چین با قرار دادن جدید کروناویروس محدودیت در هنگ کنگ

The new requirement took effect from 10 am on Friday.نیاز های جدید در زمان اثر از 10 صبح روز جمعه.

چین در حال حاضر نیاز به آن ورود در سرزمین اصلی چین از هنگ کنگ نشان می دهد منفی coronavirus تست گرفته شده در طی سه روز معاملاتی گذشته و تحت 14 روز تحت نظارت قرنطینه به منظور به دست آوردن ورود پس از شیوع جدید در نیمه مستقل منطقه است.

قابل توجه استثنا شامل دانش آموزان و رانندگان کامیون که باید با عبور از مرز به صورت روزانه همراه با “کسب و کار مهم مردم” و دیگران به رسمیت شناخته شده تحت سیاست های دو جانبه به استثنای آنها را از قرنطینه خواسته با توجه به رسمی اطلاع می دهد.

اخبار مرتبط

نیاز های جدید در زمان اثر از 10 صبح روز جمعه.

هنگ کنگ گزارش داد 67 موارد جدید عفونت کروناویروس در روز پنج شنبه تمام وقت روزانه بالا. مقامات گفت: 63 شد به صورت محلی منتقل شده و که آنها نمی تواند ردیابی منبع برای 35 از آنها.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>