هند پست اول مازاد تجاری در 18 سال به عنوان coronavirus بازدید واردات

هند-صادرات و واردات شده اند و در حال سقوط از ماه مارس و بدتر شدن هند و چین روابط کاهش تقاضای جهانی و اختلال در زنجیره تامین هستند به احتمال زیاد به فشار تجارت چشم انداز آینده چند محله تحلیلگران گفت.

سوم آسیا بزرگترین اقتصاد پیش بینی شده است قرارداد تا 5 درصد در این سال مالی آغاز ماه آوریل از اوایل دولت برآورد حدود 6 درصد رشد به بیش از دو ماه COVID-19 مستند به آمار فعالیت های اقتصادی و تقاضای مصرف کننده.

کالا واردات INIMP=ECI قرارداد 47.59% در ماه ژوئن به $21.11 میلیارد از یک سال پیش در حالی که صادرات کاهش یافت 12.41 درصد به $21.91 میلیارد و منجر به حاشیه مازاد تجاری اطلاعات منتشر شده توسط وزارت تجارت و صنعت در روز چهارشنبه نشان داد.

هند آخرین پست شده یک مازاد تجاری – باریک 10 میلیون دلار در ژانویه سال 2002 با توجه به Refinitiv داده است.

آجی Sahai مدیر کل فدراسیون سازمان صادرات هند گفت: حاشیه مازاد تجاری بود: “خبر خوبی است.”

“ما باید به تجزیه و تحلیل تا چه حد مستند محدودیت های واردات و رکود در اقتصاد داخلی کمک به کاهش واردات” او گفت:, با اشاره به سقوط در مواد خام واردات توسط صادرکنندگان.

نارندرا نخست وزیر شده است, فشار برای واردات تعویض است و تا کنون در برابر صنعت فشار برای امضای توافقنامه تجارت آزاد با اتحادیه اروپا است.

واردات نفت خام اقلام الکترونیکی طلا و جواهرات و دیگر محصولات به شدت کاهش یافت و در طول سه ماه تا پایان ماه ژوئن است.

در ماه ژوئن واردات نفت خام کاهش یافت 55.29% در سال در سال به $4.93 میلیارد با توجه به جست و خیز کردن در جهانی قیمت کالاها و همچنین به عنوان محلی تقاضا در حالی که واردات طلا شد تا بیشتر از 77 درصد به $608.7 میلیون.

مجموع واردات کالا کاهش بیش از 50 ٪ به $60.44 میلیارد دلار طی ماه آوریل تا ژوئن حالی که در سه ماهه صادرات بودند پایین 36.71% از سال پیش دوره به $51.32 میلیارد داده ها نشان داد.

هند رفت و به مستند در اواخر ماه مارس برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus تولید کنندگان مجبور به بستن کارخانه ها و آتش ها میلیون از قرارداد کارگران است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>