Airbnb بود مثل یک خانواده تا اخراج آغاز شده

این یک توصیه نیست که در آن به دلیل اهمیت این روز تا به حال تار و Chesky بود خطاب به هزاران نفر از کارکنان خود را. نگاه کردن به وب کم خود او خوانده شده از یک اسکریپت است که او نوشته بود به آنها بگویید که coronavirus حال خرد صنعت سفر از جمله خانه خود را اجاره میدهند. اختلافات را باید قطع و کارگران گذاشته است.

“من یک احساس عمیق عشق برای همه شما” Chesky گفت: صدای خود را ترک. “آنچه ما در مورد این است که متعلق و در مرکز متعلق عشق است.” در عرض چند ساعت 1,900 کارکنان — یک چهارم از Airbnb نیروی کار — گفته می شد ،

حرکت محوری Airbnb به مرکز رشد بحث در دره سیلیکون: چه اتفاقی می افتد زمانی که یک شرکت است که موقعیت خود را به عنوان خانواده به کارکنان خود نشان می دهد که آن را فقط یک کسب و کار منظم و با همان نگرانی سرمایه داری — یعنی بقا — به عنوان هر یک از دیگر ؟

راه اندازی است که فروش همه چیز از تشک به اطلاعات-انبارداری نرم افزار استفاده می شود “تبدیل جهان به مکانی بهتر”سبک بیانیه ماموریت به انرژی و ایجاد انگیزه در کارگران خود را. اما به عنوان اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus همچنان ادامه دارد بسیاری از کسانی که gauzy مانتراها داده اند راه به واقعیت خشن مانند کاهش بودجه اخراج و خط پایین.

که در حال حاضر قرار می دهد شرکت با یک “تعهد” فرهنگ در بالاترین خطر از دست دادن آنچه که آنها را موفق گفت: Ethan Mollick یک کارآفرینی استاد در دانشگاه پنسیلوانیا مدرسه وارتون.

“بخشی از خسارت است که بخشی از این خانواده” Mollick گفت. “در حال حاضر خانواده از بین می رود و این معامله این است که مرتب کردن بر اساس تغییر کرده است. آن را فقط می شود یک کار است.”

در بسیاری از Airbnb ایده آل بود به عنوان مثال از یک تعهد فرهنگ شرکت است. تاسیس شده توسط Chesky, Nathan Blecharczyk و جو Gebbia در سال 2008 راه اندازی سرعت رشد به عنوان یک پلت فرم آنلاین است که به کمک مالکان اجاره اتاق به مسافران است. در طول راه به 31 میلیارد دلار ارزیابی آن ساخته شده است شهرت به عنوان قطبی در مقابل آن های اقتصاد همسالان مانند Uber که باارزش ظالم رقابت و WeWork که سقوط تحت یک مهمانی فرهنگ و موسس آن خود برخورد.

به جای Airbnb ایستاده بود به صورت جدی آرمان گرایی. Chesky, 38, یک کلفت طراح از شمال ایالت نیویورک صحبت می کرد غالبا از امانت و صحت و تمایل به ساخت یک کسب و کار است که مبانی ارزشی و مردم بیش از این کوتاه termism وال استریت. Gebbia تحویل یک بحث TED در طراحی برای اعتماد است. و Airbnb را رئیس سابق اخلاق افسر راب Chesnut نوشت: یک کتاب به نام “عمدی صداقت.”

در داخل شرکت سان فرانسیسکو روح گیاه پر دفاتر posivibes نیز فراوان است. کارکنان تعجب یک دیگر با بالا بردن سلاح های خود را به شکل جشن بشر تونل برگزار شد سگ “pawties” در اتاق کنفرانس طراحی شده برای شبیه واقعی Airbnb listings و serenaded در تولد خود را توسط این شرکت a cappella گروه Airbnbeats. کارکنان جدید که نمایش برای همدلی در مصاحبه شغلی استقبال شد “صفحه اصلی” و گفت: “شما در اینجا حضور دارند.”

بنابراین در ماه مارس زمانی که coronavirus بطرف در rupturing از “Airfam” دردناک بود. Airbnb که تا به حال شده است در مسیر عمومی در این سال به طور ناگهانی مواجه بهمن از سفر لغو شد. درآمد حاصل از تبخیر. هفته بعد Chesky اعلام کرد اخراج و کوچک به شرکت جاه طلبی.

“همه چیز که به نوعی می تواند به اشتباه را به اشتباه” او در مصاحبه ای گفت:. “این احساس همه چیز متوقف شد و کار در همان زمان.”

Brian Chesky, CEO of Airbnb, at his home in San Francisco, June 8, 2020. (Jessica Chou/The New York Times)

برایان Chesky مدیر عامل شرکت Airbnb در خانه اش در سان فرانسیسکو ژوئن 8 سال 2020 است. (جسیکا چو/نیویورک تایمز)

از خارج Airbnb تعهد فرهنگ دست نخورده به نظر می رسد. Chesky را اخراج اسکریپت منتشر شده در وبلاگ شرکت کردم بیش از 1 میلیون بازدید و ستایش بود به عنوان دلسوز همدلانه و “درس در رهبری است.” در یک پرسش و پاسخ جلسه در مورد کاهش شغل بعد Chesky و موسسان ارائه ایستاده به کارکنان آنها اجازه رفتن. کف زدن و قلب emojis از مخاطبان پر روی صفحه نمایش.

اما بیش از یک دوجین فعلی و سابق Airbnb, کارکنان, اکثر آنها کاهش یافته است شناسایی می شود چرا که آنها را امضا کرده بود nondisparagement موافقت نامه با شرکت در مصاحبهها گفته است که آنها تا به حال تجربه ناگهانی سرخوردگی وقتی دقت گردد شرکت آرمان گرایی ترک خورده.

Kaspian, Clark, 38 که مشغول به کار در پشتیبانی از مشتری در پورتلند, اورگان, حدود دو سال گفت: او تا به حال به طور کامل خریداری شده به Airbnb ماموریت و احساس محرومیت و غم و اندوه زمانی که او اجازه رفتن.

“وجود دارد بسیاری از مردم که احساس خیانت این,” او گفت:. “من عمیقا امیدوارم که Airbnb قادر به باقی می ماند چیزی که من اعتقاد داشتند.”

یک سخنگوی این شرکت گفته شده است یک زمان دشوار برای همه است.” او افزود: “بیش از 5000 نفر که کار در Airbnb فوق العاده با انگیزه و مشتاق زیرا آنها بر این باورند در ماموریت ما است.”

در یک مصاحبه پادکست در ماه مه با Eric Ries یک شخص کارآفرین Chesky اذعان کرد قطع.

“چگونه یک شرکت است که ماموریت حول متعلق به هزاران نفر از مردم آنها را نمی توان در شرکت کنه ؟” او گفت:. “این بسیار سخت است که به صورت.”

در آغوش ماجراجویی قهرمان ماموریت

Airbnb ساخته شده بود و نه در نبوغ و نوآوری در فن آوری و یا دقیق مدرسه کسب و کار, پاورپوینت, اما در این ایده است که مردم ممکن است اعتماد به یکدیگر به اندازه کافی به ماندن در غریبه خانه. در واقع خوبی از بشریت است.

شبکه خود را از اجاره خانه به سرعت گسترش در سراسر ایالات متحده و به تقریبا در هر کشور است. Airbnb مطرح شده بیش از 3 میلیارد دلار در سرمایه گذاری و گسترش به فعالیت های لوکس تعطیلات آزمایش با پرواز و حتی یک مجله چاپ.

به عنوان شرکت رشد Chesky شروع به صحبت کردن در یک جهان که در آن دیجیتال عشایر شفا بخش با فرد اتصالات.

“من فکر می کنم در آینده مردم نمی مسافرت — آنها فقط موبایل” او پیش بینی کرد در سال 2013. “مردم در حال رفتن به زندگی می کنند یک ماه در اینجا چند ماه دارد و چهار ماه در جایی دیگر.” Airbnb بود فقط اجاره خانه تعطیلات, ایده رفت و آن ایجاد یک “سازمان ملل متحد در اطراف میز آشپزخانه.”

فلسفه او متبلور در سال 2018 زمانی که او در ارائه یک طرح برای چیزی به نام “ذینفعان” سرمایه داری. در مقابل وال استریت تمرکز در سه ماهه گزارش های مالی و روزانه سهام حرکت Chesky آرزو به سرمایه داری بود که یک “بی نهایت افق زمانی” و خوب بود برای جامعه است.

که فلسفه آغشته بسیاری از مناطق از کار برای Airbnb کارکنان. بخشی از عملکرد خود را بررسی برای مثال بودند بر اساس چگونه به خوبی آنها گنجانده راه اندازی هسته ارزش سه کارمندان سابق گفت. “در آغوش ماجراجویی” بود که گاهی اوقات استفاده می شود برای توجیه شرایط دشوار آنها گفت: “قهرمان ماموریت” شد کد برای قرار دادن یک چرخش مثبت در همه چیز. (یک سخنگوی این شرکت مورد مناقشه خصوصیات.)

Airbnb اجاره listings رشد از 2500 در سال 2009 به 7 میلیون در این سال است. شرکت فرود کمک های مالی از سرمایه گذاری شرکت از جمله Andreessen Horowitz, بنیانگذاران صندوق و سرمایه سکویا. ارزیابی آن است که در صدر 2 میلیارد دلار در سال 2012 سر به فلک کشید به 31 میلیارد دلار توسط 2017. ارائه عمومی اولیه در این سال راه اندازی شد به آن مدیران و سرمایه گذاران و کارکنان غنی است.

ورود ویروس. سفر زمینی به توقف در مارس Airbnb خود را قطع کرد تا سال 2020 درآمد حاصل از طرح به کمتر از نیمی از $4.8 میلیارد دلار آن بريدن در سال گذشته است. آن IPO پرونده که Chesky شده بود افزایش سرعت با ایده هایی برای ذینفعان سرمایه داری و برنامه ریزی برای ارائه در اواخر مارس رفت و به یک کشو.

به جای Chesky گفت: او خود جلب کرد تا یک لیست از اصول عامل در ویروس. آنها شامل حال قاطع و در حال ظهور “در سمت راست از تاریخ است.”

او در مقایسه با وضعیت به آتش. “شما در یک خانه این سوزش شما باید برای خاموش کردن آتش در حالی که گرفتن مبلمان در خارج از خانه و همچنین بازسازی خانه,” او گفت:.

Chesky خواسته Airbnb هیئت مدیره به تماس به جلسات مجازی هر یکشنبه و راه اندازی روزانه “اتاق جنگ” در دیدار با تیم اجرایی. او گفت که او تا به حال باقی مانده چسب به کامپیوتر خود را بیشتر روز تا حدود نیمه شب گاهی اوقات پخت شکلات تراشه کوکی ها و یا رفتن به پیاده روی در طول تماس.

وجود دارد و تصادفا. هنگامی که مهمانان می خواستم از nonrefundable رزرو به دلیل همه گیر بود و آنها را مجبور به تغییر برنامه های خود Airbnb تغییر سیاست خود را اجازه می دهد تا بازپرداخت. اما این حرکت خشم شرکت اجاره اپراتور که با اتکا بر درآمد. Chesky در نهایت عذرخواهی برای چه Airbnb به حال ابلاغ این تصمیم است.

“بود و همه چیز انجام شده کاملا ؟ هیچ” گفت: آلفرد Lin, Airbnb یک عضو هیئت مدیره و سرمایه گذار در سرمایه سکویا. “آن را در مورد سرعت و directionally حق است.”

Airbnb به زودی قطع 800 میلیون دلار در هزینه های بازاریابی کاهش یافته است پاداش و نصف اجرایی پرداخت هزینه برای شش ماه. آن را نیز به پایان رسید قرارداد با حدود 490 تمام وقت مترجمان آزاد است. با لغو ریختن و مراکز تماس بسته به دلیل ویروس, Airbnb به کارگردانی کارکنان در سراسر شرکت از جمله آن استخدام که تا به حال منجمد استخدام برای کمک به مشتریان. این پرونده در زمان هفته برای دریافت از طریق.

در ماه آوریل این شرکت مطرح شده 1 میلیارد دلار بودجه اضطراری به دنبال یکی دیگر از $1 میلیارد دلار در بدهی.

پس از آن ممکن است 5 اخراج. به بلانت شوک Airbnb را قطع بسته شامل سه ماه از حقوق و دستمزد و یک سال از مزایای بهداشت و درمان بود که سخاوتمندانه تر از بسیاری از دیگر راه اندازی انجام اخراج.

Chesky از توصیف یک دوم “موسس” که در آن Airbnb خواهد بود و بیشتر تمرکز بر هسته اصلی کسب و کار اجاره. آن را به نگاه متفاوت او گفت: با مشتریان کمتر رزرو مسافرت های بین المللی کمتر هجوم آوردند به شهرستانها شلوغ تر محلی سفر و بیشتر در دراز مدت باقی می ماند.

مخالفت در Airfam’

دو روز پس از اخراج به پرسش آمد و در کارمند پرسش و پاسخ در داخل Awedience, Airbnb را ملاقات مجازی نرم افزار با توجه به پنج افرادی که حضور داشتند.

برخی از کارگران پرسید که چرا وجود ندارد furloughs یا گسترده تر کاهش پرداخت به جای اخراج. دیگران پرسید چرا برخی از گروه های انتخاب شده بود که برای کاهش و به همین دلیل این شرکت نمی تواند اصلاح بیشتر قدرت پردازش مانند بودجه خود را برای اجاره دفتر گیاهان.

Chesky گفت: وضعیت خیلی نامشخص برای furloughs و پرداخت کاهش تماس با کسانی که به طور موقت اقدامات. اخراج شدند و نقشه برداری به آینده کسب و کار, استراتژی او اضافه شده است. یک سخنگوی این شرکت با صرف تنها مقدار کمی در محوطه سازی و خدمات مرتبط.

یک منطقه آمار اخراج شد Airbnb ایمنی تیم که دسته شرایطی مانند تیراندازی و ضرب و جرح در آن اجاره. هنگامی که یک تیراندازی مرگبار در یک مهمانی در اوریندا کالیفرنیا ساخته شده سرفصل های ملی در پاییز گذشته این شرکت ممنوع احزاب غیر مجاز در اجاره و اعلام کرد قصد دارد برای تایید است که همه از آن لیست بودند چه آنها تبلیغ.

در این کارمند Q-A Chesky تصریح کرد گذشته اظهارات که ایمنی یک اولویت برای شرکت. کارگران لوله کشی با نوشته heckles — معادل فریاد در شلوغ تئاتر — با پیام مانند “ایمنی هرگز یک اولویت است!” آن را غیر معمول نمایش عمومی از مخالفت.

در عرض یک هفته از اخراج, جدید, موارد ایمنی به حال انباشت اشیاء بدست آمده تا مردم با آگاهی از این وضعیت گفت. Airbnb خواسته برخی از گذاشته شدن کارکنان برای بازگشت به طور موقت به کار را از طریق موارد آنها گفت. کارگران در این مقررات پاسخ و پرداخت تیم خواسته شد تا دوباره به طور موقت به آنها گفت.

یک Airbnb سخنگوی گفت که این گروه متمرکز بر کاربر ایمنی بودند به همان اندازه قبل از اخراج و که این شرکت ارزیابی آن پشتیبانی نیروی انسانی سطح روزانه. “برایان همیشه روشن ساخته است که ایمنی اولویت ما است,” او گفت:.

در آن زمان لئوناردو باکا یک فن آوری اطلاعات حرفه ای بود که گذاشته پیوست همکاران برای شرکت در یک سحر و جادو مجازی عملکرد ارائه شده توسط Airbnb تجربه — بخشی از فعالیت های شرکت خدمات رزرو که نقل مکان کرده بود آنلاین از آنجا که از virus. آن را به معنای یک تیم-ساختمان ورزش اما در عوض تبدیل به یک گودبای پارتی.

برخی از گذاشته شدن همکاران ویران شد Baca گفت: در حالی که کسانی که باقی مانده ابراز نارضایتی چرا آنها تا به حال در امان است. “ما نمی دانیم که چرا مردم قطع شد,” او گفت:. “شما از دست دادن یک قطعه از تیم است.”

بعد در یک شل کانال برای کارمندان سابق, برخی اظهار تاسف کرد که Airbnb بود برش فرهنگ و با توجه به پیام های بازدید شده توسط نیویورک تایمز. در ماه ژوئن یک Airbnb پیمانکار که اخیرا اجازه رفتن نوشت یادداشتی برای سیمی که به نقل از همسالان تماس تلفنی با شرکت “ریاکارانه” برای خود “قابل ملاحظه ای سنگدلانه” درمان قرارداد کار در طول بیماری همه گیر.

یک Airbnb گفت: پیمانکاران آن “بيش از پیمانکاران آنها ما هم تیمی ها و دوستان.” او گفت که این شرکت تا به حال ارائه شده آنها دو هفته از پرداخت و مزایای دیگر.

مسائل دیگر حباب ، در یک اتاق چت برای زن Airbnb کارکنان پس از اخراج یکی گذاشته و کارگر توصیف سه نمونه از آزار و اذیت جنسی در حالی که در این شرکت گفت که بشر به منابع سودمند و همکاران خار آن را با توجه به یک تصویر از مکالمه بازدید بار. دومی فرد نوشت: “آسیب بیشتر است.”

این شرکت گفت: آن را تحمل نمی کند آزار و اذیت و تبعیض و بررسی همه ادعا.

ماه گذشته برخی از کارکنان در Airbnb چین بخش با ارسال نامه ای به مدیریت ترسیم آنچه به آنها گفته شد رفتار توسط Yanxin شیعه, مهندسی, مدیر برای آن چین کسب و کار با توجه به یکی از کارکنان مسئول در این نامه که بار مشاهده شده است. آنها ادعا شده که شیعه به حال رتبه بندی همکاران زن با جذابیت و گفته بود او را باور نمی کند در شرکت “ارزش” اما می تواند انجام آنها را به خوبی به اندازه کافی به تصویب مصاحبه شغلی و آموزش دیگران برای انجام همان.

Airbnb گفت: آن را به حال به این نتیجه رسیدند که این نامه را “جدی ترین اتهامات” بودند و نه پشتیبانی و گرفته بود “اقدام مناسب” اما مشخص نکرد چه که بود. شیعه پاسخ نمی دهند به یک درخواست برای نظر. Skift قبلا گزارش شده در این نامه است.

Chesky گفت: او همچنان خوش بینانه است. شرکت ترویج شده است نشانه هایی از بهبود مانند رشد تعداد رزرو در فاصله رانندگی و تصویب آن “مجازی تجربه است.” در یک جلسه مجازی در بعد از ظهر چهارشنبه Chesky گفت Airbnb کارگران است که این شرکت خواهد از سرگیری کار بر روی برنامه های خود را برای رفتن ،

او نیز منعکس شده در چهار ماه گذشته که به او گفته شده بود “حادثه در برخی از راه.” این بحران نشان داد که Airbnb منحرف شده بود از ریشه های آن به عنوان یک محل برای افرادی که برای اتصال و او برنامه ریزی شده برای اصلاح آن است.

“چیزی است که ما هرگز نمی تواند از دست دادن” Chesky گفت: “است که درست به خودمان بودن و متفاوت بودن و خاص است.”

© 2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>