مغلوب ساختن پیشی جستن به پایان می رسد هنگ کنگ را درمان ترجیحی infuriates چین

واشنگتن/پکن جولای 15

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به قانون امضا هنگ کنگ استقلال عمل در روز سه شنبه و همچنین یک فرمان اجرایی را امضا پایان ما درمان ترجیحی برای هنگ کنگ است. بعد از چین هشدار داد که “قطعا ضربه به عقب” با تحریم اگر واشنگتن به اجرا در عمل.

“امروز من امضا قانون و اجرایی به منظور نگه چین مسئول آن اقدامات ظالمانه علیه مردم هنگ کنگ” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در کنفرانس مطبوعاتی.

هنگ کنگ استقلال عمل شد و به اتفاق آرا تصویب توسط کنگره, او گفت:, و اضافه کرد که این قانون به دولت قدرتمند ابزارهای جدید به مسئول برگزاری این افراد در نهادهای درگیر در خاموش هنگ کنگ آزادی است.

“ما همه به تماشای آنچه اتفاق افتاده است و نه یک وضعیت خوب. آزادی خود را گرفته شده است به دور از حقوق خود دور گرفته شده اند و با آن می رود هنگ کنگ در نظر من از آنجا که آن را دیگر نمی خواهد بود قادر به رقابت با بازار آزاد. بسیاری از مردم خواهد شد از ترک هنگ کنگ من گمان می کنم ما در حال رفتن به انجام خیلی بیشتر کسب و کار به دلیل آن است چرا که ما فقط از دست یک رقیب.

رئیس جمهور همچنین گفت که او یک فرمان اجرایی را امضا پایان ما درمان ترجیحی برای هنگ کنگ است.

“هنگ کنگ خواهد شد در حال حاضر تحت درمان همان است که در سرزمین اصلی چین است. هیچ امتیازات ویژه, هیچ, ویژه اقتصادی درمان و بدون صادرات فن آوری های حساس. علاوه بر آن همانطور که می دانید ما در حال قرار دادن عظیم تعرفه ها و قرار داده شده اند بسیار زیادی تعرفه ها در چین,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: هیچ دولت شده است سخت تر در چین از دولت او. در طولانی باز کردن سخنان تهمت rued که پیشینیان خود را “واقعا یک عروسک خیمه شب بازی” از چین.

در ضمن چینی سخنگوی وزارت خارجه Hua Chunying گفت: “ما می خواهیم ما را به سمت صحیح آن اشتباه و اجرای به اصطلاح” هنگ کنگ استقلال عمل می کنند.” — PTI


درصدد کشتار مردم سیاه و سفید

واشنگتن: ستایش پلیس آمریکا و کمرنگ جلوه دادن خشونت علیه مردم سیاه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: “بیشتر مردم سفید” کشته شده توسط پلیس. در طول رادیو فردا مصاحبه جمهوریخواه بود پرسید: چرا مردم هنوز هم در حال مرگ در دست اجرای قانون است. “بیشتر مردم سفید با راه” او پاسخ داد. ما شاهد کشور گسترده اعتراضات پس از مارس 25 مرگ یک آفریقایی-آمریکایی است. ایسنا


آزادسازی Huawei هزینه خواهد شد پادشاهی متحده, هشدار پکن

لندن/پکن: چین هشدار داد نخست وزیر بریتانیا بوریس جانسون که در تصمیم خود برای ممنوعیت Huawei از 5G شبکه هزینه بریتانیا از صمیم قلب در سرمایه گذاری ریخته گری حرکت می کند به عنوان نتیجه فشار سیاسی از ما. ساعت پس از جانسون دستور Huawei تجهیزات برای پاکسازی از نوپای شبکه 5G تا پایان 2027 تهمت ادعا اعتبار برای تصمیم گیری است. “در حال حاضر من حتی می خواهم بگویم این است که نه تنها ناامید کننده این است که دلسرد کننده” چینی سفیر لیو Xiaoming گفت. ایسنا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>