گوگل سیاهههای مربوط به RelianceJio با Rs 33,737 کرور صندوق

“Because of Jio's converged all-IP network architecture, we can easily uprade our 4G network to 5G.”“از آنجا که از Jio را همگرا همه شبکه IP معماری ما به راحتی می توانید uprade ما 4G شبکه 5G.”

غول تکنولوژی گوگل روز جمعه به دنبال به مراحل Facebook با سرمایه گذاری Rs 33,737 کرور به Jio سیستم عامل برای یک 7.77 درصد از سهام موجب تنظیم مرحله به مرحله بعدی تکیه Jio سفر. سرمایه گذاری توسط گوگل بود چهاردهم در یک سری از این معامله در طی سیزده هفته طول می کشد و کل سهام فروخته شده در Jio سیستم عامل به حدود 33٪. این شرکت در حال حاضر مطرح شده در ترکیب تومان 1,52,056 کرور از برخی از جهان پیشرو تکنولوژی سرمایه گذاران در چه نامیده می شود بزرگترین صندوق جمع آوری ورزش توسط یک شرکت است.

همکاری با گوگل فعال خواهد شد و شرکت برای تولید مقرون به صرفه در سطح ورود گوشی های هوشمند به روز رسانی حدود 350 میلیون 2G کاربران و بهبود آن کاربر به طور متوسط در هر درآمد و همچنین استفاده از داده ها برای هر مشتری. گوگل را ببینید, پایگاه کاربر گسترش در کشور است که افزایش درآمد خود را وقتی که می آید به خرید نرم افزار و به روز رسانی دیگر از آن playstore.

اخبار مرتبط

“وجود دارد بسیاری از کاربران تلفن از ویژگی های انتظار برای ارتقاء به معمولی گوشی های هوشمند. ما معتقدم که ما می تواند طراحی و ورود به سطح 4G و یا حتی یک 5G گوشی های هوشمند. ما اعتقاد داریم که ما می تواند طراحی یک گوشی در کسری از هزینه های جاری,” Mukesh Ambani رئیس Reliance Industries (RIL) گفت: در این شرکت سالانه مجمع عمومی. “به قدرت چنین مهندسی ارزش گوشی های هوشمند ما نیز باید به همان اندازه ارزش-مهندسی گوشی های هوشمند و سیستم عامل. و مانند یک سیستم عامل باید طراحی از دلایل بالا. گوگل و Jio در حال همکاری برای ساخت یک گوشی هوشمند جدید با سیستم عامل در هند,” او اضافه شده است.

تحلیلگران معتقدند که در حالی که هم افزایی کامل هستند و رفتن پیش یک طناب تنگ راه رفتن نیاز به نگهداری توسط Jio به عنوان هر دو Facebook و گوگل در حال حاضر سرمایه گذاری در این شرکت و محصولات آن با یکدیگر به رقابت بپردازند. مثلا اگر WhatsApp است که به دنبال در شروع آن پرداخت برنامه در کشور و مقیاس آن گوگل است که در حال حاضر در حال حاضر در بخش پرداخت از طریق گوگل.

یکی دیگر از عمده اعلام شده توسط Ambani توسعه ساخته شده در هند-5G راه حل است که می تواند آماده برای زمینه استقرار در سال آینده. با مرز تنش با چین و جهانی فشار بر این کشور توسط آمریکا به بان کی مون, چینی, فروشنده, Huawei, زمان مناسب است. “من با افتخار اعلام کرد که Jio طراحی شده و توسعه یافته کامل 5G راه حل از ابتدا. این ما را قادر به راه اندازی یک جهان کلاس خدمات 5G در هند با استفاده از 100% وطنی فن آوری و راه حل” Ambani و افزود: “از آنجا که از Jio را همگرا همه شبکه IP معماری ما به راحتی می توانید uprade ما 4G شبکه 5G.”

اما به آن نیاز دارد دیده شود که آیا 5G راه حل های ساخته شده توسط Jio می یابد بازار با بازیکنان دیگر در کشور و در بازارهای خارج از هند از آنجا که غیر از Huawei دیگر بازیکنان جهانی مثل نوکیا و اریکسون به خوبی تثبیت در این بازار است.

راه بازگشت را در 2018, Jio حال راه اندازی یک low-end تلفن JioPhone با هدف کم پرداخت مشترکین که نمی تواند استطاعت گوشی های هوشمند و بنابراین استفاده از ویژگی های گوشی های. هر چند JioPhone یک 4G تلفن آن را ندارد ویژگی های دانلود برنامه های کاربردی و غیره برنامه های کاربردی مانند Facebook یا واتساپ باید به آنها ساخته شده در مرحله ساخت خود را. مصرف کنندگان با استفاده از این برنامه به حداقل و در نتیجه Arpu و استفاده از داده نمی بینم خروش است. Ambani گفت که حدود 100 میلیون JioPhones فروخته شده اند تا در حال حاضر. با Jio داشتن بالاتر پایه مشترک از اپراتور Bharti Airtel اگر یکی به نظر می رسد در ماه های ژانویه-مارس اعداد آن Arpu در 131 تومان بود که بسیار پایین تر از Bharti تومان 154. حتی استفاده از داده های هر مشتری از Bharti بالاتر بود در 14 GB یک ماه نسبت به Jio 11 GB. با حرکت به tie-up با گوگل را مورد گوشی های هوشمند است که جایگزین JioPhone روند معکوس می شود.

تحلیلگران احساس می کنید که چالش خواهد آمد در حالی که قیمت گذاری گوشی های هوشمند. Ambani در چهار شنبه نیست فاش کردن قیمت به عنوان آن نیاز به کار بر.

“در سه سال آینده می بینم قوی مسیر برای Jio به اتصال بیش از نیم میلیارد تلفن همراه مشتریان بیش از یک میلیارد هوشمند سنسور و بیش از 50 میلیون خانه ها و موسسات کسب و کار” Ambani گفت.

اظهار نظر در همکاری جدید گوگل, مدیر عامل سوندار پیچای گفت: “از طریق این همکاری با Jio سیستم عامل ما این شانس را دارند حتی تاثیر بیشتری نسبت به این دو شرکت می تواند به تنهایی. این همکاری یک بخش کلیدی از فصل بعدی از سرمایه گذاری در هند…ما سرمایه گذاری 4.5 میلیارد دلار در Jio اولین و بزرگترین سرمایه ما را از طریق این صندوق از 10 میلیارد دلار اعلام کرد در جولای 13).”

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>