87 درصد فقیر در بنگلادش جدی مواد غذایی, تغذیه, بحران میان COVID-19 pandemic: بررسی

این نظرسنجی با عنوان ” تاثیر COVID-19 بحران مواد غذایی و تغذیه کم درآمد مردم نشان داد که تقریبا 98 درصد افراد کم درآمد در بنگلادش به شدت تحت تاثیر این بیماری تنفسی که ادعا کرده 2,496 زندگی پس از مارس.

داده های جمع آوری شده از 834 کم درآمد مردم ساکن در مناطق شهری و روستایی سراسر کشور از جمله مردم بومی و 43 درصد از زنان نشان می دهد که امنیت غذایی در خانواده به مرحله حساس رسیده ایم. چون درآمد اعضای از دست رفته فرصت های درآمد بیش از چند ماه گذشته با توجه به کروناویروس مستند. وضعیت بهبود یافته است بسیاری با وجود بازگشایی کسب و کار در مقیاس محدود است.

مردم از حرفه های مختلف از جمله کالسکه-دستگاه کشش, ون, روروک مخصوص بچه ها و رانندگان تاکسی و حمل و نقل کارگران مغازه داران و فروشندگان و آرایشگران آرایشگران و پاک کننده ها داخلی کمک می کند تا آجر آسیاب کارگران, کالا, کارگران حمل و نقل و تحویل فرد و کارگران مزرعه در زمان شرکت در نظرسنجی انجام شده توسط Nazneen احمد محقق ارشد بنگلادش موسسه مطالعات توسعه و یا پیشنهادات.

پاسخ به سوالات از این بررسی نشان داد که 5 درصد از افراد در خانواده های کم درآمد موفق یک وعده غذایی در هر روز در طول همه گیر اما 91.6 درصد از آنها قادر به مدیریت سه وعده در روز قبل از بحران آغاز شد.

مردم Mymensingh و سیلهت نسبتا تحت تاثیر بحران مواد غذایی بیشتر اما فقیر در رنگپور رنج می برد بیشتر در بنگلادش است. بحران تغذیه شایع تر است در Rajshahi.

همه گیر مجبور حدود 7 درصد مردم به تغییر شغل. بسیاری از آنها را تبدیل به کارگران و کارگران مزرعه بررسی یافت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>