تایوان دارای دریل به ضرب و شتم به تهاجم میان چین تنش

Taichung (تایوان), جولای 16

تایوان در هوا و دریا و زمین نیروهای انجام تمرین های آتش نشانی شبیه سازی دافعه از یک نیروی مهاجم در روز پنج شنبه با رئیس جمهور Tsai و نشستند ون گفت: این نشان داد عزم خود را برای دفاع از دموکراسی و چینی ادعا جزیره است.

F-16 و در داخل کشور ساخته شده Ching-kuo جت های جنگنده راه اندازی اعتصابات و مخازن شتافت سراسر داخلی اسکراب تغییر پوسته برای از بین بردن اهداف در ساحل. در مورد 8000 پرسنل در زمان بخشی در آموزش برگزار شد در نوار ساحلی در نزدیکی Taichung در مرکز تایوان.

آموزش لقب “هان کوانگ” آیا تایوان اصلی سالانه تمرینات. این سال را به عنوان چین به شدت نظامی خود را فعالیت در اطراف جزیره از جمله پرواز جنگنده ها و بمب افکن های نزدیک به آنچه که پکن خواستار آن “سرزمین مقدس”.

“هان کوانگ تمرینات یک رویداد سالانه برای نیروهای مسلح ارزیابی توسعه توانایی های مبارزه است.

“حتی بیشتر از آن اجازه می دهد تا جهان را ببینید عزم ما و تلاش برای دفاع از کشور و خاک” Tsai و گفت: نیروهای نظامی است.

Tsai که برنده انتخابات مجدد توسط یک زمین لغزش در ژانویه متعهد به ایستادن برای چین ساخته شده نظامی نوسازی یک اولویت است. تایوان رونمایی از بزرگترین هزینه های دفاعی افزایش در بیش از یک دهه در سال گذشته است.

“به من گفت: امنیت ملی تکیه می کنند در رکوع و تراشیدن اما در جامد دفاع ملی. همه ما افسران و سربازان هستند, هسته, که,” او اضافه شده است.

اگر چه تایوان نظامی است که به خوبی آموزش دیده و مجهز با بیشتر با ما-ساخته شده و سخت افزار و چین بزرگ عددی برتری و اضافه کردن تجهیزات پیشرفته مانند مبارزان پنهان و جدید موشک های بالستیک.

چین می بیند تایوان بخشی از “یک چین” و هرگز در کنار استفاده از زور را به این جزیره تحت کنترل آن است.

تایوان یکی از تعداد فزاینده ای از flashpoints در ایالات متحده-چین در ارتباط است. پکن به طور معمول تقبیح پشتیبانی واشنگتن از این جزیره است.

چین به شدت فشار در تایوان گفت: Tsai و هل دادن برای این جزیره رسمی استقلال — یک خط قرمز برای پکن است. او می گوید: در تایوان است که در حال حاضر یک دولت مستقل به نام جمهوری چین, نام رسمی خود را. ایسنا

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>