Mindspace REIT فایل های ارائه سند برای IPO

پیشنهاد متشکل از صدور به Rs از 1000 کرور روپیه واحد توسط Mindspace REIT و یک پیشنهاد برای فروش جمع آوری تا به 3,500 تومان کرور.

K Raheja پارسیان صاحب برخی از خیمه تجاری خواص املاک و مستغلات مانند Mindspace این میدان Commerzone و Inorbit mall خواهد شد بالا بردن 4,500 تومان کرور روپیه از طریق REIT (Real Estate Investment Trust) یک ارائه سند ثبت شده توسط این شرکت با Sebi (بورس و اوراق بهادار مدیره از هند) در روز جمعه اظهار داشت. REIT را 29.5 میلیون فوت مربع از فضای تجاری به عنوان بخشی از نمونه کارها در سراسر بمبئی و پونا حیدرآباد و چنای.

پیشنهاد متشکل از صدور به Rs از 1000 کرور روپیه واحد توسط Mindspace REIT و یک پیشنهاد برای فروش جمع آوری تا به 3,500 تومان کرور. درآمد حاصل از این موضوع خواهد شد در درجه اول مورد استفاده به صورت جزئی یا کامل پیش پرداخت و یا برنامه ریزی شده بازپرداخت برخی از امکانات بدهی از دارایی SPVs availed از بانک ها/موسسات مالی از جمله هر گونه تعلق و وجود هر گونه مجازات/ حق بیمه.

اخبار مرتبط

از 29.5 میلیون متر مربع.ft. از دارایی های تجاری خواهد شد که بخشی از Mindspace REIT نمونه کارها, 23 میلیون فوت مربع در حال تکمیل و اجاره بازده این منطقه است که در حال ساخت است که 2.8 میلیون فوت مربع و توسعه آینده منطقه خواهد بود به میزان 3.6 میلیون فوت مربع. نمونه کارها دارای پنج مجتمع پارک های کسب و کار و پنج مستقل دفاتر ارائه سند اعلام کرد.

آهن گزارش شده در جولای 17 که Mindspace REIT خواهد شد بالا بردن تومان 3000 تا 4000 تومان کرور روپیه از طریق REIT خواهد شد و تشکیل پرونده ارائه سند با SEBI در این هفته است. Mindspace REIT خواهد بود دوم publicly traded REIT بعد از سفارت و استون مطرح شده بیش از 4,700 تومان کرور روپیه از طریق یک IPO در مارس 2019.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>