پلیس در مسکو بازداشت بیش از 130 نفر در جریان تظاهرات

مسکو جولای 16

پلیس در مسکو بازداشت بیش از 130 نفر در اعتراض به اصلاحات قانون اساسی که اجازه می دهد تا رئیس جمهور ولادیمیر پوتین در قدرت باقی می ماند تا 2036.

پلیس مسکو روز پنجشنبه گفت: آنها بازداشت 139 معترضان و شارژ 62 از آنها با نقض اعتراض مقررات. این OVD-اطلاعات حقوق باختری و بازداشت ها و دستگیری ها در روسیه این رقم را 147.

چند صد نفر در مرکز مسکو روز چهارشنبه به تجمع و ترک امضا در یک دادخواست اعتراض به نتایج یک رای در سراسر کشور در مجموعه ای از اصلاحات قانون اساسی که گسترش پوتین قانون توزیع مجدد قدرت اجرایی در دولت شنده قانون روسیه بیش از قوانین بین المللی و یاغی ازدواج هم جنس گرایان.

تغییرات بدستآمده بسیاری از انتقاد و تا هفته رای سازمان یافته در میان شیوع کروناویروس با ناظران مستقل و رسانه ها گزارش موارد متعددی از نقض و حوادث مشکوک به تقلب.

این تجمع سازماندهی شده بود توسط فعالان “هیچ!” کمپین است که حمایت برای رای گیری در برابر اصلاحات. آن را مجاز توسط مقامات شهرستان است.

دستگیری ها آغاز شد که معترضان در راهپیمایی مسدود کردن مسکو ترافیک.

فیلم از این تجمع نشان داد برخورد پلیس ضد شورش با معترضان هل دادن برخی از آنها بر روی زمین و کشیدن آنها را به پلیس وانت.

صندلی از روسیه به روزنامه نگاران اتحادیه ولادیمیر Solovyov گفت: آژانس خبری اینترفاکس که چندین خبرنگاران پوشش این تجمع نیز بازداشت شده اند. به نام او برای آزادی فوری آنها هستیم.

با توجه به گزارش های رسانه ها در بسیاری از کسانی که بازداشت شده بودند منتشر شد پنج شنبه صبح.

مشابه غیر مجاز رالی برگزار شد در St Petersburg در شنبه بدون هر گونه بازداشت. AP

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>