ویروس موج. ساعت کار فلات. ما ممکن است مسطح اشتباه منحنی

شاخص های اندازه گیری ملی بازیابی از نیویورک فدرال رزرو گلدمن ساکس و آکسفورد اقتصاد را همه تا حد زیادی متوقف شده است. در ضمن در زمان واقعی اقدامات خرده پا ترافیک و تغییرات را flatlined پس از رشد مداوم از آوریل باعث خوش بینی برای یک واکنش سریع از رکود اقتصادی باعث جهانی همه گیر.

در همان زمان شواهدی از نو سنگر سازی در حال گسترش است فراتر از مشخصات بالا نمونه هایی از تگزاس فلوریدا و کالیفرنیا عمده اقتصاد از دولت که در آن تلاش برای بازگشایی تجارت پرتاب شده است به معکوس با محدودیت های تازه برای جلوگیری از گسترش این COVID-19 بیماری است.

پس از آغاز مبارزه با این بیماری همه گیر این هدف بوده است تا به “صاف منحنی” – به معنی جلوگیری از رشد عفونت. به جای چهار سال در آن ممکن است اشتباه منحنی است که تراز وسط قرار دارد به عنوان بهبودی را کند می کند در حالی که این ویروس موج پیش رو است.

آتلانتا رئیس بانک فدرال رزرو رافائل Bostic گفت: اوایل قدرت بازیابی او را شگفت زده کرد اما “سوال این است که ما شده اند به این نقطه باید چه ما انتظار حرکت رو به جلو است.”

“زمان واقعی شواهد نشان می دهد وجود دارد کمی بیشتر سکوت در اقتصاد,” او گفت:.

داده ها از تلفن همراه ردیابی شرکت Unacast به عنوان تیر 3 نشان داد بیش از نیمی از کشورهای دیدم خرده فروشی ترافیک پیش افتادن 2019 سطوح. یک هفته بعد تعداد تضعیف کرده بود به 11 بسیاری از آنها روستایی کمتر از جمعیت در مکان هایی مانند مین و مونتانا.

در صنعتی متحده از جمله آیووا و ایندیانا که در آن خرده ترافیک بیش از حد 2019 سطح مورد شمارش در حال رشد – نشان می دهد وجود دارد که بدون پاک کردن قالب در عین حال در جای خود برای نحوه بازگشایی اقتصاد در راه است که حفظ سلامت عمومی است.

“مردم اند که انگیزه اولیه برای reengage. در حال حاضر ما شاهد افزایش عفونت و که در حال رفتن به قرار دادن یک دمپر در بازیابی گفت:” الیزابت Crofoot اقتصاددان ارشد در این کنفرانس هیئت مدیره یک سازمان از شرکت های بزرگ.

هیئت مدیره منتشر نظرسنجی این هفته نتیجه رسید که ما مصرف کننده اعتماد به نفس رانده شده پایین تر در بخش های عدم اعتماد به دولت توانایی کنترل این بیماری همه گیر خواهد بود و به احتمال زیاد باقی می ماند “افسرده” برای پایدار زمان.

بیشتر قابل توجه او گفت: “عامل اعتماد به پیام های مخلوط از دولت های محلی و دولت فدرال” را به احتمال زیاد درایو مردم از این بازار صرف نظر از هر گونه رسمی محدودیت های اعمال شده یا برداشته شده توسط مقامات.

پوشش صورت خود را

هفته گذشته قرار داده و کسانی که پیام های مخلوط در stark نمایش.

به عنوان رشد روزانه در موارد ادامه به مجموعه ای از پرونده های, با شکوه 60,000, مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به مبارزه با دولت و دولت های محلی بیش از اینکه به بازگشایی مدارس و کفایت از تست و به چالش کشیدن اعتبار کشور را بالا بیماری های عفونی متخصص.

نزدیک به بیش از 3.6 میلیون آمریکایی در حال حاضر آلوده شده است و بیش از 137,000 فوت کرده اند در طول این بیماری همه گیر.

خبری نیست همه گریم. نرخ مرگ و میر در هفته های اخیر باقی مانده اند کم در مقایسه با اولین روز از این بیماری همه گیر و برخی استدلال می کنند این کشور است که رفتن را از طریق “آموزش” فاز است که دیدن افراد و شرکت های توسعه خود راه هایی برای مقابله با تداوم این بیماری است.

ماسک استفاده تبدیل شده است کمتر انگ – Wal-Mart, Inc است که ساخت آنها اجباری و از دوشنبه – و کلیولند تغذیه بررسی 1,141 ما مصرف کنندگان پنج شنبه منتشر شده نشان میدهد نزدیک به 90 درصد گفت: آنها عینک, ماسک, آخرین زمانی که آنها در یک فضای سرپوشیده مانند یک فروشگاه.

در نظرات به خبرنگاران هفته گذشته رئیس فدرال رزرو سنت لوئیس جیمز بولارد گفت که او فکر افراد و کسب و کار خواهد اتخاذ راه هایی برای مدیریت زندگی خود و شرکت خود را با خیال راحت – با ماسک و اجتماعی فاصله به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به طور گسترده پذیرفته هنجار حتی پس از ماه که در آن آنها بوده است یک موضوع سیاسی اختلاف است.

“این کسب و کار باید انگیزه قوی برای دریافت درآمد خود را جریان بازگشت” او گفت:. “آنها می توانند وانمود وجود یک بیماری نیست. آنها را پانچ در صورت. کارگران بیمار است. مشتریان مریض … یادگیری رخ می دهد.”

و نه اقتصادی یکنواخت بد است. خرده فروشی شروع به پریدن کرد و 7.5% در ماه ژوئن به عنوان متحده برداشته coronavirus محدودیت و تابستان وارد شده است.

اما حتی که ممکن است گمراه کننده باشد.

یک مطالعه اخیر توسط موسسه جی پی مورگان چیس به این نتیجه رسیدند که گسترش مزایای بیکاری مصوب در پاسخ به همه گیری مجاز آن پرتاب از کار در واقع به افزایش هزینه های خود را. کسانی که مزایای پایان رسید در پایان این ماه است.

مشاغل در ضمن ممکن است بازگشت به اندازه کافی سریع را به این شل. یکی دیگر از 1.3 میلیون نفر در زمینه بیمه بیکاری در هفته گذشته و چند کشور که سعی کرده بود به شدت بازگشایی اقتصاد خود شاهد جهش بزرگ در حال انجام مدعیان بیکاری به عنوان ویروس موارد منفجر شد و محدودیت های جدید اعمال شدند.

ملی اطلاعات از زمان مدیریت شرکت کرونوس در سراسر انواع صنایع نشان داد کار شیفت برای هفته پایان 12 جولای کاهش یافته است برای اولین بار از اواسط ماه آوریل به استثنای روز یادبود و ژوئیه 4 تعطیلات هفته زمانی که برخی از کسب و کار ممکن است بسته یا کاهش ساعت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>