بایدن دروازه دیگر حساب های توییتر هک بیت کوین کلاهبرداری

این نیرنگ شامل ساختگی توییتهایی از سابق باراک اوباما رئیس جمهور دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری پیشتاز, جو بایدن, Mike Bloomberg و تعدادی از میلیاردرهای tech

واشنگتن جولای 16

ناشناس هکرها با نفوذ به حساب توییتر از تکنولوژی moguls سیاستمداران مشهور و عمده شرکت ها در روز چهارشنبه در یک آشکار بیت کوین اومدی.

این نیرنگ شامل ساختگی توییتهایی از سابق باراک اوباما رئیس جمهور دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری پیشتاز, جو بایدن, Mike Bloomberg و تعدادی از تکنولوژی میلیاردرهای از جمله مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس شرکت مایکروسافت-بیل گیتس بنیانگذار و مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk.

مشاهیر و Kanye West و همسرش, کیم کارداشیان غرب نیز هک شده. جعلی توییتهایی ارائه شده برای ارسال 2,000 تومان برای هر دلار از 1000 ارسال به یک ناشناس آدرس Bitcoin.

هیچ شواهدی وجود ندارد که صاحبان این حساب ها بودند هدف خود را. به جای هک ظاهر طراحی شده خود را فریب پیروان توییتر به ارسال پول به یک ناشناس بیت کوین حساب.

این بایدن, کمپین برای مثال گفت که توییتر یکپارچگی تیم “قفل کردن حساب کاربری در عرض چند دقیقه از نقض و حذف مربوط به صدای جیر جیر.”

اوباما را تا به حال هیچ اظهار نظر فوری. اف بی آی گفت: آن آگاه بود از توییتر نقض امنیتی است اما نظر بیشتر.

در یک صدای جیر جیر, توییتر اشاره کرد که از آن آگاه بود از یک “رخداد تأثیر حساب در توییتر.” سان فرانسیسکو شرکت گفت که در حال بررسی است و وعده داده شده به روز رسانی به زودی. آن را بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

ظاهرا جعلی توییتهایی تمام شد به سرعت حذف شده اگر چه آسوشیتد پرس قادر به ضبط تصاویر از چند قبل از آنها ناپدید شد. این مشکل امنیتی شدید بود به اندازه کافی برای توییتر به هشدار می دهند که بسیاری از آن بیش از 166 میلیون روزانه کاربران ممکن است قادر به صدای جیر جیر و یا تنظیم مجدد کلمه عبور خود را در حالی که این شرکت سعی در قفل ،

در میان چهره های سیاسی هدفمند هک بیشتر به نظر می رسد به هدف دموکرات ها و یا چهره های دیگر در سمت چپ به کشورشان کمپین 2016.

ما سازمان های اطلاعاتی ایجاد شده است که روسیه درگیر در هماهنگ تلاش برای دخالت در کسانی که ما انتخابات را از طریق رسانه های اجتماعی دستکاری های مختلف و ارسال ها از جمله هدف قرار دادن مبارزات مختلف و عمده حزب و سازمان.

این هک نیز ممکن است یک تظاهرات ساده از توییتر ضعف کنترل های امنیتی به عنوان ما سر به 2020 انتخابات ریاست جمهوری یک مسابقه که در آن خدمات است که به احتمال زیاد نقش موثری.

بیت کوین حساب ذکر شده در جعلی توییتهایی به نظر می رسد ایجاد شده در پنج شنبه. در پایان روز آن را دریافت کرده بود تقریبا 12.9 bitcoins یک مقدار در حال حاضر به ارزش کمی بیش از $114,000. در برخی از نقطه در طول روز تقریبا نیمی از این مبلغ در بیت کوین بود از حساب برداشت شود.

بزوس گیتس و مشک در میان 10 نفر از ثروتمندترین افراد در جهان, با ده ها میلیون ها نفر از پیروان در توییتر. این سه نفر به ارزش یک ترکیب $362 میلیارد و طبق آخرین محاسبات توسط مجله فوربس.

همان ساختگی ارائه بریدن بار دوم در مشک حساب که دارای سابقه گاهی اوقات befuddling توییتهایی از گریز از مرکز میلیاردر. تسلا نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

گیتس که تبدیل به یکی از جهان پیشرو خیر از پله پایین به عنوان مدیر عامل شرکت مایکروسافت تایید کرد که جیر جیر نمی شد از او. “این به نظر می رسد بخشی از یک مسئله بزرگتر که توییتر مواجه است” یک سخنگوی میلیاردر در بیانیه ای گفت.

این است که به سختی اولین بار هکرها ایجاد فساد در توییتر. فقط در سال گذشته حساب توییتر مدیر عامل شرکت جک دورسی در هم شکسته شد و مورد استفاده برای توییت نژادپرستانه و مبتذل نظرات.

آخرین نقض امنیتی باعث Sen جاش هاولی میسوری جمهوری خواه با ارسال نامه ای به دورسی اصرار او را برای کار با اف بی آی و وزارت دادگستری در راه هایی برای بهبود توییتر را امنیت.

“یک حمله موفقیت آمیز بر روی سیستم شما سرورهای نشان دهنده یک تهدید برای همه کاربران خود را حفظ حریم خصوصی و امنیت داده ها” هالی نوشت.

سرمایه گذاران همچنین به نظر می رسد در مورد پتانسیل خرید اینترنتی از هک مؤثر توییتر استفاده است. توییتر سهام کاهش یافت 3 ٪ در گسترش تجارت پس از خبر هک را شکست. AP

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>