استرالیا PM موریسون تاخیر مجلس به عنوان coronavirus گسترش

ملبورن, جولای 18

نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون در شنبه تاخیر در افتتاح مجلس برای چند هفته به عنوان جدید کروناویروس ادامه داد: گسترش از طریق این کشور پرجمعیت ترین ایالت.

موریسون خواسته مجلس به لغو یک هفته دو جلسه با توجه به شروع در آگوست 4, از نگرانی در مورد COVID-19 بیماری همه گیر. درخواست دیده می شد به عنوان یک تشریفات به عنوان سخنران عضو موریسون حزب لیبرال و مخالف حزب کارگر پذیرش تماس بگیرید.

قانونگذاران هستند و برای دیدار در آینده برنامه ریزی شده جلسه در 24 آگوست.

“دولت نمی تواند چشم پوشی از این خطر به نمایندگان مجلس خود کارکنان در درون مجلس و گسترده تر جامعه” موریسون گفت: در یک بیانیه نوشته شده است و اضافه کرد او عمل بر اساس توصیه های مقامات پزشکی.

ویکتوریا دولت گزارش 217 عفونت های جدید پس از یک رکورد 428 مورد در روز جمعه. همسایه, New South Wales, پرجمعیت ترین دولت است که تلاش برای مهار موج جدیدی از عفونت دیدم 15 مورد جدید.

ویکتوریا مجبور نزدیک به پنج میلیون نفر به یک جزئی مستند به مدت شش هفته در تاریخ 9 ژوئیه به عنوان انتظارات شدیدتر اجتماعی-فاصله گرفتن محدودیت های در حال رشد بودند با این ویروس در ادامه به گسترش است.

ویکتوریا برتر Daniel Andrews چپ باز امکان بیشتر محدودیت اصرار مردم به ترک خانه های خود را به جز برای کار و ورزش و یا ضروری خرید.

“احتمال دیگر مستند این احتمال حتی بیشتر محدودیت – که واقعا با بقیه افراد و خانواده ها و اعضای ویکتوریا جامعه در آغوش روح قوانین و گمراهان در کنار احتیاط” اندروز گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

استرالیا خزانه دار جاش Frydenberg گفت: مسئله بیشتر درآمد پشتیبانی برای مقابله با بدتر شدن اعتماد به نفس در سراسر کشور, در علاوه بر این به یک موجود یک 70 میلیارد دلار ($49 میلیارد دلار) دستمزد و یارانه.

“در بسیاری از عدم قطعیت در محیط اقتصادی و ویکتوریا وضعیت قابل توجهی شکست” Frydenberg گفت: سن روزنامه در مصاحبه منتشر شده در شنبه.

“این کاهش اعتماد به نفس فراتر از ویکتوریا مرز و بازیابی اعتماد به نفس بازی. بنابراین حفظ کسب و کار و خانواده و اعتماد به نفس است که رفتن به بسیار مهم است.” این انتظار می رود که دولت اعلام جزئیات حمایت از اقدامات در روز پنج شنبه قبل از ارسال آنها را برای رای به مجلس.

در ماه مارس تمام پارلمانی نشست لغو شد تا مرداد. اما به عنوان استرالیا به نظر می رسد موفقیت در کنترل شیوع آن در ماه های بعد برخی از نشست صورت گرفت از جمله یک روزه ویژه جلسه به رای اولیه یارانه دستمزد طرح. ایسنا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>