چین اقدام در تضاد با توافق آن ها با هند: آمریکا کنگره

Senator Tom Cotton slammed China of its aggression against India.سناتور تام پنبه ناودان چین از آن علیه هند است.

چین اقدام شده است در تضاد با آن توافق با هند برای تغییر وضعیت موجود و چالش های هندی, سرباز در مرز نفوذ دو حزبی کنگره حزبی گفته و امیدوار است که پکن را در مقیاس پشت خود را بیش از حد سلاح و زیرساخت ها در خط کنترل واقعی.

کنگره حزبی در هند و هندی و آمریکایی در روز پنج شنبه نیز با ابراز تسلیت خود را برای زندگی از دست رفته در Galwan دره.

اخبار مرتبط

نیروهای نظامی هند و چین در حال قفل شده است و در بیش از هشت هفته ای بن بست در مناطق مختلف در شرق لاداخ از جمله Pangong Tso, Galwan دره و Gogra چشمه پس ممکن است 5. وضعیت بدتر شده ماه گذشته پس از Galwan دره درگیری که در سمت چپ 20 ارتش هند پرسنل مرده است.

“به عنوان اعضای این انجمن در هند و هندی و آمریکایی ما بسیار نا امید با این وقایع که در خط کنترل واقعی (LAC) در Galwan منطقه دره در ژوئن 15,” کنگره جورج برگزاری و براد شرمن, co-رئیس کنگره حزبی در هند و هندی و آمریکایی در بیانیه ای گفت: در روز پنج شنبه.

مجلس نمایندگان حزبی در هند و هندی و آمریکایی ها به رهبری برگزاری کنگره و شرمن در نامه ای به سفیر هند به آمریکا Taranjit سینگ Sandhu گفت که بیش از چند ماه گذشته مقامات چینی شده اند اقدام با مصونیت از مجازات و اقدام به تجاوز در لاک که منجر به بحث دیپلماتیک برای پیاده سازی یک فرایند ده-تشدید همراه لاک در ژوئن 6.

نامه ای به امضا رسید و هفت دیگر قانونگذاران.

“تنها نه روز پس از توافق چینی اقدام به ساخت زیرساخت های جدید در سمتی از لاک نامه ای گفت:.

“ناراضی خود را با دولت در پاسخ به چینی ها سربازان نادیده اخیرا اجرا شده متارکه روند و فوران در عمد و خشونت که منجر به مرگ 20 سربازان هندی ،

دو حزبی نامه امضا شد توسط چهار نفر از اعضای کمیته روابط خارجی مجلس دو عضو کمیته نیروهای مسلح مجلس و هر یک از خانه هوش و قوه قضائیه و کشاورزی کمیته.

“ما به ما تسلیت به خانواده های سربازان کاهش یافته است و ما را حفظ خواهد کرد آنها را در افکار ما و نماز است. ما نا امید که چین اقدام شده است در تناقض به توافق با هند در تلاش خود را برای تغییر وضعیت موجود و چالش های هندی, سرباز در مرز” در این نامه گفت.

“امید من این است که آنها در مقیاس پشت خود را بیش از حد سلاح و زیرساخت ها در خط کنترل واقعی و رعایت هر دو خود را دیرینه و جدید-تاسیس توافق با هند گفت:” این نامه است.

این نامه در میان دیگران امضا شد توسط کنگره Ro Khanna, Joe Wilson, Raja Krishnamoorthi استیو Chabot, Pramila Jayapal, Ted Yoho و T J Cox.

در طول چند هفته گذشته حمایت هر دو حزب برای هند در مقابل چین در حال افزایش بوده است.

یک روز پیش سناتور باب منندز عضو ارشد کمیته روابط خارجی سنا گفت آمریکا و هند مشارکت مبتنی بر تعهد مشترک خود را به دموکراسی حیاتی است به رعایت قوانین بین المللی هنجارهای بین المللی و موسسات است که می تواند مسالمت آمیز و دیپلماتیک حل و فصل اختلافات و پرخاشگری است.

“به هند و چین کار برای رهاسازی در امتداد خط کنترل واقعی من عمیقا نگران چین رفتار پرخاشگرانه در اختلافات ارضی” منندز گفت.

“از سال 2017 Doklam بن بست به خشونت های اخیر در امتداد مرز در هند و لاداخ به چین ادعاهای جدید به بوتانی خاک پکن همه بیش از حد اغلب به دنبال ترسیم نقشه آسیا بدون توجه به همسایگان خود,” او گفت:.

ماه گذشته رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت که به خاطر گرفتن قلمرو افراد ارتش آزادی بخش (PLA) به نظر می رسد که تحریک خشن ترین درگیری میان چین و هند پس از آن سازمان ملل به جنگ رفت و در سال 1962.

“من بسیار نگران مداوم چینی تجاوز در امتداد خط کنترل واقعی در هند و چین مرز” گفت: کنگره الیوت انگل رئیس کمیته مجلس در امور خارجه در ماه گذشته.

“چین است دوباره نشان دادن آن است که مایل به قلدر همسایگان خود به جای حل و فصل اختلافات با توجه به قانون بین المللی” Engel گفت.

بالا مارکو روبیو نیز نامیده می شود به تازگی سفیر هند به آمریکا برای ابراز همبستگی خود را با مردم هند به عنوان آنها بصورتی پایدار و محکم مقابله با بی جا و بی قانون تجاوز مسلحانه توسط حزب کمونیست چین است.

“هند ساخته شده است آن را روشن و آنها را نمی توان مورد آزار واقع شدند توسط پکن,” او گفت:.

سناتور تام پنبه ناودان چین از آن علیه هند است.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>