60 درصد آمریکایی ها رد تهمت را از دست داده و همه گیر می گوید نظرسنجی

واشنگتن جولای 18

شصت درصد از آمریکایی ها رد جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و به COVID-19 همه گیر در ایالات متحده است که به ثبت جهانی بیشترین تعداد موارد و مرگ و میر بر اساس یک نظرسنجی.

60 درصد مخالفت امتیاز نشان داده شده در واشنگتن پست-ABC اخبار نظرسنجی انجام شده بین جولای 12 و 15 و منتشر شده در روز جمعه نشان از افزایش 15 درصد از ماه مارس گزارش, Xinhua news agency.

آخرین نظرسنجی نشان داد 52 درصد از پاسخ دهندگان “به شدت” از سایتهای مغلوب ساختن پیشی جستن مقابله با بحران تا 9 درصد از مه و 16 امتیاز از مارس.

در ضمن کسانی که مورد تایید از مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به همه گیری کاهش یافت و به 38 درصد از 46 درصد در آوریل و 51 درصد در ماه مارس است.

علاوه بر این بسیاری از پاسخ دهندگان با توجه به کنترل گسترش ویروس به بیشتر مهم — 63 درصد — تقریبا دو برابر 33 درصد که معتقد بودند راه اندازی مجدد اقتصاد به بیشتر از یک مسئله فوری این نظرسنجی نشان داد.

مشابه گسترده شکاف شد و شاهد بین قوی طرفداران محدود کردن انتقال و اعتقاد راسخ در بازگشایی اقتصاد به نمایندگی از 52 درصد و 26 درصد بود. تهمت و دیگر مقامات دولت بارها و بارها استدلال برای بازگشایی این کشور حتی اگر کارشناسان بهداشت عمومی باید به طور مداوم هشدار داد در برابر انجام این کار در موعد مقرر.

این نظرسنجی که به بررسی تصادفی نمونه ملی از 1,006 بزرگسالان و دارای یک حاشیه خطا از به اضافه یا منهای 3.5 درصد در آمد در زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن شده است به شدت انتقاد با زمان سابق و مقامات دولت برای عدم موثر باشد شیوع.

فرماندار مریلند لری هوگان جمهوری نوشت داغدار مقاله ای برای واشنگتن پست روز پنج شنبه کوبیدن رئیس جمهور COVID-19 پاسخ به “نا امید کننده”.

“من می خواهم به تماشای به عنوان رئیس جمهور عنوان شیوع این بیماری را به شدت و به عنوان کاخ سفید موفق به موضوع عمومی هشدارها در قرعه کشی 50-دولت استراتژی و یا اعزام پزشکی دنده و یا فن های نجات غریق از ملی ذخایر آمریکا به بیمارستان” هوگان گفت.

“در نهایت روشن شد که انتظار در اطراف برای رئیس جمهور برای اجرا ملت پاسخ نا امید کننده بود; اگر ما به تاخیر افتاد دیگر هیچ, ما می شود محکوم بیشتری از شهروندان ما به درد و رنج و مرگ است.” همچنین منتشر شده در واشنگتن پست یک داغدار مقاله توسط چهار سابق مدیران مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) که بیرون آمد گفت که برنده اتحاد سیاسی علم در راه هرگز اتخاذ شده توسط هر رئیس جمهور.

تام فریدن جفری Koplan دیوید Satcher و ریچارد Besser گفت که کارشناسان بهداشت عمومی تا به حال به مبارزه با دوگانه مخالفان COVID-19 و “رهبران سیاسی و دیگران در تلاش برای تضعیف” CDC.

آنها با اشاره به شواهد اخیر اثبات این است که “تلاش های مکرر به درون واژگون سازی عمومی صدا دستورالعمل های بهداشتی معرفی هرج و مرج و عدم قطعیت در حالی که بی ارزش قرار دادن زندگی در خطر است”.

از صبح روز شنبه به ما گزارش شده و در مجموع 3,641,417 COVID-19 موارد و 139,175 مرگ و میر. — IANS

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>