Coronavirus واکسن: چین شرکت با استفاده از کارگران به “pre-test’ واکسن در مسابقه های جهانی

Coronavirus vaccine, covid 19 pre test vaccine, SinoPharm, Chinese company, Communist Party, Chen Wei, bejing, covid 19 test, covid 19 vaccine news, latest news on covid 19 vaccine update“دادن یک دست کمک به جعل شمشیر پیروزی” خوانده شده آنلاین پست از SinoPharm با تصاویر از کارگران می گوید کمک کرد “پیش آزمون” آن واکسن. (عکس از آسوشیتدپرس)

در مسابقه جهانی را coronavirus واکسن یک دولت متعلق به شرکت چینی مباهات است که در آن کارکنان از جمله مدیران ارشد دریافت تجربی عکس حتی قبل از اینکه دولت به تصویب تست در مردم است.
“دادن یک دست کمک به جعل شمشیر پیروزی” خوانده شده آنلاین پست از SinoPharm با تصاویر از کارگران می گوید کمک کرد “پیش آزمون” آن واکسن.

این که آیا آن را به عنوان قربانی قهرمانانه و یا قوانین بین المللی را با هنجارهای اخلاقی این ادعا تأکید زیادی سهام چین در رقابت با آمریکا و شرکت انگلیسی برای اولین بار با یک واکسن برای کمک به پایان دادن به این بیماری همه گیر — یک شاهکار خواهد بود که هر دو علمی و سیاسی پیروزی.

اخبار مرتبط

“گرفتن یک COVID-19 واکسن جدید جام مقدس” گفت: لارنس Gostin جهانی بهداشت عمومی کارشناس حقوقی در دانشگاه جورج تاون. “رقابت سیاسی را برای اولین بار است که کمتر ناشی از رقابت برای ماه بین ایالات متحده و روسیه است.”

چین موقعیت خود را به عنوان یک مدعی قوی. هشت نفر از نزدیک به دو دوجین بالقوه واکسن در مراحل مختلف تست انسان در سراسر جهان از چین بیشتر از هر کشوری است. و SinoPharm و دیگر شرکت چینی در حال حاضر اعلام کرده اند که آنها در حال ورود به تست نهایی.

هر دو کشور چین و SinoPharm سرمایه گذاری کرده اند به شدت در تلاش درست و تکنولوژی — یک “،” واکسن ساخته شده توسط رشد کل ویروس در آزمایشگاه و سپس کشتن آن است که چگونه عکس فلج اطفال ساخته شده است. پیشرو غربی رقبای جدیدتر استفاده کنید کمتر از فن آوری اثبات شده برای هدف قرار دادن “سنبله” پروتئین است که کت ویروس.

که پروتئین است که “یک جای خوب برای ما شرط” دکتر Gary Nabel ارشد علمی افسر فرانسوی, شرکت داروسازی سانوفی گفت: در آمریکا صنعت بیوتکنولوژی نشست. اما “این خوب است به برخی از تنوع است. من می خواهم این واقعیت است که وجود دارد ، تمام واکسن. که فراهم می کند یک جایگزین در مورد یکی از این باید شکست.”

SinoPharm ادعا می کنند که 30 “ویژه داوطلبان” نورد تا آستین خود را حتی قبل از اینکه شرکت کردم اجازه اولیه آن انسان مطالعه را افزایش می دهد نگرانی های اخلاقی در میان ناظران غربی. شرکت پست به نقل از یک “روح فداکاری” را نشان می دهد و هفت مردان در لباس و زد — ترکیبی از دانشمندان و تجار و بازرگانان و یک حزب کمونیست رسمی با یک پس زمینه در تبلیغات.

“این ایده از مردم حاضر به قربانی کردن خود … تقریبا انتظار می رود در چین گفت:” Yanzhong هوانگ جهانی بهداشت متخصص در شورای روابط خارجی آمریکا یک سازمان غیر انتفاعی است. اما با شرکت ها و مقامات دولتی شدن واکسینه کارکنان دیگر “ممکن است احساس فشار به شرکت. که نقض داوطلبانه اصل” است که در یک بستر مدرن و اخلاق پزشکی, هوانگ گفت.

دور اول تست انسان — فاز 1 آزمایش — نیاز به کسب اجازه از یک کشور به مواد مخدر, تنظیم کننده, که تصمیم می گیرید که آیا به اندازه کافی وجود دارد آزمایشگاهی و حیوانی و شواهد به توجیه تلاش.SinoPharm که کاهش یافته است به نظر برای این داستان این است که آزمایش دو واکسن نامزد دريافت اجازه دولت برای فاز 1 آزمایش در اواسط تا اواخر ماه آوریل است. در یک پست در آن شرکت تابعه رسمی WeChat حساب این شرکت می گوید آن انجام شده خود را “پیش آزمون” در پایان ماه مارس “به واکسن آمار بازار به عنوان اوایل به عنوان امکان پذیر است.”

آن را نمی خواهد تنها میانبر چین در حال شکل گرفتن است. در اواخر ماه ژوئن دولت به ویژه تصویب نظامی به استفاده از یک واکسن آزمایشی ساخته شده توسط یک شرکت دیگر CanSino بیولوژیک پرش از تست نهایی مورد نیاز برای اثبات اگر آن را واقعا کار می کند. CanSino در حال حاضر می گوید آن را در مذاکرات با چهار کشور دیگر در مورد انجام این پژوهش است.

برخی از شرکت کنندگان در اولین CanSino کارآزمایی بالینی در ماه مارس گفت: در رسانه های اجتماعی پست های که محققان در این پروژه ادعا کرد که آنها تا به حال شده است تزریق مارس 29 قبل از رگولاتور به مطالعه متهور. یک پژوهشگر گفت: رهبر تیم Chen Wei مشهور نظامی virologist شد برای اولین بار به دریافت واکسن آزمایشی یکی از شرکت کنندگان گفت: دولت متعلق به پکن خبر داد. CanSino و چن آکادمی نظامی دانشگاه علوم پزشکی رد درخواست برای اطلاعات و مصاحبه.

ملی محصولات پزشکی دولت که تصویب واکسن محاکمه نیز کاهش یافته است به نظر. در ماه مه یک دانشمند روسی گفت ریا نووستی, خبرگزاری که او و دیگر محققان نیز واکسینه خود را پیش از تصویب مطالعات. “این دفاع از خود به منظور برای ما به ادامه کار” در یک واکسن گفت: الکساندر Gintsburg مسکو-بر اساس Gamaleya موسسه تحقیقات.

“همه زنده و سالم و شاد,” او اضافه شده است. روسیه انجمن تحقیقات بالینی سازمان را محکوم کرد این اقدام به عنوان یک “خام تخطی از مبانی تحقیقات بالینی, روسی قانون و پذیرفته شده بین المللی و مقررات است.” اما حدود یک ماه بعد, روسیه, راه اندازی اولین واکسن مطالعه با استفاده از Gamaleya محصول.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>