ویروس موارد افزایش در ایالات متحده در میان جهان جدید محدودیت

میامی جولای 16

آریزونا و تگزاس و فلوریدا هم گزارش در مورد 25,000 جدید کروناویروس موارد به عنوان محدودیت ها با هدف مبارزه با گسترش این بیماری همه گیر در زمان برگزاری در ایالات متحده و در سراسر جهان در یک نشانه نگران کننده یادآور روزهای تاریک ماه آوریل است.

چهره-پوشش اجباری مستندات بهداشت کنترل و قرنطینه سفارشات تأکید این واقعیت است که تعدادی از عفونت است که در ادامه به تیک رو به بالا در بخش هایی از جهان و بازگشت به حالت عادی ممکن است دورتر از بسیاری از رهبران پیش بینی کرده بود فقط هفته پیش.

آلاباما آغاز خواهد شد نیاز به ماسک صورت بعد از دولت گزارش یک بیماری همه گیر بالا از 40 مرگ و میر در یک روز. در تگزاس که دوباره یک رکورد شنبه برای تایید موارد جدید با تقریبا 10,800 جمهوری خواه Gov گرگ ابوت به طور فزاینده ای با تاکید بر پوشش صورت به عنوان دولت راه اجتناب از یکی دیگر از مستند که او را رد نکرده.

در میان sternest اقدامات در نیویورک که در آن رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو اضافه شده به یک لیست در مجموع 22 متحده که بازدید کننده مورد نیاز خواهد بود به قرنطینه برای 14 روز اگر آنها دیدار سه جانبه دولت منطقه.

خارج از کشور مسافران پس از رسیدن به نیویورک در فرودگاه از این کشورها به صورت یک تومان 2,000 خوب و اجباری قرنطینه سفارش در صورتی که موفق به پر کردن یک فرم ردیابی.

گسترده رسیدن به این ویروس به ارمغان آورده است موشکافی به فرمانداران’ تصمیم گیری. اوکلاهما Gov کوین Stitt اول-اصطلاح جمهوری خواه فرماندار که مورد حمایت یک کشور تهاجمی ترین بازگشایی طرح شد اولین فرماندار اعلام کند که او تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19. او قصد دارد به قرنطینه در خانه.

Stitt که در برابر هر ایالت در دستور ماسک و به ندرت می پوشد یک خود را با حضور رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در تولسا در ماه گذشته که کارشناسان بهداشت و گفته اند به احتمال زیاد منجر به افزایش coronavirus موارد وجود دارد هر چند Stitt گفت که او با اعتماد به نفس در او نیست قرارداد این ویروس در این جمع.

“تا آنجا که در آن او آلوده شد آن را واقعا ناشناخته” اوکلاهما کمیسیون بهداشت و درمان دکتر لنس فرای گفت.

فلوریدا را شکست 3,00,000 مانع بر تایید موارد شنبه گزارش 10,181 جدید که آن طور متوسط روزانه مرگ و میر همچنان به افزایش است. شهرستانها عمده در فلوریدا تحمیل کرده اند, ماسک, قوانین, اما رژیم صهیونیستی. ران DeSantis کاهش یافته است به موضوع دولت گسترده ای به منظور استدلال کسانی که بهترین تصمیم و اجرا به صورت محلی.

هنوز روز سه شنبه فرماندار عینک, ماسک, در حالی که صحبت کردن علنی برای اولین بار در یک دور میز کنفرانس خبری با میامی-Dade شهرستان شهرداران.

“ما شکسته تنها-بعد پرونده چندین بار در این هفته و وجود دارد هیچ چیز در مورد آن است که می گوید: ما در حال تبدیل گوشه و یا دیدن نور در انتهای تونل. من لازم نمی بینم که در این شماره گفت:” دکتر نیکلاس Namias رئیس تروما و جراحی مراقبت ويژه در یادبود جکسون در بیمارستان.

او گفت: کاهش ظرفیت تخت است که ایجاد مشکلات در میامی به مرکز پزشکی. “ما در حال رسیدن به نقطه ای که آن را به کامل است. ما gridlock و ما قادر نخواهد بود به بیماران و آنها فقط انباشته در اورژانس” Namias گفت.

کسب و کار تحمیل خود به خود محدودیت بیش از حد خارج شده و تبدیل شدن به بزرگترین خرده فروش به مشتریان نیاز به پوشیدن پوشش صورت در همه آن باشگاه سام و اسم فروشگاه.

تفریح و سرگرمی, مقصد, شد, مقابله با, چگونه و هنگامی که برای بازگشت به کسب و کار.

برگزارکنندگان لغو 2021 رز رژه در پاسادنا کالیفرنیا به دلیل همه گیر و تاثیر آن بر دوربرد برنامه ریزی برای سال جدید, سنت, مسابقات گل انجمن گفت.

اما دیزنی جهان رفت جلوتر با نورد باز از آن فلوریدا پارک آغاز شده است که آخر هفته گذشته استقبال از بازگشت بازدید کنندگان به پارک پروازی اپکوت و استودیوهای هالیوود — با وجود افزایش موارد در دولت است.

به عنوان مدارس تامل چگونه با خیال راحت به برگزاری کلاس های حداقل سه ده دانش آموزان دبیرستانی در ایلینوی شمالی آزمایش مثبت برای coronavirus پس از حضور در ورزش تابستان در اردوگاه نشان داد علائم این بیماری است.

در کارولینای جنوبی در ضمن انتخاب شد پیوستن به نیروهای به تقاضا است که مدارس پنج روز در هفته به صورت حضوری آموزش.

کشورهای دیگر تحمیل مستندات و اجرا جدید چک های بهداشتی در مرزهای خود را. — AP

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>