به عنوان استرالیا COVID-19, موارد, افزایش, دولت, ممنوعیت, ‘رقص mingling’ در مراسم عروسی

ویکتوریا که مجبور است نزدیک به 5 میلیون نفر در کشور دوم پرجمعیت ترین دولت به بخشی از مستند برای بیش از یک هفته گفت: آن را پیدا کرده 428 جدید COVID-19 موارد در 24 ساعت گذشته بسیاری از جامعه انتقال است.

چنین است که اندازه ویکتوریا شیوع استرالیا ارسال شده در جمعه دوم آن بزرگترین افزایش روزانه در COVID-19 عفونت با 438 موارد است.

آن را بزرگترین 24 ساعته سنبله از اواخر ماه مارس زمانی که بسیاری از موارد شناسایی شده در استرالیا بودند مردم از بازگشت از خارج از کشور.

يافته ها دامن زده انتظارات ویکتوریا مجبور خواهد شد به پیاده سازی سخت تر محدودیت در ساکنان آن که به نوبه خود آسیب خواهد شد استرالیا را در اقتصاد ملی است.

“ما در مبارزه از زندگی ما” ویکتوریا دولت وزیر بهداشت جنی Mikakos به خبرنگاران گفت: در ملبورن.

استرالیا ثبت کرده است فقط بیش از 11,000 موارد COVID-19.

مرگ و میر افزایش به 116 پس از مرگ سه نفر در ویکتوریا در جمعه هنوز هم به بسیاری از کشورهای دیگر.

نخست وزیر اسکات موریسون گفت: دولت خود را ارائه هر گونه کمک مورد نیاز به عنوان او خواست در برابر وحشت.

“ما نمی خواهد که انتظار می رود برای دیدن نتایج این مستند اقدامات در جای خود قرار داده در ویکتوریا به عنوان رتبهدهی نشده” موریسون به خبرنگاران گفت:.

بدون هیچ MINGLING

افزایش COVID-19 موارد در ویکتوریا, اما, زده است, نگرانی ملی موج دوم با دولت برتر Daniel Andrews اصرار تمام ساکنان دولت به پوشیدن ماسک در هنگام خارج است.

قبلا فقط کسانی که در اطراف پایتخت دولت ملبورن خواسته شد برای پوشش چهره خود را.

“این اعداد بزرگ امروز این است که نگران کننده” استرالیا اقدام افسر ارشد پزشکی پل کلی به خبرنگاران گفت: در کانبرا است.

“صبور باشید… ما در حال شروع به گرفتن در بالای این وضعیت در ویکتوریا.”

کشورهای همسایه را بسته داخلی مرز تعطیلی و تجدید اجتماعی محدودیت فاصله.

نیو ساوت ولز (NSW), استرالیا, پرجمعیت ترین دولت گفت: آن را هشت مورد از COVID-19 در 24 ساعت گذشته بیشتر از جامعه انتقال اعتقاد به ناشى از ویکتوریا.

NSW دولت برتر Gladys Berejiklian گفت: محدودیت های جدید اعمال خواهد شد از هفته آینده.

مجالس ترحیم و مکان عبادت اجازه خواهد داشت بیش از 100 نفر است. مکانهای همچنین باید اطمینان حاصل شود آنها 4 متر مربع فضا در هر حامی.

مراسم عروسی در دولت خواهد بود دربسته در محیط 150 نفر Berejiklian گفت و آنها باید باقی می ماند نشسته است.

“نه هیچ آواز و از هیچ mingling” Berejiklian خبرنگاران در سیدنی.

“دن ساخته شده فاجعه”

کمتر از یک ماه پیش در استرالیا به طور گسترده ای منادی به عنوان یک رهبر جهانی در مبارزه با COVID-19.

اما امنیت ساقط در ویکتوریا رهبری به مردم بازگشت از خارج از کشور گسترش این ویروس باعث یک تحقیق چگونه دولت رفت و از آستانه از بین بردن این ویروس به افزایش عفونت اعداد.

دولت برتر اندروز تحت فشار با یکی از استرالیا بزرگترین فروش تلخیص روزنامه ها در حال اجرا یک صفحه با تیتر: “دن ساخته شده فاجعه است.”

افزایش COVID-19 موارد فرورفتگی هر گونه امید سریع اقتصادی ارتجاعی در استرالیا.

آسیب دیده اجتماعی ملی فاصله محدودیت های اعمال شده در مارس استرالیا است که در دوره اول آن رکود اقتصادی در نزدیک به سه دهه در حالی که نرخ بیکاری آمار 22 سال به بالا داده ها نشان داد که در روز پنج شنبه.

استرالیا امیدوار است برای شروع یک “سفر حباب” با همسایه نیوزیلند نیز به نظر می رسد به تعویق افتاد. استرالیا و نیوزیلند امیدوار بود برای باز کردن مرزهای خود را به هر یک از دیگر در ماه سپتامبر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>