ایران کمبود پزشکان تخت به عنوان ویروس موارد سنبله دوباره

ایران و خاور میانه و کشور سخت ترین ضربه گیر آغاز شد آرامش خود را مستند در اواسط ماه آوریل است.

اما موج دوم عفونت پدید آمده در اوایل ماه ژوئن و ثابت کرده است بسیار جدی تر از اول یکی گفت رضا جلیلی-Khoshnood است که خود را آلوده نیمه رسمی ایسنا خبر داد.

ایران ثبت 13,608 مرگ و میر ناشی از شنبه, از جمله 198 در حالیکه در 24 ساعت, با توجه به وزارت بهداشت سخنگوی سیما سادات لاری صحبت در تلویزیون دولتی.

جلیلی-Khoshnood بود که نقل است در یکی از بیمارستان تهران Shohada, جایی که او در بیمارستان بستری است – 172 کادر پزشکی آلوده شده اند خود و یا در حال مراقبت از اعضای خانواده آلوده است. او گفت که او نیز وجود دارد کمبود تخت از جمله از تخت های مراقبت ويژه.

نظرات خود را در مقابل با حسن روحانی رئیس جمهور را به طور منظم اطمینان داد که ایران دارای منابع کافی از پرسنل پزشکی و امکانات.

سادات لاری گفته تلویزیون دولتی است که تعداد کل موارد تشخیص داده شده در این کشور رسیده بود 267,061 تا 2500 در 24 ساعت گذشته.

در حالی که تلاش برای جلوگیری از گسترش COVID-19, مقامات ایرانی نگران هستند که اقدامات سخت تر علیه آن می تواند خراب کردن یک اقتصاد در حال حاضر در وضعیتی وخیم تحت تحریم های ایالات متحده.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>