در لژیون ملکه شوالیه کاپیتان تام

در عین حال این مراسم قابل توجه بود در یک زن و شوهر از راه های دیگر. آن را به ارمغان آورد با هم دو تا از بزرگترین زندگی لینک کلیک کنید برای بریتانیا در جنگ جهانی دوم تاریخ — ملکه که مشغول به کار به عنوان یک راننده جوان و کامیون, مکانیک طول جنگ و تزئین افسر ارتش که مبارزه در بدنام برمه کمپین پیدا کرده است و افراد مشهور به عنوان خیریه جمع آوری کمک های شناخته شده به عنوان کاپیتان تام.

آن را نیز به ارمغان آورد و ملکه از انزوا برای اولین بار او را چهره به چهره ملاقات با یک عضو از این پس مارس 19, زمانی که او با عجله سمت چپ کاخ باکینگهام به عنوان coronavirus با مته سوراخ کردن در لندن است. اعطا سلحشوری در مور که مطرح 40 میلیون دلار در بریتانیا به خدمات بهداشت ملی با راه رفتن 100 دور از باغ خود آشکارا ارزش خطر از پله.

“تام با خود دستاورد قابل توجه بود مهم به افتخار” گفت: Dickie داور که به عنوان ملکه دبیر مطبوعاتی از سال 1988 تا 2000. به همان اندازه مهم است, او گفت:, او تصمیم به نشان می دهد تا در فرد به سبب افتخار است. “او همیشه می گفت او ‘کردم به دیده می شود به باور” او اشاره کرد.

آیا انگلیسی ها همیشه احترام خود پادشاه در فرد دوباره تبدیل به یک دقیق موضوع در انگلیسی, شایعات در هفته های اخیر ساخته شده و حتی بیشتر تند و با مزه با یک بار-در-یک-قرن همه گیر است که به نمایش توانایی او را به امواج رادیو و تلویزیون و تجمع ملت در طول زمان دشوار است.

Captain Tom Moore poses after being awarded with the insignia of Knight Bachelor by Britain's Queen Elizabeth at Windsor Castle, in Windsor, Britain July 17, 2020. Chris Jackson/Pool via REUTERS

کاپیتان تام مور به شمار پس از اهدا نشان شوالیه کارشناسی توسط ملکه الیزابت در قلعه ویندزور در ویندسور انگلستان ژوئیه 17 سال 2020 است. Chris Jackson/استخر کرج

اما ملکه به سن او به تازگی تبدیل 94 — و در نتیجه آسیب پذیری به این ویروس را افزایش شک و تردید است که او هرگز قادر به بازگشت به زندگی دیپلماتیک پذیرایی باغ احزاب و بیمارستان dedications. او به طور منظم در جلسات هفتگی با نخست وزیر بوریس جانسون انجام شده توسط تلفن از شیوع آغاز شد.

“ملکه دل شکستگی” گفت: یک نمونه تیتر در روزنامه اکسپرس. “ما تا به حال دیدن ملکه در دوباره؟”

جواب بر اساس روز جمعه مراسم بله — اما در مراتب سختگیرانه تر پاک تر از پیش همه گیر روز. مور سرمایه گذاری برگزار شد در خارج از منزل در چهارگوش در قلعه ویندزور و نه از داخل. کاخ باکینگهام ممنوع اعلام عمومی هر چند مور اجازه داده شد به همراه خانواده اش.

تحمل یک شمشیر که متعلق به پدرش جورج ششم ملکه با نزدیک شدن مور که ایستاده بود به جای kneeled با واکر. نه عینک, ماسک صورت, هر چند به عنوان داور اشاره کرد: “این شمشیر بسیار طولانی است” بنابراین دو قادر به نگه داشتن برخی از راه دور. ملکه جلب کرد نزدیک به حال مور نشان شوالیه لیسانس و آنها داشتند حرف زدند و برای چند دقیقه.

ملکه ناتوانی در معاشرت با افراد خود را مجبور کرده است کاخ باکینگهام به نوبه خود به رسانه های اجتماعی. کاخ حفظ حساب در Instagram, Twitter و Facebook و ارسال عکس و فیلم از فعالیت های او از جمله یک عکس از او با شوهرش پرنس فیلیپ در 99 تولد.

مانند دیگر افراد از سن یک فرد با آگاهی از این کاخ گفت: او تنظیم fitfully به نوآوری های تکنولوژیک مانند زوم تماس. ملکه صحبت کرده است در فیلم با نوه اش شاهزاده هری و همسرش, Meghan که در حال حاضر در لس آنجلس زندگی در مورد تولد فرزند خود, مورچه Mountbatten-ویندزور.

او اولین تاخت و تاز کردن به مجازی عمومی, درگیری بود در ماه ژوئن هنگامی که او و دخترش شاهزاده خانم آن صحبت به یک گروه از کارگران بهداشت — ملکه اشغال مرکز مربع در آشنا شطرنجی از مردم خیره به صفحه نمایش خود را.

سلطنتی ناظران می گویند ملکه استفاده از تماس های ویدئویی ارائه کرده است یک نگاه اجمالی به تعاملات شخصی است که اغلب دیده می شود در تصاویر از چت در دریافت خطوط. در طول تماس های اخیر با سه نفر از اعضای ارتش بریتانیا خدمت در خارج از کشور او خدمت مخلوط با آب و تاب پرسش و معوج کلمات قصار.

Britain's Queen Elizabeth talks to Captain Tom Moore and his family after awarding him with the insignia of Knight Bachelor at Windsor Castle, in Windsor, Britain July 17, 2020. Chris Jackson/Pool via REUTERS

ملکه الیزابت مذاکرات به کاپیتان تام مور و خانواده اش پس از او را با اعطای نشان شوالیه لیسانس در قلعه ویندزور در ویندسور انگلستان ژوئیه 17 سال 2020 است. Chris Jackson/استخر کرج

زمانی که سرجوخه مارتین پری ، Shanwayne Stephens از نیروی هوایی سلطنتی گفت که ملکه او moonlighted به عنوان خلبان جامائیکا نوعی سورتمه کوچک تیم او پاسخ داد: “خدای من, برای تلفن های موبایل یک کار بسیار خطرناک” و سوال او در مورد چگونه به او آموزش داده است. استفن به او گفت که او تحت فشار قرار دادند ماشین بالا و پایین جاده در نزدیکی خانه اش در Peterborough, انگلستان است.

“من فرض کنید که یکی از راه های آموزش,” او گفت: “به چشم او گسترده تر شد.

ملکه نگه داشته است تا دیگر وظایف رسمی. او هنوز هم هضم رسمی دولت که در مقالات تحویل داده شده به او را در جعبه قرمز. چند روز قبل از جولای 4, او در صحبت تلفنی با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که او آرزو “تولدت مبارک مارک 94 سال فوق العاده ای” با توجه به کاخ سفید.

اما تنها زمان دیگر او به نظر می رسد در مکان های عمومی در ماه ژوئن هنگامی که او به تماشای یک رژه نظامی به مناسبت تولد او. او به تنهایی تحت یک canopied غرفه flanked توسط دو افسر به عنوان اولین گردان از نگهبانان ویلز در راهپیمایی اجتماعی دور سازند در چمن از ویندزور چهارگوش.

ویندزور همچنین سایت تعجب جمعه عروسی برای خواهر و مادر پرنس اندرو شاهزاده بئاتریس که ازدواج انگلیسی, ملک, توسعه, Edoardo Mapelli Mozzi. این زن و شوهر تا به حال خود را لغو عروسی سلطنتی در ماه مه. ملکه و شاهزاده اندرو شاهد مراسم کوچک که کاخ باکینگهام گفت که خصوصی و اجتماعی فاصله گرفته اما هنوز هم تا حدودی upstaged مور سرمایه گذاری.

توجه به سن و خطر موج دوم عفونت ملکه است به احتمال زیاد باقی می ماند جدا شده شکل برای آینده قابل پیش بینی. روشن است که او خواهد شد و حتی او را سالانه عقب نشینی تابستان برای Balmoral قلعه در اسکاتلند داده شده دولت اسکاتلند نگرانی در مورد بازدید کنندگان از انگلستان وارد کردن ویروس. در حالی که انواع خاصی از فعل و انفعالات ممکن است هرگز بازگشت سلطنتی ناظران اشاره کرد که اکثریت زیادی از انگلیسی ها تنها تجربه ملکه از طریق تلویزیون به هر حال.

“او را به ناپدید می شوند گفت:” ولنتاین پایین سلطنتی خبرنگار تایمز لندن. “این ایده که ما هرگز او را دوباره ببینم است که به نوعی مسخره است.”

در مارس ملکه برنده ستایش عجیب برای یک آدرس تلویزیونی که در آن او به یاد می آورد او را خدمت و ترغیب انگلیسی ها به جلو و با هم در روح حمله رعد اسا برای مقابله با این بیماری همه گیر. او کلمات فراق کشیده شده از معروف زمان جنگ ترانه ورا لین, خطاب به کسانی که او را از دست ندهید.

“ما باید به راحتی در حالی که ما ممکن است هنوز هم بیشتر برای تحمل روز بهتر خواهد شد بازگشت” ملکه گفت. “ما با دوستان ما دوباره ما خواهد بود با خانواده ما دوباره ما دوباره ملاقات خواهد کرد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>