زوم می خواهد برای شکستن بیشتر به خانه خود را با صفحه نمایش 27 اینچی طراحی شده به طور خاص برای زوم تماس

زوم ارائه می دهد مبتنی بر ابر ویدئو کنفرانس گزینه برای مشتریان خود.

پس از ایجاد شایعه در بازار صنعتی بود که به دنبال یک پلت فرم دیجیتال دیدار در پی شیوع کروناویروس و کار از خانه زوم در حال حاضر راه اندازی کرده است یک سخت افزار اختصاص داده شده راه حل به نام زوم برای صفحه اصلی با افراد مشغول به کار در مکان های دور به عنوان مخاطبان هدف است.

زوم همکاری با DTEN به راه اندازی اولین زوم برای صفحه اصلی دستگاه. زوم ادعا کرده است که تازه راه اندازی زوم برای صفحه اصلی-DTEN ارائه خواهد شد کاربران همهجانبه و مولد کاری و کمک خواهد کرد که در افزایش بهره وری خود را.

اخبار مرتبط

زوم برای صفحه اصلی-DTEN دستگاه 27-inch طولانی دستگاه و راه اندازی شده است با سه ساخته شده است در زاویه دوربین مناسب برای ضبط ویدئو با وضوح بالا; 8-میکروفون آرایه به صورت صوتی شفاف ضروری برای میزبانی مناسب از جلسات و تماس های تلفنی همراه با فوق العاده, پاسخگو, صفحه نمایش لمسی تعاملی برای به اشتراک گذاری صفحه نمایش. این دستگاه نیز بسته بندی شده با whiteboarding, annotating و افکار برای کمک به کاربران در طول جلسات. زوم ادعا کرده است که از زوم برای صفحه اصلی – DTEN من خواهد کار یکپارچه با کاربرانی که زوم جلسه مجوز حق خارج از جعبه.

زوم برای صفحه اصلی با تمام لوازم راه اندازی شده توسط زوم چنین راه حل های سخت افزاری تولید شده توسط شسته و رفته و پلی و زوم ادعا کرده است که طیف گسترده ای از سازگاری را با ارائه کامل کار از خانه شرایط از اتاق نشیمن خود را.

زوم شده است در زیر لنز تنظیم کننده در هند و در سراسر جهان برای خود ادعایی روابط نزدیک با دولت چین. اما زوم و مدیریت آن برای مدت زمان طولانی در حال حاضر رد چنین اتهاماتی وضع شده علیه این شرکت است. به منظور پرداختن به نگرانی های امنیتی مطرح شده توسط کاربران و مقامات دولتی زوم در زمان اصلاحات در دست زدن به آن از ویژگی های زوم پلت فرم. آن را تا به حال تصمیم به توقف توسعه هر ویژگی های بیشتر برای 90 روز. این شرکت سپس نورد زوم 5.0 برای شناسایی و آدرس و چالش ها برای اطمینان از امنیت و حفظ حریم خصوصی قابلیت های پلت فرم آن است.

زوم ارائه می دهد مبتنی بر ابر ویدئو کنفرانس گزینه برای مشتریان خود. امروز زوم چهره رقابت از رقبای جدید در بازار از تکنولوژی غول های مانند گوگل و Facebook و اعتماد Jio که در حال حاضر ارائه ویژگی های مشابه به عنوان زوم.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>