کشاورزی اصلاحات: بذر صنعت پرانتز به صورت B2B جدید از مدل کسب و کار

In a closed look system, normally companies do not buy and sell to farmers as they try to avoid entry into their own account books.در یک بسته نگاه سیستم به طور معمول شرکت های خرید و فروش به کشاورزان به عنوان آنها سعی می کنند برای جلوگیری از ورود به حساب کاربری خود کتاب.

دانه صنعت در کشور در حال آماده سازی برای تغییر در مدل کسب و کار خود — از B2B B2C به بعد دولت incentivised قرارداد از طریق فرمان. هر چند ممکن است 6-8 سال برای دیدن کامل تاثیر اصلاحات شرکت ها هستند با این حال آماده شدن برای تهیه بذر از مطالبات انبوه کاربران, که خواهد شد بر روی کلید ورودی به کشاورزان پس از ورود به قرارداد کشاورزی.

“در زمانی که آن را در مقیاس بالا ممکن است 6-8 سال است. بسیاری از چیزهایی که نیاز به مرتب کردن بین شرکت ها و کشاورزان از جمله ساختار قرارداد و کیفیت و سیستم پرداخت” گفت: Ram Kaundinya مدیر کل فدراسیون بذر صنعت هند (FSII). دانه صنعت نیز قرارداد کشاورزی به تهیه و دانه آن ساخته شده است بیش از 50 سال گذشته.

اخبار مرتبط

وجود دارد برخی از شرکت ها که در حال حاضر در حال گرفتن مواد خام خود را از طریق قرارداد کشاورزی در مقیاس محدود است. یک احتمال این است که آنها به کشاورزان به استفاده از تنوع خاص و ممکن است آنها ثابت با دانه شرکت ها برای عرضه مستقیم به کشاورزان است. گزینه های دیگر می تواند آنها ممکن است خرید و عرضه به کشاورزان است.

در یک بسته نگاه سیستم به طور معمول شرکت های خرید و فروش به کشاورزان به عنوان آنها سعی می کنند برای جلوگیری از ورود به حساب کاربری خود کتاب. این مواد غذایی شرکت پردازش ممکن است بررسی استانداردهای کیفیت خود و نه فقط ترک آن را رایگان به شرکت های دانه برخی از کارشناسان گفت. تا کنون آنها خرید هر چه بود آمدن به بازار است. اما با تصویب قوانین جدید از پردازنده های مواد غذایی اطمینان حاصل شود آنچه که مواد اولیه آنها می خواهند و نقش دانه می شود بسیار مهم است آن را به عنوان کلید ورودی.

Kaundinya همچنین گفت که شرکت های دانه را برای ورود به مذاکرات قیمت در حالی که برخورد با شرکت هایی که ممکن است ورود به کشاورزی قرارداد بر خلاف سیستم فعلی که کشاورزان نیست و مقرون به صرفه قیمت.

این مرکز در تاریخ 5 ژوئن اعلام قانون جدید در قرارداد کشاورزی — کشاورزان (توانمند سازی و حفاظت) توافق بر سر قیمت و تضمين خدمات کشاورزی فرمان 2020 همراه با دیگر قانون جدید در سد-رایگان درون دولت و درون دولت و تجارت و همچنین اصلاح در کالاهای اساسی عمل برای جلوگیری از سوء استفاده از سهام هلدینگ حد قوانین و مقررات.

قانون قرارداد کشاورزی می گوید: “هر گونه تعهد مربوط به سهام محدود نخواهد بود و قابل اجرا به این مقدار از کشاورزی به تولید به عنوان خریداری شده تحت کشاورزی توافقنامه وارد شده را مطابق با مفاد این فرمان.” در حالی که این مرکز در موضوع دستورالعمل به دولت در این قرارداد کشاورزی توافقنامه قانون نیز مقرر شده است که شخص ثالث assayers مستقر خواهد شد به راهنمای نظارت و ارزیابی کیفیت درجه و استانداردهای باقی مانده آفت کش ها و مواد غذایی استانداردهای ایمنی که همه را می توان بخشی از توافق است.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>