انسان و ماشین: اتصال محل کار – چگونه هوش مصنوعی می تواند تبدیل به مشتری و کارمند تجربه

This approach to AI, wherein machines enable people to work in more efficient, meaningful ways, is known as Intelligence Augmentation, or IA.این رویکرد به هوش مصنوعی که در آن ماشین قادر می سازد مردم را به کار کارآمد تر راه معنی دار شناخته شده به عنوان تقویت هوش و یا IA. (تصویر نماینده)

توسط پیتر Quinlan

با وجود این بسیاری از dystopian پیش بینی است که هوش مصنوعی را جایگزین انسان در سازمان ها در حال پیدا کردن که هوش مصنوعی این است که بهترین اعمال به عنوان یک مکمل به سنتی نیروی کار یکپارچه به فرآیند و شبکه ای از انسان استعداد.

اخبار مرتبط

پیدا کردن مناسب برای هوش مصنوعی
شرکت امروز باید یک مقدار بی سابقه ای از ارزش مشتری و کارمند اطلاعات—اطلاعات است که می تواند در دسترس ساخته شده به هر دستگاه در هر نقطه. بسیاری از AI به عنوان یک راه حل برای مهار و monetise تمام این اطلاعات اما پیشرفت در اتوماسیون و یادگیری ماشین تنها کمک به انسان ها برای بهتر اهرم اطلاعات را به موقع تصمیم گیری بهتر در تراز وسط قرار دارد با نیازهای کسب و کار خود را.

تقویت هوش
این رویکرد به هوش مصنوعی که در آن ماشین قادر می سازد مردم را به کار کارآمد تر راه معنی دار شناخته شده به عنوان تقویت هوش و یا IA. یک گارتنر گزارش شناسایی شده که بیشترین ارزش کسب و کار هوش مصنوعی ارائه خواهد شد در سال آینده تصمیم گیری پشتیبانی نمی روند اتوماسیون. این گزارش بیشتر پیش بینی شده است که IA خواهد شد درایو خالص رشد کار تولید حدود 2.9 تریلیون دلار در ارزش کسب و کار و دوره نقاهت 6.2 میلیارد ساعت از بهره وری کارگر در 2021.

برخی از صنایع کلیدی در حال حاضر شاهد به نفع بشر-AI همکاری. جهانی تماس مراکز با استفاده از پردازش زبان طبیعی (NLP) برای گوش دادن به و شناسایی الگوهای در فعل و انفعالات. بینش تولید شده با استفاده از ان به حجم زیادی از تماس با تجزیه و تحلیل یادگیری ماشین می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تولید موفق اسکریپت های آموزشی و در زمان واقعی کمک برای عوامل. در این روش هوش مصنوعی است که قادر به ایجاد سازمان جمعی عمق بینش و هوش هیجانی gleaned از حجم عظیمی از تجربه از بهترین و بدترین عوامل در دسترس به هر عامل در هر تعامل مشتری.

در مشتری خدمات فضای AI می تواند کمک به تعاملات انسانی تر است. هوش مصنوعی نیز می توانید ساختار تعاملات به حداکثر رساندن راحتی مشتری به عنوان عوامل مجهز متناسب با اطلاعات در یک فرد می تواند نیاز به رسیدن فعالانه در راه است که متناسب با مشتریان برنامه و تنظیمات.

متصل در محل کار
هوش مصنوعی را می توان در روش های مشابه به روز-به-روز ارتباطات کسب و کار در سازمان جهانی با متصل موبایل حقوقی واجد شرایط. ان و هوش مصنوعی در حال حاضر می تواند بهبود بهره وری با پیاده جلسات ضبط صدا ناقابل فهرست سازی و جستجو و تولید جلسه اقدام و لیست. اما با توجه به ماهیت جهانی, کسب و کار, همایش ها تماس اغلب نیاز به پیشرفت دانش متنوع و آداب و رسوم و حساسیت و به طور بالقوه درک درستی از زبان های خارجی است. هوش مصنوعی نیز می تواند مورد استفاده برای تولید پروفیل از شرکت کنندگان در جلسه و به اصلاح صحبت کردن نقاط بر اساس اطلاعات در دسترس عموم. در این دیدار خود را به ان می تواند مورد استفاده برای پردازش چندین زبان و ترجمه در زمان واقعی اضافه کردن پیشنهاد های ظریف و یا متن را به نقاط ساخته شده است.

مثال بالا می توان به هر صنعت. ما حتی شروع به صحبت در مورد کاربرد هوش مصنوعی در زمینه خاص عمودی صنایع و یا اعمال نفوذ AI و بی شمار داده های تولید شده توسط IoT به افزایش انسان قابلیت های. که ممکن است یک موضوع را برای یک روز دیگر اما در این میان یک چیز روشن است: AI نشان دهنده یک فرصت فوق العاده ای برای بزرگ کردن تاثیر سازمان جمعی انسان قابلیت و دانش به افتراق منظور افزایش مزیت رقابتی و تبدیل مشتری و کارمند را تجربه کنند.

نویسنده VP کسب و کار, همکاری, Tata Communications

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>