ردیابی Covid: کلکته عفونت های دو, خیلی بیشتر برای رفتن

At any time, increasing the number of tests done is important, at a time when positivity is rising, it is even more critical.در هر زمان و افزایش تعداد آزمایشات انجام شده مهم است در زمانی که مثبت است و افزایش آن است که حتی بیشتر مهم است.

عفونت سطوح در کلکته را تقریبا دو برابر شده فقط در دو هفته گذشته ساخت آن را یکی از معدود شهرهای بزرگ در این کشور با این مشکوک تمایز است. تعداد Covid-19 افراد آلوده در کلکته رز از 5,984 دو هفته پیش به 10,026 در روز سه شنبه. در میان شهرستانها است که باید تا حدودی مشابه جمعیت تنها بنگلور دیدم تقریبا چهار برابر پرش از 5,290 به 19,702 موارد در حالی که دهلی موارد از 87,360 به 113,740 بمبئی از 77,197 به 93,984 و چنای از 58,327 به 78,573.

آنچه نگران کننده است این است که با شهر ندارد و گزارش هر گونه اطلاعات در تست وجود دارد هیچ راهی برای تعیین اینکه آیا عفونت هنوز هم در حال افزایش است یا نه. در مورد دهلی نو, برای مثال, مثبت سطوح – عفونت های جدید به عنوان یک سهم جدید آزمون – کاهش یافته است از 13 درصد دو هفته پیش به 7.4 درصد در سه شنبه; بنگلور مثبت همچنان به افزایش است.

اخبار مرتبط

در حالی که ما نمی داده ها را برای تست در کلکته به طور جداگانه آن برای غرب بنگال به عنوان یک کل باید به سختی رشد از 9,619 دو هفته پیش به 10,359 امروز; به عنوان یک نتیجه مثبت از 6.8 درصد به 14 درصد در همان دوره است. در هر زمان و افزایش تعداد آزمایشات انجام شده مهم است در زمانی که مثبت است و افزایش آن است که حتی بیشتر مهم است.

در شرایط تست در هر یک میلیون جمعیت, West Bengal یکی از پایین ترین نرخ های بیش از حد. West Bengal آزمون 6,195 نفر در هر یک میلیون جمعیت در مقابل 39,121 برای دهلی نو 30,482 برای بمبئی و 13,154 برای بنگالور.

یک نشانه مطمئن است که این شهر نه تست به اندازه کافی دیده می شود و از آن بالاتر نرخ مرگ و میر. اگر به اندازه کافی تست های انجام شده مردم را نمی توان به ارمغان آورد یا Covid-مراقبت در مراکز و بیمارستان ها در زمان و بنابراین نرخ مرگ و میر تمایل به بالاتر است. در حالی که دهلی نو به یک مورد مرگ و میر’ – تعداد مرگ و میر به عنوان یک سهم از این گزارش شده بود Covid-مثبت – 3% کلکته به عنوان بالا به عنوان 5.1%. در واقع, on May 20, آن 11.8%; به عنوان تست افزایش یافته به طوری که تعداد Covid موارد آن گزارش 2,961 موارد در آن روز – و به عنوان یک نتیجه, نرخ مرگ و میر پایین آمد.

در ضمن تجزیه و تحلیل داده ها از بیش از 700 منطقه در سراسر کشور نشان می دهد که عفونت در حال گسترش از مناطق سنتی. سهم مناطق شهری – که در آن جمعیت شهری بود که بیش از 30% – کاهش یافته است در حاشیه از 80.9% به 78.7 درصد بین 10 ژوئن و جولای 13. سهم نیمه-مناطق شهری – که در آن جمعیت شهری است بین 20 و 30 درصد افزایش یافته است از 6.6 به 10.1 درصد. سهم مناطق روستایی هند در افراد آلوده کاهش یافته است از 12.5 درصد به 11.2 درصد.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>