حساب توییتر از اوباما, بایدن, مشک گیتس و دیگران هک بیت کوین کلاهبرداری

نیویورک, جولای 16

چند برجسته حساب توییتر از جمله کسانی که از رئیس جمهور سابق آمریکا, باراک اوباما, ایلان ماسک مدیر عامل شرکت تسلا و شرکت مایکروسافت-بیل گیتس بنیانگذار شرکت هک شد ظاهرا برای ترویج یک بیت کوین کلاهبرداری در چه میکروبلاگینگ سایت معتقد است به یک “هماهنگ حمله مهندسی اجتماعی”.

حساب سابق آمریکا معاون رئیس جمهور جو بایدن که در زمان حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری در انتخابات ماه نوامبر نیز هک شده.

“ما شناسایی چیزی که ما باور به یک هماهنگ حمله مهندسی اجتماعی توسط افرادی که با موفقیت هدفمند برخی از کارکنان با دسترسی به سیستم های داخلی و ابزار” توییتر تیم پشتیبانی روز چهارشنبه گفت:.

مهاجمان ارسال شده توییتهایی که به نظر می رسد برای ترویج cryptocurrency اومدی.

جعلی توییتهایی ارائه شده برای ارسال 2,000 تومان برای هر دلار از 1000 ارسال به یک ناشناس آدرس Bitcoin.

بیت کوین یک خودرو محبوب برای این نوع از کلاهبرداری, چون یک بار قربانی می فرستد و پول طراحی Bitcoin با هیچ نهاد مسئول باعث می شود آن را اساسا غیر ممکن است برای بازیابی وجوه نیویورک تایمز گزارش گفت:.

حساب همراه با کسانی که از اوباما, Kanye West, Kim Kardashian West, وارن بافت بزوس و مایک بلومبرگ نوشته شده مشابه توییتهایی درخواست کمک های مالی را از طریق بیت کوین به خود را تایید پروفایل در چهارشنبه سی ان ان گزارش شده است.

این پست شامل آدرس از همان کیف پول بیت کوینی را که دیده است به اندازه تومان 112,000 بریزید و آن را بیش از چند ساعت گذشته. معلوم نیست اگر این پول از unsuspecting کاربران یا کلاهبرداران خود تپه گزارش شده است.

“هر کس که درخواست من را به عقب و در حال حاضر زمان” دروازه جیر گفت: امیدوار به همه پرداخت ها به یک آدرس بیت کوینی برای بعد از 30 دقیقه. تمام توییت شد و پس از آن حذف شده است.

“هنگامی که ما آگاه شد از این حادثه ما بلافاصله قفل کردن حساب های آسیب دیده و حذف توییت ارسال شده توسط حمله” توییتر گفت.

“ما قفل شده است و حساب که در معرض خطر قرار گرفت و بازگرداندن دسترسی به اصلی صاحب حساب تنها زمانی که ما برخی از ما می توانید انجام این کار ایمن.”

جک دورسی, توییتر, را, مدیر اجرایی گفت: در یک پست در شب چهارشنبه بود که آن را “روز سختی برای ما در توییتر. همه ما احساس بدی که این اتفاق افتاده است. ما تشخیص و به اشتراک گذاری همه چیز را ما می توانیم هنگامی که ما درک کامل تر از دقیقا چه اتفاقی افتاده است” نیویورک تایمز گزارش داد.

یک سخنگوی بایدن به کمپین گفت: تپه که توییتر قفل کردن presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد را تایید و حذف توییت “بلافاصله پس از نقض”. PTI

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>