بازده حقوق صاحبان سهام MF طرح باقی می ماند و ضعیف با وجود هندی بازارهای سهام ساخت تیز بازیابی از ماه مارس پایین

The performance of equity schemes has remained negative even for two- and three-year time frames. عملکرد سهام طرح باقی مانده است منفی حتی برای دو – سه سال و قاب زمان.

با وجود هندی بازارهای سهام ساخت تیز بهبودی از خود را در ماه مارس پایین عملکرد سهام صندوق های سرمایه گذاری طرح باقی مانده است ضعیف است. حدود 78% از مجموع 328 سهام طرح داده اند منفی را در یک سال گذشته. از 255 طرح که از دست داده اند و پول برای سرمایه گذاران پنج داده اند منفی را در بیش از 30% در یک سال گذشته.

داده ها از ارزش تحقیقات نشان می دهد که رده متوسط بازده برای largecap بودجه است (-)5.66% در یک سال گذشته در حالی که Sensex سه به پایین است که توسط 5 ٪ در همان زمان. با این حال حدود 50 largecap طرح از 70 underperformed این Sensex در سه سال گذشته.

اخبار مرتبط

عملکرد سهام طرح باقی مانده است منفی حتی برای دو – سه سال و قاب زمان. از 328 طرح حدود 65 درصد از این طرح را داده اند منفی را در دو سال گذشته و 41 درصد در سه سال گذشته است. اما برای مدت پنج سال تنها 19 از 328 طرح داده اند منفی می گرداند.

در یک سال گذشته بدترین عملکرد را از طرح های در آمد از PSBs زیرساخت بخش کوچک-کلاه وجوه و بانکداری بودجه. از نظر بخشی از بازده بخش بانکی شاهد آن دسته متوسط در
(-)22.83% با تمام 15 طرح دادن منفی می گرداند. از 36 اواسط کلاه و کلاه سهام طرح تنها هفت توانسته اند به پست مثبت گرداند.

رده بازده برای smallcap بودجه است (-)7.66 درصد در یک سال گذشته و (-)8.73 درصد در دو سال گذشته نشان می دهد ارزش داده های تحقیق. بازده هستند که در 8 ژوئیه سال 2020 است.

Neelesh Surana, CIO در Mirae Asset Global Investments (هند) گفت: “سهام بازده شده اند ناچیز به عنوان اقتصاد هند بود رفتن را از طریق رکود و حتی قبل از ماه مارس و در حال حاضر از آن شده است در برخورد با این بیماری همه گیر. همچنین در دو سال گذشته هندی بازارهای سهام شد قطبی با یک بخش از ارزش سهام عملکرد ضعیفی — در مجموع این دو دلیل کلیدی برای منصه بسیاری از سهام طرح است.”

این دسته مانند بین المللی بودجه و بهداشت و درمان بودجه داده اند بازده مثبت در یک سال گذشته. شرکت کنندگان در بازار آن را نسبت به کاهش ارزش روپیه و عملکرد مثبت بازارهای سهام ما در یک سال گذشته.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>