شاهد را O سطح گواهی توجه به COVID-19 کلاهبرداری پروب وسیعتر

مقامات در بر داشت شاهد تابعیت گواهی و یک کپی از گذرنامه خود را به طور صحیح اما هنوز برای تایید صحت O گواهی سطح.

این NID بال در تلاش است به منظور بررسی ‘اطلاعات’ در گواهی در میان مداوم وحی از fraudulence مرتکب شده شاهد آن هستیم.

شاهد کریم تغییر نام خود را به عنوان محمد شاهد با تغییر اطلاعات خود را در NID گفت: مقامات. او با استفاده از شناسنامه خود یک گواهی تابعیت یک کپی از گذرنامه و O سطح گواهی برای NID اصلاح.

“ما اقدام علیه فرد [شاهد] اگر او داده است هر گونه اطلاعات نادرست و یا پنهان کاری” گفت: Brig Gen محمد Sayeedul اسلام مدیر کل NID بال.

با توجه به شناسایی ملی قانون ثبت ارائه نادرست اطلاعات تحریف شده و یا کتمان اطلاعات آگاهانه در نظر گرفته شده است یک جرم است. قانون ارائه برای تحمیل یک سال زندان و حداکثر Tk 20,000 خوب است.

“ما scrutinised این NID. این فرد شاهد. او با توجه به اثر انگشت و بیومتریک تست. این NID بال می توانید انجام دهید هیچ اگر یک فرد فراهم می کند تمام اسناد و مدارک به درستی. ما بررسی می شود که خود گواهی تولد تابعیت گواهینامه و گذرنامه و اسناد تمام شد درست است.”

به عنوان NID بال آثار ملی آموزش و پرورش هیئت مدیره و نه با زبان انگلیسی متوسط و مدارک سازمان های آن نمی تواند بلافاصله تایید خود O گواهی سطح.

“ما در حال بررسی این موضوع است. ما اقدام قانونی علیه او اگر او پنهان است هر گونه اطلاعات” اسلام گفت.

هر چند شاهد معرفی خود به عنوان Sahed یا شاهد نام واقعی او است Md شاهد کریم به عنوان یک netizen پست شده در رسانه های اجتماعی. پدر و مادر او بودند Sirajul کریم و Sufia کریم و صلاحیت آموزشی است SSC.

شاهد را NID (2692618145885) صادر شده و در سال 2008 نام خود را خرس به عنوان شاهد کریم.

در حال حاضر او با استفاده از یک هوشمند NID کارت تحت نام محمد شاهد تحمل تعداد 8650406187. این شماره استفاده شده است در خود PID کارت از سوی وزارت اطلاعات.

اقدام سریع گردان دستگیر شاهد در مرز منطقه ستخیرا روز چهارشنبه برای نقش خود را در یک COVID-19 آزمون کلاهبرداری که roiled بنگلادش بهداشت و درمان بخش است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>