سهام در تمرکز: Infosys Cadila, بهداشت و درمان, Titan, L&T سرمایه گذاری, SBI, در میان دیگران به باقی می ماند در اخبار

infosys, titan, sbi, stocks in focusبازار باید تحکیم در کوتاه مدت با توجه مداوم افزایش ویروس موارد و اجرای تازه مستندات در برخی نقاط کشور

بسیار خوب قراردادهای تجاری 16.25 امتیاز یا 0.15 درصد در 10,625.80 در سنگاپوری ارز نشان می دهد ضعیف شروع برای BSE Sensex و جذاب 50 روز پنج شنبه. عوامل مستند در اکثر نقاط کشور در حال افزایش coronavirus گزارش تجربی COVID-19 واکسن تولید شده توسط مدرن Inc و ژوئن درآمد سه ماهه خواهد نوسان در بازار امروز. علاوه بر هند ارسال شده در مازاد تجاری از $790 میلیون در ماه ژوئن با واردات ياوه با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر. “بازار باید تحکیم در کوتاه مدت با توجه مداوم افزایش ویروس موارد و اجرای تازه مستندات در بخش های خاصی از کشور است. بیشتر مداوم درآمد نجومی نیز حفظ بازارهای فرار. ما را توصیه به معامله گران به ماندن محتاط در حالی که سرمایه گذاران باید بیشتر دفاعی در نمونه کارها خود را با رویکرد” گفت: سیذارتا Khemka سر خرده فروشی پژوهش Motilal Oswal خدمات مالی با مسئولیت محدود.

سهام در فوکوس امروز:

اخبار مرتبط

  • Infosys, US work visa, Donal Trump, H1-B visa, TCS

    Infosys HCL Tech سهام جدید در 52 هفته اخیر; Wipro فقط اینچ به دور از رکورد بسیار خوب آن شاخص جهش 6%

  • سهام در تمرکز: RIL بله بانک Bharti Airtel Infosys, Bandhan, بانک, در میان دیگران به باقی می ماند در اخبار

  • سهام در تمرکز: Vodafone ایده, بله, بانک, Wipro, Motherson Sumi Glenmark داروسازی زغال سنگ هند HDFC

Infosys: Infosys ثبت سود خالص تومان 4,272 کرور در Q1 FY20 است که یک رشد 12.4 درصد از Rs 3,802 کرور در مدت زمان مشابه سال گذشته است. این شرکت امضا بزرگ معاملات به ارزش $1.74 میلیارد دلار در مدت سه ماه تا 30 ژوئن. Infosys’ درآمد نیز رشد 8.5 درصد به تومان 23,665 کرور در سه ماهه منتهی به 30 ژوئن.

Cadila بهداشت و درمان: Zydus Cadila اطلاع داد که آن را دریافت کرده تایید نهایی از USFDA به بازار بتامتازون Dipropionate پماد USP 0.05%. بتامتازون Dipropionate پماد استفاده می شود برای درمان بسیاری از بیماری های پوستی مانند اگزما و درماتیت و آلرژی, بثورات جلدی ، پماد تولید خواهد شد در این گروه موضعی تسهیلات ساخت در احمدآباد.

تیتان: تیتان شرکت است که انتظار کسب و کار خود به آمار بسیار قابل ملاحظه ای در جریان سال مالی با توجه به اختلالات ناشی از COVID-19 بیماری همه گیر. این شرکت اعلام کرد تمرکز خود را در طول 2020-21 خواهد بود بر جریان های نقدی و بهینه سازی خرج می کند برای اطمینان از نقدینگی. “این مستند لازم توسط COVID-19 همه گیر است و انتظار می رود آمار شرکت کسب و کار بسیار قابل ملاحظه ای در سال مالی 2020-21” گفت: Titan.

Titagarg واگن: این شرکت اعلام کرد که آن را به دست آورد سهام برگزار شد Matiere SAS فرانسه (Matiere) به نمایندگی از 50 درصد از پرداخت سهم سرمایه Matiere Titagarh پل Private Limited.

L&T سرمایه گذاری, Bajaj مصرف کننده: L&T امور مالی منابع, L&T تکنولوژی, خدمات, Bajaj مصرف کننده مراقبت های Aditya Birla پول Cyient در میان شرکت هایی که در حال برنامه ریزی برای اعلام خود ژوئن درآمد سه ماهه بعد از آن در روز امروز.

بانک دولتی هند: هیئت SBI را تایید کرده است بالا بردن Rs14,000 کرور روپیه از طریق صدور ابزار بدهی در تلاش برای تقویت بیشتر آن نسبت های سرمایه است.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>