مغلوب ساختن پیشی جستن دولت rescinds بین المللی دانش آموزان ویزا سیاست

واشنگتن جولای 15

تهمت و دولت توافق کردند به فسخ آن در جولای 6 قانون که به طور موقت منع دانشجویان بین المللی frm اقامت در ایالات متحده مگر اینکه آنها حضور حداقل یک فرد در دوره یک منطقه فدرال قاضی دادگاه گفت: در روز سه شنبه.

U-نوبه خود با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می آید زیر را در سراسر کشور خشم و انزجار در برابر 6 جولای نظم و یک سری از پرونده های حقوقی ثبت شده توسط تعداد زیادی از موسسات آموزشی به رهبری معتبر دانشگاه هاروارد و موسسه تکنولوژی ماساچوست (MIT) به دنبال دائمی تاکیدی امداد رسانی به نوار وزارت امنیت داخلی (DHS) و آمریکا مهاجرت و گمرک (ICE) از اجرای دستورالعمل های فدرال محرومیت دانشجویان خارجی از حضور در کالج ها و دانشگاه ها ارائه دوره های آنلاین از ماندن در کشور است.

به عنوان بسیاری از 17 ایالت آمریکا و منطقه کلمبیا همراه با بالا آمریکایی در آن شرکت هایی مانند گوگل و Facebook و مایکروسافت پیوست MIT و هاروارد در ایالات متحده دادگاه منطقه ای در ماساچوست علیه امنیت داخلی و یخ در به دنبال یک دستور به توقف کل حکومت از رفتن به اثر.

“من مطلع شده است توسط احزاب است که آنها آمده اند به وضوح. آنها را به بازگشت به وضعیت موجود” قاضی آلیسون Burroughs فدرال منطقه قاضی در بوستون گفت: در یک بیانیه در بالای دادرسی در دعوی در دادگاه.

اعلام می آید به عنوان یک تسکین بزرگ برای دانشجویان بین المللی از جمله کسانی که از هند است. در 2018-2019 سال تحصیلی وجود دارد بیش از 10 لاخ دانشجویان بین المللی در ایالات متحده است. با توجه به گزارش های اخیر از دانشجو و بازدیدکننده تبادل برنامه (SEVP), 1,94,556, هندی, دانش آموزان ثبت نام شده در موسسات مختلف علمی در ایالات متحده در ماه ژانویه است.

قاضی Burroughs گفت: این سیاست را در سراسر کشور اعمال می شود.

“هر دو سیاست بخشنامه و سوالات متداول نمی خواهد اجرا شود هر جا” او گفت:, با اشاره به توافق میان دولت آمریکا و MIT و هاروارد.

کنگره براد Scneider گفت: این یک پیروزی بزرگ برای دانشجویان بین المللی کالج ها و حس مشترک.

“دولت باید به ما یک طرح برای مقابله با ما بحران بهداشت عمومی – نمی توان آن را بی پروا ایجاد قوانین یک روز و rescinding آنها بعد او گفت:” در یک صدای جیر جیر.

در هفته گذشته بیش از 136 کنگره و 30 سناتور نوشت: به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به لغو سفارش خود را در بین دانش آموزان است.

“این یک پیروزی بزرگ برای دانش آموزان, سازمان ها و موسسات آموزش عالی در #MA7 و تمام در سراسر کشور که ایستاد و مبارزه در برابر این نژادپرست و بیگانه قانون” گفت: کنگره Ayanna Pressley.

“با در نظر گرفتن کلاس های آنلاین نباید نیروی بین المللی دانشجویان خارج از کشور ما” کنگره Mikie Sherrill گفت: در یک صدای جیر جیر.

در جولای 6 اطلاع یخ کرده بود گفت: همه دارندگان ویزای دانشجویی که برنامه های درسی دانشگاه شد و تنها ارائه آنلاین “باید ترک کشور و یا اقدامات دیگر از جمله انتقال به یک مدرسه با فرد راهنما به باقی می ماند در وضعیت قانونی”.

“آنها ممکن است عواقب مهاجرت از جمله اما نه محدود به شروع رسیدگی به حذف” آن را گفته بود.

در دعوی خود را در 17 ایالت و ناحیه کلمبیا گفت: برای بسیاری از دانشجویان بین المللی از راه دور آموزش در کشورها و جوامع آنها از امر مانع از مطالعات خود و یا به سادگی غیر ممکن است.

طرح دعوی در دادگاه ادعا شده که این قانون جدید تحمیل اقتصادی قابل توجهی آسیب precluding هزاران نفر از دانشجویان بین المللی از آمدن به و ساکن در آمریکا و پیدا کردن کار در زمینه هایی مانند علم و تکنولوژی و بیوتکنولوژی سلامت, مراقبت از کسب و کار و سرمایه گذاری و آموزش و پرورش و کمک به اقتصاد به طور کلی.

در یک جداگانه تشکیل پرونده شرکت هایی مانند گوگل و Facebook و مایکروسافت همراه با اتاق بازرگانی ایالات متحده و دیگر از آن حمایت گروه اظهار داشت که 6 جولای یخ بخشنامه خواهد آنها را مختل استخدام برنامه ساخت آن را غیر ممکن را در هیئت مدیره دانشجویان بین المللی که کسب و کار از جمله amici حال برنامه ریزی برای استخدام و برهم زدن روند استخدام در آن شرکت را متکی به شناسایی و آموزش کارکنان آینده خود را.

جولای 6 بخشنامه آن را غیر ممکن است برای تعداد زیادی از دانشجویان بین المللی برای شرکت در CPT و انتخاب کردن برنامه ها. آمریکا را “nonsensically ارسال شود…این فارغ التحصیلان دور به کار برای ما رقبای جهانی و رقابت در برابر ما…به جای capitalising در سرمایه گذاری در آموزش و پرورش خود را در اینجا در ایالات متحده” گفتند. PTI

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>