دانشمندان در نهایت محاسبه چگونه بسیاری از سگ داغ یک فرد می تواند غذا خوردن در یک بار

به دلیل coronavirus بحران این رویداد برگزار شد و عملا در این سال و دکتر جیمز Smoliga چسب بود به صفحه نمایش خود را ریشه برای پرونده های جدید است. برای چند ماه گذشته Smoliga یک دامپزشک و ورزش دانشمند مشغول به کار بود در یک تجزیه و تحلیل ریاضی از حداکثر تعداد سگ که یک انسان می تواند از لحاظ تئوری مصرف در 10 دقیقه.

“پاسخ این است که 83” گفت: Smoliga استاد در نقطه بالا در دانشگاه کارولینای شمالی است.

او در حال حاضر منتشر شده تجزیه و تحلیل کامل که محاسبه این عدد بر اساس 39 سال از داده های تاریخی از ناتان مسابقه و همچنین در مدل های ریاضی از عملکرد انسان است که در نظر گرفتن پتانسیل های شدید ورزشی شاهکارهای.

“در این مقاله گفت:” دکتر مایکل جوینر یک پزشک در کلینیک مایو که در مطالعات انسانی عملکرد و اضافه کرد که این تجزیه و تحلیل نشان می دهد کلاسیک سریع در افزایش عملکرد و به دنبال آن بیشتر تدریجی پیشرفت است که اتفاق می افتد زمانی که یک رویداد می شود professionalized. بهترین بخش, گفت, این است که Smoliga نوشت و آن را به صورت مستقیم.

Smoliga محاسبات نشان می دهد که در هنگام تنظیم برای توده بدن در جهان رقابتی ترین هات داگ خواران می تواند outeat یک خرس خاکستری یا یک کایوتی های اندازه گیری مقدار مواد غذایی در واحد زمان است. خرس می تواند غذا خوردن معادل حدود هشت سگ داغ در هر دقیقه در مقایسه با شاه بلوط توانایی خوردن 7.5 هر دقیقه اما خرس ادامه ندهید در این سرعت برای بیش از شش دقیقه Smoliga گفت. چه شاه بلوط و Sudo باید بیش از این حیوانات گفت: سرعت است.

هنوز هم این عجیب و غریب خوردن انسان مسابقات کم رنگ در مقایسه با یک گرگ خاکستری توانایی خوردن معادل حدود 11 سگ داغ در هر دقیقه است. انسان نمی آیند به خوردن به اندازه برمه پایتون است که می تواند مصرف تا 75 درصد از وزن بدن در یک وعده غذایی. خواهد بود که مانند 132 پوند Sudo خوردن 99 پوند از سگ داغ در یک نشست گفت: James هیکس یک زیست شناس تکاملی که مورد مطالعه مار فیزیولوژی در دانشگاه کالیفرنیا در ارواین. (چگونه بسیاری از سگ داغ پایتون می توانید مصرف در 10 دقیقه نشده علمی تست شده است.)

در واقع به سادگی مرتب سازی این حیوانات شناخته شده خوردن با سرعت و ظرفیت ممکن است بهترین راه برای پیش بینی عملکرد خود را در یک مسابقه خوردن.

“آن را به خوبی برای مقایسه میان گونه های, اما من نمی دانم اگر آن را دقیقا همان” گفت: Annelies د Cuyper حیوانات متخصص تغذیه در دانشگاه گنت در بلژیک. مصرف اعداد از حیوانات وحشی آمده از مطالعه خود را عادی رفتار در حالی که خوردن انسان سوابق هستند به عنوان مثال غیر طبیعی الگوهای غذا خوردن. “اگر شما همه آنها را با هم در یک مسابقه من نمی دانم چه کسی برنده خواهد بود,” او گفت:. (Smoliga اذعان کرد که او تا به حال نه در قدم زدن استراتژی است. “من فکر می کنم ممکن است که یک خوار مانند جوی شاه بلوط ممکن است قادر به غذا خوردن در یک نرخ مشابه به یک گرگ برای کوتاه مدت,” او گفت:.)

Miki Sudo competes during the women’s Nathan’s Famous Fourth of July hot dog eating contest in New York, Jul 4, 2020. John Taggart/The New York Times

Miki: Sudo رقابت در زنان ناتان مشهور چهارم جولای هات داگ خوردن مسابقه در نیویورک Jul 4, 2020. جان Taggart/نیویورک تایمز

عامل اصلی محدود کننده چقدر یک فرد (یا حیوان) می توانید در هنگامی است که معده ظرفیت برای کشش به جای این حجم از مواد غذایی است. در سال 2007 یک مطالعه به بررسی دستگاه گوارش از دو مرد — یکی رقابتی خوار دیگر به طور منظم داوطلب — زمانی که آنها در یک شبیه سازی هات داگ خوردن مسابقه در یک آزمایشگاه. کنترل موضوع متوقف شد و پس از هفت هات داگ اعلام کرد که او می تواند بیمار اگر او خوردند یکی دیگر از نیش می زنند. سرعت خوار scarfed پایین 36 سگ های داغ.

این مطالعه نشان داد که قابل توجه ترین تفاوت بین این دو نفر بود که رقابتی خوار معده به حال یک ظرفیت عظیم برای کشش و غذایی که خورده بود در طول آزمون ماند در معده به جای اینکه خالی به روده ها گفت: مطالعه ارشد, نویسنده, Dr David متز یک استاد پزشکی در بیمارستان دانشگاه پنسیلوانیا است.

به حدی که این صفات ذاتی هستند یا می تواند بهبود یافته با آموزش به طور کامل مشخص نیست اما اکثریت نخبگان رقابتی خواران که رقابت در ناتان مسابقه را در طول زمان بهبود. “هیچ کس بدتر” متز گفت.

این عملکرد منحنی نشان میدهد که عضلات معده رقابتی خواران ممکن است از دست دادن توانایی خود را به قرارداد را به اندازه اصلی خود ترک آنها را “با یک کیسه شل برای معده,” او گفت:. (که نه تنها نگرانی های ایمنی — حداقل هفت نفر کشته شده اند از خفگی در طول یک مسابقه.)

چسبناک معده نگران نباشید این 34 ساله Sudo, که گفت که او در قطار با خوردن حجم بزرگ مواد غذایی مانند سوپ کل سر از کلم بروکلی و “به اندازه کافی kale به کشتن یک اسب است.” قبل از رقابت در این سال او تقسیم یک وعده غذایی از 90 سگ داغ با دوست پسر خود نیک Wehry است که در یک رقابتی خوار. (او خوردند 39.5 هات داگ و نه کمتر از او به محل سوم در این مسابقه سال.) زن و شوهر نیز در بدنسازی تقریبا روزانه است. “من همیشه انجام می شود بهتر است زمانی که من به یک مسابقه لاغر و بیشتر مناسب” Sudo گفت.

در روزهای اولیه از ناتان رقابت برنده شد و معمولا یک مرد چاق, Smoliga گفت. اما به عنوان پرونده کاهش یافته است, برندگان تر شدن و باریک. یک توضیح برای این, گفت, است, اضافی که بافت چربی اطراف معده عمل می کند مانند یک گروه است که آن مانع از کشش.

با وجود استفاده از همان هات داگ و نان برای 40 سال ناتان مسابقه دیده می شود عملکرد در میان نخبگان رقبا در مورد افزایش 700%. “هیچ ورزش دیگر می آید نزدیک به زمانی که پرونده در حال اندازه گیری در 100 به علاوه سال span” Smoliga گفت.

اگر چه صعود در هات داگ رکورد قابل توجه است که الگوی آن به شرح زیر است جوینر گفت. به عنوان یک رویداد می شود بهتر شناخته شده “مردم شروع به آموزش آن به دلیل وجود نوعی از انگیزه بود و شهرت و یا پول,” او گفت:. رقابت استخر عمیق تر می شود و پرونده های جدید تنظیم می شوند.

اگر Smoliga پیش بینی 83 هات داگ در 10 دقیقه به نظر می رسد مانند یک کشش این را در نظر بگیرید: در متز در سال 2007 مطالعه سرعت خوار تا به حال سیم 36 هات داگ قبل از پژوهشگران فسخ شبیه سازی, مسابقه نگران است که او ممکن است perforate معده خود را. سیزده سال بعد شاه بلوط خوردند بیش از دو بار به عنوان بسیاری از سگ داغ است که نشان می دهد که ما احتمالا نمی دانید واقعی انسان محدود تا زمانی که ما رسیدن به آن است.

© 2020 نیویورک تایمز اخبار سرویس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>