واکسن داد می گوید 75 کشور مشتاق به پیوستن به ‘COVAX’ دسترسی به تسهیلات

از 75 کشور که تامین مالی واکسن از بودجه با شریک خواهد شد تا 90 کشورهای فقیر پشتیبانی از طریق کمک های داوطلبانه به GAVI را COVAX پیشبرد بازار تعهد (AMC) قرار داد در بیانیه ای گفت.

“COVAX است که واقعا تنها راه حل جهانی به COVID-19 همه گیر” ست برکلی, GAVI ارشد اجرایی در بیانیه ای گفت:.

“برای اکثریت قریب به اتفاق کشورهایی که آیا آنها می توانید استطاعت به پرداخت برای خود دوز و یا نیاز به کمک این وسیله دریافت تضمین شده به اشتراک گذاری از دوز و اجتناب از تحت فشار قرار دادند به پشت صف همانطور که دیدیم در طول همه گیر H1N1 یک دهه پیش است.”

با هم این گروه تا 165 کشور جهان نشان دهنده بیش از 60 درصد از جمعیت جهان و بهره رای اعتماد در تلاش برای تضمین دسترسی جهانی به COVID-19 واکسن GAVI بیانیه اضافه شده است.

COVAX است با همکاری رهبری GAVI سازمان بهداشت جهانی و CEPI ائتلاف برای اپیدمی آمادگی نوآوری. هدف آن است که به ارائه 2 میلیارد دوز موثر تایید COVID-19 واکسن تا پایان سال 2021.

عکس تحویل داده می شود به همان اندازه به کشورهای شرکت کننده متناسب با جمعيت گاوی گفت و مستقر در ابتدا برای کارکنان بهداشتی درمانی.

گاوی گفت: در ماه گذشته آن را مطرح کرده بود $567 میلیون دلار از کمک کنندگان بین المللی به سمت یک هدف اوليه از 2 میلیارد دلار برای خرید واکسن از طریق COVAX پیشرفته بازار تعهد است.

بیش از 100 بالقوه COVID-19 واکسن ها در توسعه, با حداقل 20 در انسان آزمایش های بالینی به عنوان دانشمندان به دنبال راه هایی برای محافظت از مردم در برابر عفونت با این بیماری همه گیر.

AstraZeneca که در حال توسعه یک پتانسیل COVID-19 شات شناخته شده به عنوان AZD1222 موافقت کرده است که عرضه 300 میلیون دوز به COVAX اگر واکسن ثابت موثر و محفوظ است.

برکلی گفت که حتی برای کشورهای در حال حاضر به دنبال دو جانبه معاملات با داروسازان ، COVAX طرح می تواند کمک به کاهش خطر اگر یکی یا بیشتر از واکسن نامزدهای شکست.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>