Kotak شرایط خاص صندوق سرمایه گذاری 500 تومان کرور روپیه در Nuvoco برای تامین مالی کسب امامی سیمان

This financing is a timely investment for achieving financial closure for Nuvoco to consummate the acquisition and consolidate its position as a leading cement manufacturer in eastern India, KSSF said in a statement,این تامین مالی به موقع سرمایه گذاری برای دستیابی به ثبات مالی بسته شدن برای Nuvoco به کمال کسب و تحکیم موقعیت خود به عنوان پیشرو تولید کننده سیمان در شرق هند KSSF در بیانیه ای گفت:

Kotak شرایط خاص صندوق (KSSF) مدیریت توسط Kotak مشاوران سرمایه گذاری روز پنج شنبه اعلام کرد سرمایه گذاری تومان 500 کرور روپیه در Nuvoco برای تامین مالی کسب امامی سیمان.

این تامین مالی به موقع سرمایه گذاری برای دستیابی به ثبات مالی بسته شدن برای Nuvoco به کمال کسب و تحکیم موقعیت خود به عنوان پیشرو تولید کننده سیمان در شرق هند KSSF در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که این سرمایه گذاری کمک خواهد کرد که سوخت رشد تثبیت سیمان کسب و کار از Nuvoco با نهایی تاخت و تاز اولیه در بازار سرمایه است.

اخبار مرتبط

Srini Sriniwasan, MD, Kotak مشاوران سرمایه گذاری گفت: “این سرمایه گذاری یک مثال مناسب از یک وضعیت خاص’. با توجه به این مستند با توجه به Covid-19 و با بازارهای اعتباری منجمد وضعیت ویژه ای مورد نیاز تلاش در کار از راه دور و بسته شدن مهمی کسب منابع مالی است که در غیر این صورت در دسترس نیست در بازار. ما اختیارات گسترده ای اجازه می دهد تا ما را به شرکت در سراسر بدهی و حقوق صاحبان سهام ما ساخت یکی از انعطاف پذیر ترین سرمایه ارائه دهندگان.”

Eshwar Karra, مدیر عامل شرکت Kotak شرایط خاص صندوق در Kotak مشاوران سرمایه گذاری گفت: سرمایه گذاری یک نقطه عطف در کار از راه دور برای ایجاد اعتماد و راحتی کار با Nuvoco و این در محیط فعلی است. “ما در زمین حضور و درک عمیق از گروه های کسب و کار و شرکت های فعال ما را به زیرک و ارائه به موقع و راه حل های سفارشی برای شرکت ها در هند,” او گفت:.

این امامی گروه در روز سه شنبه گفت که آن را به اتمام رسانده است فروش آن سیمان واحد به Nuvoco شرکت از Nirma, گروه برای سرمایه گذاری ارزش 5,500 تومان کرور.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>