گورهای اقلیت احمدی تخریب در پنجاب پاکستان: عضو جامعه

لاهور جولای 16

قبرها متعلق به اقلیت احمدی اعضای جامعه شده اند گفته می شود تخریب توسط پلیس پس از اعتراض توسط افراط گرایان مذهبی در استان پنجاب پاکستان عضو سازمان به نمایندگی از جامعه گفت: در روز پنج شنبه.

اقدام به شکایت ارائه شده توسط روحانی محمد Ikram که جامعه احمدیه با استفاده از نمادهای اسلامی در سنگ قبر در Tirigri روستا در گوجرانواله حدود 80 کیلومتر از لاهور پلیس آنها را حذف خواهند شد و هشدار داد در آن به استفاده از همان در آینده جماعت احمدیه پنجاب سخنگوی امیر محمود گفت PTI.

محمود گفت که پلیس در حال تخریب اقلیت جامعه را از گور در دستور روحانیون محلی.

او گفت: این احمدیه قبرستان تاسیس شد بیش از 60 سال پیش و در حال حاضر افراطیون مذهبی در بر داشت مسائل با آن است. او گفت: روحانی محلی به حال تحریک مردم علیه Ahmaddiya قبرستان.

محمود گفت: فصل های محلی از جامعه احمدیه بود تحت فشار توسط پلیس به ثبت اجازه حذف این نمادها.

“ما نیز با توجه به تعهد است که ما نمی خواهد با استفاده از نمادهای اسلامی که ما مجاز تحت قانون اساسی پاکستان اعلام کرد که احمدی غیر مسلمانان” او گفت:.

او گفت: در حالی که دولت در تلاش است تا این تصور را که پاکستان از هماهنگی مذهبی و تحمل و از سوی دیگر به دنبال خواسته های افراطیون برای انجام فعالیت ها در برابر به حاشیه رانده شده جامعه است.

“احمدی ساکن در پاکستان در صلح حتی پس از مرگ خود را,” او داشتم.

شده است وجود داشته تعدادی از این حوادث در نقاط مختلف پاکستان که در آن گورهای احمدی اعضای جامعه بودند تخریب توسط افراطیون مذهبی در گذشته است.

پارلمان پاکستان در سال 1974 اعلام کرد احمدی جامعه به عنوان غیر مسلمانان است. یک دهه بعد آنها ممنوع از تماس خود مسلمانان است. آنها ممنوع از موعظه و از سفر به عربستان سعودی برای زیارت.

در پاکستان حدود 10 میلیون از 220 میلیون جمعیت غیر مسلمان هستند.

با توجه به سرشماری سال 2017, هندوها تشکیل بزرگترین اقلیت مذهبی در پاکستان است. مسیحیان را تشکیل می دهند دومین اقلیت مذهبی.

احمدی سیک ها و پارسیان نیز در میان قابل توجه اقلیت های مذهبی در پاکستان است. PTI

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>