مغلوب ساختن پیشی جستن است نه حکومت کردن تحریم مقامات چینی: کاخ سفید

واشنگتن جولای 15

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و نه حکومت بیشتر تحریم ها بر بالای مقامات چینی است که می تواند علاوه بر اقدامات صورت گرفته در این هفته برای تنبیه چین برای دست زدن به آن از هنگ کنگ کاخ سفید شورای امنیت ملی گفت: در روز چهارشنبه.

هنگ کنگ استقلال عمل که تهمت امضا شده در روز سه شنبه اجازه می دهد تا او را به اعمال تحریم و محدودیت های ویزا از مقامات چینی و موسسات مالی درگیر در اعمال چین جدید امنیت ملی قانون در هنگ کنگ است.

بلومبرگ گزارش مغلوب ساختن پیشی جستن به حال نگذاشته تحریم های اضافی در بالای مقامات چینی در حال حاضر برای جلوگیری از افزایش تنش است.

شورای امنیت ملی سخنگوی جان Ullyot اشاره مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته صادر شد تحریم ها علیه, چینی, حزب کمونیست (CCP) مقامات خود را برای درمان از اقلیت مسلمانان اویغوری.

“به هیچ وجه او گرفته هر چیزی را از روی میز با توجه به تحریمهای جدید از مقامات حزب برای اقدامات در هنگ کنگ و یا در مسائل دیگر. هر گونه پیشنهاد در غیر این صورت توسط منابع ناشناس است صاف کردن اشتباه” Ullyot گفت.

کاخ سفید بحث های در حال انجام در مورد اهداف بالقوه برای تحریم و هیچ تصمیم گیری نهایی ساخته شده اند, با توجه به یک فرد آشنا با این موضوع.

در میان اسامی که تحت فشار قرار دادند هنگ کنگ اجرایی کری لام است که در حمایت از اجرای قانون تامین این منبع گفت.

به گزارش نیویورک تایمز بعد از یکشنبه که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بود و با توجه به فراگیر ممنوعیت سفر به ایالات متحده توسط CCP اعضای.

وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت: قانون تهمت امضا و اجرایی به منظور پایان دادن به هنگ کنگ وضعیت خاص تحت قانون ایالات متحده توجیه شده بودند.

“دبیر چین ساخته شده یک انتخاب به نقض حزب کمونیست چین را وعده به هنگ کنگ که ساخته شد در U. N. ثبت نام پیمان. او نمی باید انجام دهید این است که او ساخته شده است که انتخاب” Pompeo به خبرنگاران گفت:.

Pompeo اشاره کرد در توییتر بعد از آن در روز چهارشنبه که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که ایالات متحده خواهد بود “جای تاکید ویژه” در اعتراف به هنگ کنگ از ساکنان به عنوان پناهنده شد. “ما ایستاده با هنگ کنگ مردم” Pompeo گفت. ایسنا

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>