را به عنوان اتفاق می افتد در شهرستانها مانند کلکته که در آن تعدادی از موارد دو برابر شده فقط در دو هفته—سایر شهرستانها بزرگ (بنگلور افزایش چهار برابر) نشان می دهد این نوع از پرش وجود دارد که داده ها در تست; به عنوان مثل وجود دارد هیچ اطلاعاتی در مورد اینکه آیا مثبت در سطح شهرستان در حال افزایش است یا نه. در حالت ایده آل, دولت باید با ارائه این اطلاعات. اما از آن است که نه ICMR باید این موجود پس در هر صورت همه داده است و گزارش آن را به عنوان به خوبی. با توجه اختلاف در داده ها از کشورهای دیگر—دهلی تست اعداد و مرگ و میر شده اند چند بار تجدید نظر شده—در حالت ایده آل ICMR باید آشتی دادن تمام داده ها قبل از قرار دادن آن را.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>