BCCI به شناور, تازه, مناقصه های پوشاک, حمایت پس از نایک تصمیم می گیرد در برابر تجدید قرارداد خود را

BCCI نگران است که کلاس اول بازیکنان می تواند از دست دادن به Rs 8 تا 10 لاخ با توجه به محدود داخلی فصل است. (انتخاب تصویر)

BCCI به زودی دعوت تازه مناقصه برای تیم ملی را حمایت پوشاک مقابله با حقوق دارنده نایک تصمیم گیری در برابر تجدید قرارداد خود را که منقضی خواهد شد در ماه سپتامبر. BCCI Apex شورای ملاقات روز جمعه برای تصمیم گیری در تعدادی از مسائل از جمله پوشاک حمایت که قابل توجه است اگر نه بزرگ درآمد برای BCCI.

“نایک بود چهار سال برای مقابله 370 کرور با یک خانواده سلطنتی از 30 کرور. در حال حاضر آنها را نمی خواهد ارسال هر گونه پیشنهاد تازه برای دوره جدید شروع می شود که اکتبر 1. راس شورا تصمیم گرفته است که RFP (درخواست برای پروپوزال) را مطرح کرد. نایک بدیهی است که می توانید یک تازه پیشنهاد” ارشد BCCI گفت: با توجه به PTI در شرایط گمنامی.
آن را نیز آموخته است که BCCI است به احتمال زیاد برای تمدید قرارداد ‘پالس نوآوری’ به صورت دیجیتال قرارداد خدمات برای BCCI و IPL سیستم عامل های دیجیتال. این شرکت حفظ BCCI و IPL وب سایت.

اخبار مرتبط

وجود دارد یک بحث تغییر ملی کریکت آکادمی (NCA) به یک مکان جدید در بنگلور. “پس از تثبیت وضعیت جدید طرح ساخت و ساز خواهد شد و به دولت ارائه شده دولت در بخش های مربوطه و سپس کار شروع خواهد شد” این مقام گفت. یکی از مسائل عمده بود داخلی تقویم و نبود هر گونه بحث بتن.

“وجود دارد هیچ نقطه ای در گچ تا یک تقویم بدون دانستن اینکه چه چیزی خواهد بود که COVID وضعیت در ماه دسامبر-ژانویه 2021. بدیهی است که شما می توانید آن را برای مسلم است که Duleep جایزه و ویجی هزاره جایزه خواهد بود اوراق از مردان سفرنامه” او گفت:. BCCI نگران است که کلاس اول بازیکنان می تواند از دست دادن به Rs 8 تا 10 لاخ با توجه به محدود داخلی فصل است.

احمدآباد تنها گزینه برای کمپ

بر خلاف گزارش های وجود دارد که می تواند گزینه های متعدد برای هند اردوگاه آموزش رسمی گفت که تنها احمدآباد است که در نظر گرفته شده برای زمان حال در تازه ساخته شده GCA تسهیلات در Motera (هند بزرگترین ورزشگاه کریکت).

“Motera ورزشگاه است که یک دولت از هنر ورزشگاه است که 60 مسکونی اتاق داخل تسهیلات خواهد شد که بسیار مناسب برای ایجاد زیستی-حباب برای بازیکنان و کارکنان پشتیبانی. اجازه بدهید به شما بگویم دبی بود و نه حتی مورد بحث به عنوان محل آموزش برای هند تیم در طول . دارامسالا است گزینه دوم” او گفت:.

با تمام جاده ها از IPL کاروان پیشرو نسبت به امارات متحده عربی یک زن و شوهر از franchises غیررسمی صحبت کرد و به توافق هسته ای و احساس می شود که این امر می تواند عاقلانه تر اگر هند باید خود را توپ قرمز اردوگاه پس از IPL. “داشتن یک هند اردوگاه و سپس آمدن به لیگ اردوگاه به نظر نمی رسد کاملا منطقی است. در واقع اگر هند در حال رفتن به استرالیا در اواخر ماه نوامبر و اوایل دسامبر آنها می توانید کمپ پست IPL,” او گفت:.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>