“من یک پسر بد’: پلیس تصویری قطاری پریشان فلوید

مینیاپولیس, جولای 16

بدن-دوربین فیلم ساخته شده روز شنبه از دو مینیاپولیس ماموران پلیس درگیر در جورج فلوید بازداشت دستگیر وحشتزده و ترسان فلوید شفاعت با افسران در یک دقیقه قبل از مرگش گفت: “من یک پسر بد!” عنوان آنها سعی کردند به گریبان او را به تیم ملی ،

“من این نوع از پسر” فلوید می گوید او به عنوان مبارزه علیه افسران.

“من فقط به حال COVID مرد, من نمی خواهم برای رفتن به عقب است.” یک ناظر پنجه نرم می کند با فلوید به توقف مبارزه گفت: “شما نمی توانید برنده شوید!” فلوید پاسخ, “من نمی خواهم را به نفع خود!” چند دقیقه بعد با فلوید در حال حاضر رو به پایین در خیابان, دوربین, رکورد خود را محو صدای هنوز هم گهگاه گفت: “من نمی توانم نفس بکشم” قبل از او می رود ،

هر چند متن این فیلم منتشر شد قبلا این ویدئو خود را به کمال نمایش عمومی و در عین حال از فلوید در تعامل با افسران بودند که بعد متهم در مرگ او.

آن را نیز قطاری آشکار عدم ضرورت به ارائه کمک به فلوید برای چند دقیقه پس از او متوقف شد.

ضبط از افسران توماس خط و جواد Kueng بخشی از این پرونده جنایی علیه آنها و دو نفر دیگر از افسران در floyd’s مارس 25 مرگ است. درک چوین برگزار شد که زانو خود را در برابر فلوید گردن برای نزدیک به هشت دقیقه است که با اتهام قتل درجه دوم. لین Kueng و دیگری افسر Tou Thao متهم هستند با کمک و معاونت در جرم.

تمام چهار افسران اخراج شدند روز پس از فلوید درگذشت. روزنامه نگاران و اعضای عمومی اجازه داده شد برای مشاهده این فیلم روز شنبه با تعیین وقت قبلی. قاضی پیتر کاهیل بدون توضیح کاهش یافته است به اجازه انتشار این ویدئو.

این فیلم نشان می دهد که ماموران مشاهده مرگ و در حال حاضر به طور گسترده ای دیده می شود در یک تماشاچی تلفن همراه تصویری که تنظیم کردن تظاهرات پر سر و صدا در مینیاپولیس است که به سرعت در سراسر جهان گسترش یافت و موجب ملی حساب در مسابقه و پلیس.

فلوید به نظر می رسد پریشان از لحظه ای که افسران از او بخواهید به گام از وسیله نقلیه خود را در نزدیکی جنوب مینیاپولیس گوشه ای مواد غذایی که در آن او مشکوک شد عبور تقلبی $20 bill. زمانی که فلوید را بلافاصله نمایش دست خط کشیده تفنگ خود را که منجر فلوید می گویند او به ضرب گلوله کشته شده بود قبل از.

فلوید دست هستند به زودی دست به دستبند خود را پشت سر او رشد می کند بیشتر مضطرب گفتن افسران که او را ترس و شفاعت با آنها را به او را در بازگشت از یک تیم ،

در مبارزه فلوید از دست می دهد و یک کفش. آنچه به نظر می رسد چوین سینه های نصب شده روی بدن دوربین باد تا زیر پیراهن و فلوید در نهایت بادها در پیاده رو با افسران نگه داشتن او را.

چوین و Kueng گرفتن هر یک از فلوید را دستبند به دست به آنها را نگه دارید در موقعیت پشت سر خود را با Kueng زانو ظاهر می شود را فشار دهید در Floyd پایین یا فقط زیر.

لین در فلوید ،

افسران صدا بالینی به عنوان دقیقه تیک تیک. “من فکر می کنم او برای عبور از” یک افسر می گوید.

“شما بچه ها همه حق است ،” کسی می پرسد. “آره — خوب تا کنون می گوید:” یکی است. یکی دیگر از — ظاهرا لین — می گوید: “من زانو ممکن است کمی خراشیده اما من برای زنده ماندن.” Kueng می رسد با دست به جلو و یک سنگریزه از پلیس SUV آج تایر و بازی شیر یا خط آن را به خیابان.

لین صدا نیست به خصوص نگران اولین بار از او پرسید: چوین که آیا آنها باید رول فلوید در کنار او و پیشنهاد کرد که فلوید ممکن است در هذیان.

مردم در میان جمعیت شنیده می شود ابراز نگرانی فلوید وضعیت پرسیدن که آیا او تا به حال یک نبض و تنفس است.

چند دقیقه بعد خط برای تلفن های موبایل کمی بیشتر نگران زمانی که او دوباره می پرسد در مورد نورد فلوید بر روی سمت خود را. افسران رفتن آرام اما نشان دادن ظاهری هیچ ضرورت به عنوان Kueng چک برای یک پالس و می گوید او می تواند پیدا کردن یکی.

لین دوربین او را نشان می دهد پس از یک بی فلوید در یک برانکارد به آمبولانس که در آن EMTs دستور او را به انجام CPR. این ویدئو نشان می دهد خط ثابت انجام ماساژ قفسه سینه توسط دست با نتایج قابل مشاهده است.

آمبولانس پارک چند بلوک دورتر از فروشگاه برای چند دقیقه در حالی که خط و EMTs کار در Floyd به جای رفتن مستقیم به بیمارستان حتی اگر آنها همه می دانیم که فلوید در ایست قلبی به عنوان نشان داده شده توسط توزیع کننده صوتی.

کریستین تپه سخنگوی Hennepin County مرکز پزشکی بیمارستان که ارائه آمبولانس گفت که او نمی تواند صحبت به طور خاص در مورد فلوید درمان به دلیل پزشکی حریم خصوصی محدودیت.

اما او گفت: آن را غیر معمول نیست برای امدادگران برای بارگذاری یک بیمار به آمبولانس و حرکت به یک مکان امن به عنوان آنها ارائه صرفه جویی در زندگی مراقبت است.

ائتلافی از سازمان های خبری و وکلای مدافع برای خط و Kueng باید گفت: دادگاه باید اجازه بدن-دوربین فیلم را کپی و منتشر شده به ارائه یک تصویر کامل از آنچه اتفاق افتاده است زمانی که فلوید را بازداشت گرفته شد.

مشاهده ویدئو صورت گرفت در همان روز فلوید وکیل خانواده بن Crump شد اعلام طرح دعوی در دادگاه در برابر شهر و ماموران پلیس دخیل در مرگ او.

بدن دوربین ویدئوها و متن واصل شد در دادگاه هفته گذشته توسط لین وکیل ارل گری به عنوان بخشی از یک درخواست به خط مورد را رد کرد. خاکستری گفت: در آن زمان که او می خواست فیلم های ساخته شده در مکان های عمومی, گفتن استار تریبیون که آنها را نشان می دهد “کل تصویر است.” AP

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>