هنگ کنگ خواسته تایوان مقامات علامت “یک چین’ سند برای تجدید ویزا: منبع

این حرکت در می آید و پس از تایپه به شدت مورد انتقاد قرار داد جدید امنیتی قانون اعمال شده در هنگ کنگ توسط پکن و افتتاح یک دفتر در تایپه در این ماه برای کمک به افرادی که ممکن است بخواهید به ترک آسیایی مالی توپی.

چند تایوانی مقامات در آن عملا هنگ کنگ کنسولگری بودند که با توجه به تمدید ویزای خود را خواسته شده است توسط دولت شهرستان به ثبت سند ارشد تایوان رسمی با آگاهی از این موضوع به رویترز گفت.

این مقام گفت این حرکت بی سابقه بود و ارائه یک “غیر ضروری سیاسی مانع” برای تایپه-هنگ کنگ خبر داد.

“آنها نمی خواهند مسئله ویزا اگر ما نمی امضای سند خواند و گفت: کاهش توان نام با توجه به حساسیت این موضوع. “این کاملا یک مشکل ایجاد شده توسط آنها است.”

“ما سعی خواهیم کرد بهترین های ما برای دفاع از ما موضع. نمایندگان ما در هنگ کنگ برگزار خواهد شد سریع به موقعیت خود را.” هنگ کنگ مهاجرت گروه بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

تایوان چین سیاستگذاری سرزمین اصلی امور شورا خواست هنگ کنگ به بازگشت به “موجود اجماع” برای حفظ حالت طبیعی مبادلات بین تایوان و هنگ کنگ است.

“هنگ کنگ باید به دنبال توافق متقابل برای اطمینان از دفتر از دخالت سیاسی و نباید با ایجاد موانع غیر ضروری فراتر از این توافق نامه” این در بیانیه ای گفت به سلامت.

تایوان دارای 15 تایوانی کارکنان در آن عملا کنسولگری در این شهر یک نفر دیگر با آگاهی از این موضوع گفت.

چین می بیند تایوان به عنوان بخشی از “یک چین” و هرگز در کنار استفاده از زور را به این جزیره تحت کنترل آن است.

چین پیشنهاد کرده است که در تایوان بود آورده زیر چینی حکومت تحت مشابه “یک کشور دو سیستم” تنظیم آن ارائه شده به هنگ کنگ. رئیس جمهور تایوان Tsai و نشستند ون رد این پیشنهاد که او یک “شکست”.

منبع کاهش یافته است به می گویند که دقیقا چگونه بسیاری از تایوان مقامات خواسته شد به ثبت نام در این مقاله اما گفت: اقدام رئیس Kao Ming-tsun حال بازگشت به جزیره اواخر روز پنج شنبه پس از او حاضر به امضای این سند بر ویزای خود را تمدید.

انتخاب شد و بلافاصله قادر به رسیدن به Kao برای نظر.

Kao بازگشت به تایوان به دلیل سیاسی کرد برای اولین بار گزارش شده توسط تایوان نشریه آنلاین تا رسانه ها.

تایوان این هفته اعلام کرد آن را به افزایش نظارت بر سرمایه گذاری از هنگ کنگ برای جلوگیری از قاچاق پول از سرزمین اصلی چین روز پس از گزارش رویترز حرکت می کند.

هنگ کنگ به عنوان مهم تجارت و سرمایه گذاری مجرا بین تایوان و چین که هیچ روابط دیپلماتیک.

هنگ کنگ امنیتی جدید قانون مجازات آنچه در چین به طور گسترده تعریف می کند به عنوان براندازی تجزیه طلبی و تروریسم و تبانی با نیروهای خارجی به زندگی در زندان است.

منتقدان این قانون از ترس آن را سرکوب گسترده آزادی وعده داده شده به این مستعمره سابق بریتانیا که آن را بازگشت به قانون در سال 1997 در حالی که هواداران می گویند آن را ثبات به این شهر پس از یک سال از گاهی خشونت آمیز تظاهرات ضد دولتی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>