کم هزینه استقراض نمی توانید صرفه جویی در هند سایه بانک ها در بحران

The lenders’ borrowing costs declined in June for a second straight month, according to a gauge that’s among four indicators compiled by Bloomberg to check on the health of the industry.وام دهندگان وام گرفتن هزینه ها کاهش یافته و در ماه ژوئن برای دومین ماه متوالی با توجه به ارزیابی که در میان چهار شاخص های گردآوری شده توسط بلومبرگ به بررسی سلامت میباشد.

هند سایه بانک ها با بهره گیری از یک کاهش در هزینه های استقراض بعد از محرک اقتصادی دولت مراحل, اما مشکل بخش چهره بیشتر چالش های پیش رو به عنوان اقتصاد قرقره از این بیماری همه گیر. وام دهندگان وام گرفتن هزینه ها کاهش یافته و در ماه ژوئن برای دومین ماه متوالی با توجه به ارزیابی که در میان چهار شاخص های گردآوری شده توسط بلومبرگ به بررسی سلامت میباشد. اما از سقوط در درجه اول به دلیل آسان پول نقد شرایط در این کشور سیستم بانکی و نه به خاطر کسب و کار باید تقویت شود با توجه به Sundaram مدیریت دارایی شرکت.

“هند چشم انداز اقتصادی نامشخص است و شانس بالا هستند سلامت مالی این شرکت رو به وخامت بیشتر” گفت: Dwijendra Srivastava, chief investment officer برای بدهی در Sundaram دارایی.

اخبار مرتبط

نگرانی در حال نصب است که بدهی های بد در سایه سرمایه داران ممکن است افزایش در جهان به عنوان دقیقترین stay-at-home اقدامات شامل coronavirus را با چکش ملت کسب و کار و چپ میلیون ها نفر بیکار. مودی صهیونیستی خدمات سرمایه گذاران در ماه گذشته هشدار داد که استرس در این میان وام دهندگان ممکن است عمیق تر و گسترده تر از آن فکر و S&P رتبه جهانی کاهش نمره های اعتباری از چندین شرکت از جمله با استناد به ریسک نقدینگی.

سلامت سایه بانک ها نیاز به بهبود زیرا آنها شکل ستون فقرات اقتصاد هند و قرض دادن به هر کس از تجار کوچک به انجام کسب و کار. نخست وزیر نارندرا مودی باید به پا زدن شروع به اعطای وام به احیای رشد اقتصادی است که مجموعه ای کوچک برای اولین بار در چهار دهه این سال است.

Crisil می گوید هند رشد وام می تواند آمار صفر در این سال مالی

به بلومبرگ بررسی کنید تا از بخش بهداشت و درمان نیز نشان داد که سه تن دیگر از اقدامات بدون تغییر بودند و از ماه قبل است. نمرات متصل به هر یک از شاخص های محاسبه شده توسط عادی انحراف از آخرین ارزش شاخص از آن سالانه به طور متوسط و اختصاص داده شده اند در یک مقیاس از 1 تا 7 با 1 دلالت بر ضعف و 7 نشان دادن قدرت است.

هند غیر بانک شرکت ها شد و اولین آمار تقریبا دو سال پیش زمانی که عمده زیرساخت های سرمایه IL&FS گروه کرده. خطرات roared که پشت Dewan مالی مسکن Corp. و Altico پایتخت هند با مسئولیت محدود. همچنین افتخار نیست بدهی خود را بازپرداخت در سال گذشته است. احساسات خصمانه دوباره در این سال هنگامی که یک خریدار بخش بدهی سقوط طعمه به سرایت از سایه-وام دهنده بحران است.

هند می شود 1.3 میلیارد دلار بودجه درخواست غیر بانک تحت طرح

به دستگیری خرید اینترنتی و کمک به شرکت ها در میان همه گیر دولت در آخرین حرکت در مارس اعلام کرد که $277 میلیارد ویروس-بسته امداد که شامل 750 میلیارد روپیه (10 میلیارد دلار) ویژه خط اعتباری برای سایه سرمایه داران. بانک مرکزی کاهش آن معیار خرید مجدد نرخ به پایین ترین سطح از حداقل 2000 و نگهداری درب های باز برای بیشتر کاهش.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>