استوکس قرار می دهد انگلستان در اتهام Windies

درب بازکن Sibley خود را به اتمام تست دوم قرن مدت کوتاهی قبل از ناهار و در نهایت سقوط برای 120 در حالی که استوکس برش شل پس از آن قبل از رفتن برای 176 به انگلستان اعلام کرد در 469-9.

سام کوران به دام افتاده در غرب هند بازکن جان کمپبل کم وزنی برای 12 در یک روی حیله و تزویر جلسه قبل از کنده به ترک کنندگان در 32-1 437 — اجرا می شود در عقب افتادگی.

انگلستان آغاز شد و روز در 207-3 با Sibley و استوکس به خوبی تنظیم و پس از با هم آمدن در روز پنج شنبه با میزبان در 80-3.

آنها تا به حال به حفاری در قبل از ناهار با توپ نوسانی و افزود: تنها 57 را یک شبه نمره قبل از فاصله.

Sibley که شروع روز در 86 رسیده خود یعنی زمانی که او ضربه سریع کاسه Alzarri یوسف به پایین زمین به صورت سه.

او در ماراتن نوبت به پایان رسید زمانی که او گرفتار شده بود توسط Kemar روچ در عمیق اواسط جدا کردن بولینگ از عنکبوتی که تار میتند Roston تعقیب که به پایان رسید تا با پنج ویکت.

Sibley مواجه 372 توپ زده و تنها پنج مرز و 260-اجرای چهارم-چوگان با همکاری استوکس بود که انگلستان بالاترین در خاک خانه برای نه سال.

استوکس تن

استوکس خود رسیده 10th, و, کمترین, تست قرن در مدت کوتاهی پس از ناهار اما پس از آن بلافاصله رفت و در حمله با برخی از با شکوه ضربه زدن به تمام گوشه و کنار زمین.

همه طفیلی زده 17 چهار دست و پا و دو sixes یکی از آنها با شکوه شات های طولانی-بر روی طناب خاموش یوسف.

استوکس اخراج شد و توسط صخره های نیک پشت به شین Dowrich که تلاش معکوس با کف دست زدن.

Ollie پاپ از دست رفته را به ثمر رساند تنها هفت قبل از رفتن نوزادان کم وزن به تعقیب اما جس Buttler ساخته مفید 40 برابر یک خسته کننده غرب هند حمله شد که کمی کهنه به سمت پایان با شانون گابریل comically عدم اجرا استوارت گسترده.

تعقیب و گریز که دگرگون ناگسستنی املا از گذشته بیش از قبل از ناهار به پایان رسید با پنج 172 خاموش 44 اور اما غرب هند کاپیتان Jason دارنده که تنها جدا شد که از Buttler ممکن است در حال حاضر پشیمانی انتخاب به کاسه اول.

استوکس به عنوان جو ریشه معاون-کاپیتان پس از پیشرو این تیم در اولین آزمون گفت: او خوشحال بود برای نشان دادن طرف دیگر به پنبه حلاجی شده.

“بودن غریزی بازیکن بزرگ است اما در گذشته که در آن به من اجازه دهید که چگونه من در آن زمان تحت تاثیر قرار من فکر می کنم من می توانید برخی از عکس های بزرگ و من می خواهم خوب بود,” او گفت:.

“من بیشتر وزوز که من رو 300 توپ از من بود که من صد, که چیزی است که من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم قادر به انجام است.”

انگلستان در تلاش هستند تا سطح این مجموعه پس از از دست دادن بازکن در ساوتهمپتون در هفته گذشته.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>