سئول را بررسی #MeToo اتهامات علیه مرده شهردار

این تیم عضو هیچ قدرت به حکم یا دادستانهای کسانی که آنها را می خواهید به سوال چون پارک 64 کشته خود روز شنبه یک روز پس از وزیر شکایت او را به پلیس. قانون جنایی علیه پارک شده بود به طور خودکار بسته شده و پس از مرگ او.

اما فعالان حقوق زنان و همچنین به عنوان ناشناس که خطاب به رسانه های خبری از طریق وکیل نامیده اند یک تحقیق حتی اگر دادستان را نمی تواند اتهامات پارک.

در یک بررسی انجام شده توسط Realmeter یک روز پس از پارک های مراسم تشییع جنازه روز دوشنبه بیش از 64 درصد از پاسخ دهندگان گفته اند که در نظر گرفته شده بررسی لازم این شرکت گفت.

“مهم ترین چیز این است برای پیدا کردن حقیقت” گفت: Hwang In-sik سخنگوی شهر سئول طی یک کنفرانس خبری در روز شنبه که در آن او اعلام کرد این حقیقت یاب بررسی است.

اما Hwang نشان داد که محققان ممکن است قادر به درخواست تالار شهر برای اقدامات انضباطی و یا حتی درخواست که پلیس شروع به تحقیق رسمی اگر آنها پیدا کردن به اندازه کافی شواهد متهم در برابر هر شهرستان سالن مقامات دیگر از پارک.

علاوه بر دبیر اتهامات آزار و اذیت جنسی, محققان را به نگاه زمانی و از طریق چه کسی به پارک آموخته از وزیر شکایت به پلیس. فعالان حقوق زنان گفته اند که این پرونده به بیرون درز شد به پارک به او یک فرصت به طور بالقوه از بین بردن شواهد و مدارک قبل از مرگ او خودکشی.

آنها همچنین گفت که وزیر اولیه تجدید نظر به مقامات شهرستان برای کمک نادیده گرفته شده بود که مقامات سعی در حفاظت از پارک شهرت.

“من خیلی خرد که من به سختی می توانید پیدا کردن یک کلمه برای گفتن به مردم” Lee Hae-چان سر از حزب دموکرات گفت: شنبه در مورد اتهامات علیه اواخر شهردار. “من یک بار دیگر می گویند با عرض پوزش به مردم است.”

خودکشی از پارک و همچنین اتهامات علیه او را تحت سلطه عناوین در کره جنوبی برای چند روز. به عنوان شهردار سئول یک شهر 10 میلیون پارک بود و کره جنوبی دوم-ترین-قدرتمند منتخب رسمی با اعتبار ساخت این شهر امن تر و دوستانه تر نسبت به زنان و اغلب به عنوان اشاره کرد ممکن است نامزد انتخابات ریاست جمهوری.

قبل از تبدیل شدن به شهردار پارک شده بود یکی از ترین کشور در زمینه حقوق بشر و وکلا دفاع از حقوق زنان در طول زندگی خود و برنده شدن در این کشور مورد آزار و اذیت جنسی.

اتهامات علیه پارک نیز یک ضربه به رئیس جمهور مون جائه در حاکم حزب لیبرال دموکرات که پارک شده بود یک عضو. دو تن دیگر از اعضای حزب به تازگی تبدیل به تمرکز #MeToo جنبش است.

در مارس Oh Keo-آیا شهردار بوسان کره جنوبی را که دومین شهر بستری برای سوء رفتار جنسی و استعفا داد و پس از یک کارمند متهم او را از نظر جنسی آزار او.

در 2018, Ahn Hee-jung, یک ستاره در حال افزایش در ماه حزب و ریاست جمهوری امیدوار شدت پایین به عنوان فرماندار South Chungcheong استان پس از در اتاق رفت و در تلویزیون به او اعتراض بارها و بارها از نظر جنسی آزار او. او محکوم به 3 1/2 سال در زندان به اتهام تجاوز به عنف.

© 2020 نیویورک تایمز اخبار سرویس

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>