خشم و انزجار در هند بیش از Dalit کشاورزان اقدام به خودکشی پس از ضرب و شتم پلیس

آنلاین ویدیو نشان می دهد و نیمی از افسران پلیس کشیدن و ضرب و شتم با چوب به اخراج آنها از دولت و مالکیت زمین در مرکزی, Madhya Pradesh دولت مشاهده شده است بیش از 1 میلیون بار پس از آن صورت گرفت در روز سه شنبه.

زن و شوهر, مصرف آفت کش لحظات پس از اخراج شدند و با عجله به بیمارستان S Vishwanath رئیس دولت های محلی در یک کنفرانس خبری گفت اواخر روز چهارشنبه ساعت قبل از او و رئیس پلیس برداشته شد از پست های خود را.

“به زور به یک زن و شوهر به خودکشی توسط آسیب رساندن محصولات خود را … بیشتر بی رحمانه و شرم آور” Kumari Mayawati یک Dalit رهبر سیاسی گفت: در توییتر.

“در سراسر کشور در محکومیت این حادثه طبیعی است. دولت باید دقیق عمل است.”

دولت و مقامات ارشد پلیس نمی شد فورا در دسترس است برای اظهار نظر.

اخراج بخشی از یک درایو به توقف تجاوز در زمین و این منطقه به کشاورزی شده است اختصاص داده شده برای ساخت و ساز از یک کالج گفت: یک پلیس که کاهش یافته است به عنوان او بود مجاز به صحبت کردن با رسانه ها.

شش افسر پلیس بودند به حالت تعلیق در روز پنج شنبه و دولت دستور داده است تا تحقیقات مربوط به این حادثه است.

هند ممنوع تبعیض بر اساس طبقه – یک سیستم که تقسیم مسلمانان به دو گروه بر اساس مشاغل – در سال 1955. اما صد ساله تعصبات در برابر پایین طبقه گروه باقی بماند و آن را سخت تر برای آنها را برای دسترسی به آموزش و پرورش و شغل و خانه.

رشد جمعیت و افزایش فشار بر روی زمین برای ساخت خانه ها و بزرگراه ها و صنعت است که باعث درگیری با پایین طبقه شهروندان اغلب رو اخراج به ویژه در مناطق روستایی که در آن تعصبات ترین سنگر, فعالان می گویند.

بیش از نیمی از هند را پایین طبقه مردم بی زمین با توجه به داده های سرشماری. چندین ایالت قوانین با هدف ارائه زمین به Dalits اما تعداد کمی از تولید نتایج با توجه به Dalit فعالان و رهبران.

“آنها التماس پلیس به نابود کردن محصولات کشاورزی خود را به عنوان آنها در بدهی … اما پلیس به آنها گوش نمی,” N کومار, همسایه زن و شوهر گفت: تامسون رویترز بنیاد توسط تلفن از Nankhedi ایجاد کرد.

او گفت: این زن و شوهر تا به حال خواسته پلیس به دو ماه صبر کنید به طوری که آنها می تواند به برداشت محصولات کشاورزی خود را.

Ram, Prakash شارما قبیله ای و Dalits’ فعال حقوق در مادها پرادش در توصیف این حادثه به عنوان “تاسف” و خواست مقامات به انجام بیشتر برای کمک به زن و شوهر.

“Dalits در مادها پرادش در یکی از عقب مانده ترین مردم و آنها خود را ندارد و زمین کشاورزی” او گفت:.

“دولت باید با ارائه این زن و شوهر در یک خانه و اشتغال به طوری که آنها می تواند خود را تغذیه کودکان و نوجوانان و نه از گرسنگی می میرند.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>