آسام سیل: ان دی ام ای دستورالعمل های ایمنی در طول باران های موسمی سیل در مناطق مستعد

In view of the possibility of the spread of water-borne diseases in the flood affected areas, the video explains salient steps people can adopt to maintain hygiene and cleanliness in their surroundings.با در نظر گرفتن امکان گسترش آب-بیماری های منتقله در سیل مناطق آسیب دیده, این ویدئو توضیح می دهد, برجسته, مراحل, مردم اتخاذ می تواند به حفظ بهداشت و نظافت در محیط اطراف خود.

آسام سیل: سیل ستمگري آسام و این ان دی ام ای ویدئو توضیح می دهد که برخی از ضروری انجام دهد و اصلا در طول بادهای موسمی! به عنوان سیل ستمگري را از طریق بخش آسام مؤثر lakhs از مردم فاجعه ملی مدیریت قدرت (ان دی ام ای) منتشر کرده است آگاهی, تصویری, توضیح و انجام ندهید برای مردم در این سیل آسیب دیده منطقه ، ارسال شده از حساب رسمی توییتر از ان دی ام ای هند تصویری lucidly توضیح می دهد که مراحل مختلف است که مردم می توانند اتخاذ کنند در حالی که در انتظار کمک از دولت نجات سازمان. از ان دی ام ای دستورالعمل های برشمرده در این ویدئو از محدوده شخصی, دستورالعمل ایمنی به گام است که مردم باید به دنبال در حالی که خود را رها کردن خانه ها و مزارع در صورت افزایش سطح آب. با در نظر گرفتن امکان گسترش آب-بیماری های منتقله در سیل مناطق آسیب دیده, این ویدئو توضیح می دهد, برجسته, مراحل, مردم اتخاذ می تواند به حفظ بهداشت و نظافت در محیط اطراف خود.

دستورالعمل برشمرده توسط ان دی ام ای

اخبار مرتبط

1. مردم باید سعی کنید بهترین خود را به سرمایه گذاری در مناطق آب وارد به حداکثر میزان ممکن است. استفاده مناسب و به میله های اندازه گیری سطح آب توصیه می شود در این دستورالعمل. مردم هم باید آگاه از تخلیه چاله ها و قطب الکتریکی در منطقه و جلوگیری از آنها را به عنوان آنجا که ممکن است.

2. با در نظر گرفتن این امکان آلودگی آب در سیل مناطق آسیب دیده, مردم باید تنها مصرف آب جوش و یا کلر آب تصفیه شده. اجتناب از سبزیجات خام و بیات مواد غذایی نیز توصیه شده در دستورالعمل ها و مردم باید تنها مصرف تازه و درستی وعده های غذایی پخته شده. بهداشت در مناطق اطراف آن نیز ضروری و استفاده از حشره کش ها و آفت کش ها در تمیز کردن خانه و مناطق اطراف آن است توصیه می شود.

3. در بدترین شرایط برخی از مردم ممکن است مجبور به ترک خانه های خود و پناه گرفتن در کمتر مناطق آسیب دیده. در چنین شرایطی مردم باید به نوبه خود تامین برق و گاز LPG اتصال قبل از خروج از خانه های خود. ارزش اموال است که نمی توان همراه باید قرار داده شده در مکان هایی که قابل ملاحظه ای بالاتر از سطح زمین. دولت خط تلفن شماره 011-1078 است نیز ارائه شده و در پایان این ویدئو برای افرادی که نیاز به کمک های امداد و نجات سازمان ها و نیروهای.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>