بنگلادش میله پوشاک کارگران از خانه سفر برای عید در میان coronavirus همه گیر

کارگران را صرف سه روز طول تعطیلات عید تعطیلات در همراهی با دولت تعطیلات او اضافه شده است.

کمال اعلام کرد این تصمیم پس از جلسه بیش از دستمزد جشنواره و کمک هزینه تعطیلات از این کارگران در دبیرخانه در روز پنج شنبه.

“این تعطیلات تمدید نمی شود,” او اضافه شده است.

صفحه اصلی وزیر گفت: کارگران با دستمزد برای ماه ژوئن پرداخت شده است و کار وزارت نشسته بود با لباس صادرکنندگان لابی BGMEA برای رسیدن به یک تصمیم بیش از این کارگران حقوق برای ماه جولای و عید کمک هزینه.

دولت وزیر کار و اشتغال نشسته بود با BGMEA و رهبران کارگری در روز یکشنبه برای بحث درباره این موضوع با توجه به Md Aktarul اسلام, روابط عمومی افسر نیروی کار وزارت.

بنگلادش اجرا در سراسر کشور به طور کلی تعطیلات در اواخر ماه مارس پس از ظهور coronavirus عفونت درخواست مردم برای ماندن در خانه برای جلوگیری از ابتلا به بیماری است. این تصمیم همراه بود خاموش شدن حمل و نقل عمومی که در آن زمان.

صاحبان تصمیم به بازگشایی این کارخانه در میان خاموش کردن وادار هزاران نفر از کارگران به پور را به داکا و دیگر مناطق که در آن پوشاک کارخانه در آن واقع شده از جمله Gazipur, نرینگنج و Chattogram سفر از خانه های خود ،

تصمیم به بازگشایی شد ملاقات با انتقادهای تند و صاحبان معکوس تصمیم خود را تعطیل کارخانه ها پایین دوباره یک بار بیشتر فوتی و فوری کارگران برای سفر به زادگاه خود.

در ضمن میزان عفونت افزایش یافت, مصرف چوب خط حساب کردن از آلوده تقریبا 200000 نفر در سراسر کشور در حالی که شمار کشته شدگان صعود به 2,733 به عنوان روز پنج شنبه با توجه به داده ها از اداره کل خدمات درمانی و یا DGHS.

بسیاری از کارشناسان بر این باورند کارگران سفر به عقب و جلو از داکا به زادگاه خود تا به حال به انجام بسیاری با افزایش میزان عفونت با وجود دو ماه خاموش کردن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>