ما بارها پاکستان پس از پرواز خلبان-مجوز رسوایی

واشنگتن جولای 15

ایالات متحده و کاهش ایمنی امتیاز از پاکستان حمل و نقل هوایی و سیستم را مسدود پاکستان هواپیمایی از راه اندازی سرویس به ما.

این حرکت اعلام کرد در روز چهارشنبه به شرح زیر آیات که تقریبا یک سوم از پاکستان خلبانان تقلب در امتحانات اما هنوز دریافت مجوز از این کشور عمران-حمل و نقل هوایی قدرت.

آمریکا اداره هوانوردی فدرال گفت که آن را قرار داده و پاکستان در یک به اصطلاح دسته 2 امتیاز که بدان معنی است که شرکت های هواپیمایی از پاکستان نمی تواند شروع پروازهای جدید به ما.

همچنین ما شرکت های هواپیمایی نمی تواند فروش صندلی در پاکستان پرواز یک عمل به نام کد های که شایع است در میان دیگر خطوط هوایی بین المللی.

وجود دارد در حال حاضر نیست هر طور منظم پرواز برنامه ریزی شده بین آمریکا و پاکستان است.

FAA گفت: پاکستان در سیستم حمل و نقل هوایی نیست و مطابق با استانداردهای تعیین شده توسط سازمان ملل متحد هوانوردی بین المللی سازمان هواپیمایی کشوری. FAA نیست جزئیات کاستی.

رسوایی بیش خلبان مجوز در پاکستان پدید آمده از یک تحقیق از یک تصادف در ماه مه در کراچی که منجر به کشته شدن 97 نفر است. پرس و جو مشخص شد که 260 860 خلبانان در پاکستان فریب خورده خود را خلبان تست اما هنوز مجوز.

دولت حامل خطوط هوایی بین المللی پاکستان گفت: این اخراج 28 خلبانان به آلوده مجوز. دولت اخراج پنج مقامات هواپیمایی آژانس است و با توجه به اتهامات جنایی.

اتحادیه اروپا را به همتای FAA را ممنوع کرده است خطوط هوایی بین المللی پاکستان از پرواز به اروپا حداقل به مدت شش ماه. AP

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>