نقطه عطف بزرگ! راه آهن هند منطقه شمال کامل برق کار در 130 متر خط در پنجاب و هاریانا

راه آهن هند’ می رود کامل بخار برق! راه آهن شمال منطقه از راه آهن هند به اتمام رسانده برق کار 130 متر بخش در ایالت پنجاب و هاریانا. این اطمینان خواهد داد که لکوموتیو دیزل استفاده می شود نه در کشش دیگر با توجه به PTI گزارش. این خط راه آهن که هیجانی شامل دهوری (پنجاب)-Jakhal (Haryana) خط است که 62 متر طول و دهوری-Lehra Muhabbat تک خط در امبلا بخش است که در 68 کیلومتری شمال راه آهن اظهار داشت. در این بخش با سرعت آزمایشی انجام شد تا 120 kmph. این بخش از دهوری به Jakhal در بين Ludhiana-دهوری-Jakhal خط راه آهن است که یک خط اتصال Ludhiana و Jakhal. در حالی که این بخش از دهوری-Lehra Muhabbat می افتد در Rajpura-باتیندا راه آهن خط و مهم خواهد بود که با این تحرک را بهبود بخشد.

اخبار مرتبط

به گفته یک مقام رسمی در حالی که مسیرهای اصلی در راه آهن شمال منطقه شده اند هیجانی وجود دارد که در آن تکه های قطار با تاخیر دریافت کنید چرا که آنها, الکتریکی لوکوموتیو به تغییر دیزل لوکوموتیو. در حال حاضر این بخش در حال هیجانی, از آن خواهد شد بدون درز سفر و وجود خواهد داشت بدون تاخیر. این مقام در ادامه گفت که این نیز صرفه جویی در انرژی.

رئیس کمیسیون راه آهن ایمنی Shailesh کومار Pathak انجام فشرده بازرسی از بخش های. جزئیات بازرسی ایمنی از دهوری-Jakhal بخش و دهوری-Lehra Muhabbat بخش انجام شد Pathak با استفاده از موتور برقی. بعد در این بخش زمان مجموعه تست و همچنین سرعت محاکمه الکتریکی لوکوموتیو نیز انجام شده است. بین Jakhal-دهوری و Lehra Muhabbat-دهوری بخش سرعت محاکمه تا 120 kmph بود با موفقیت ثبت شده است.

بر اساس این گزارش آزمون انجام شد با استفاده از الیور-G فن آوری است. آن است که بسیار قابل اعتماد فن آوری است که یک نوع از ‘بیش از سر خط’ بازرسی با ضبط ویدئو و همچنین GPS مارک سیستم برای زمان مجموعه. این تضمین می کند جرقه-رایگان زمان مجموعه. در طول بازرسی چندین سازه های دیگر مانند چاق خوش FOBs و سطح گذرگاه در خط نیز بررسی می شود. علاوه بر این CCRS همچنین بررسی ایستگاه ها و همچنین امکانات رفاهی واقع در بخش.

همانطور که در حال حاضر برق انجام شده است در بیش از 40000 RKM است که 63 درصد از گسترده سنج مسیرهای. در طول دوره 2014-2020 در مجموع 18,605 متر شده است, هیجانی. ملی حمل و نقل را تعیین کرده است هدف از برق 7000 RKM در سال 2020-21. تمام مسیرهای راه آهن در گسترده سنج شبکه برنامه ریزی شده بود, هیجانی, دسامبر 2023. در میان COVID-19 pandemic, هندی, راه آهن بود و راه اندازی 365 RKM برای برق.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>