بهارات باند ETF سری دوم افزایش 10 ، 000 تومان کرور روپیه

The funds collected will be invested in two new series of AAA-rated CPSE bonds.وجوه جمع آوری شده خواهد شد سرمایه گذاری در دو سری جدید از AAA-دارای CPSE اوراق قرضه.

بهارات اوراق قرضه ارزی صندوق (ETF) یک ابزار کلیدی برای مرکزی شرکت های بخش دولتی (CPSEs) به افزایش سرمایه بدهی از یک استخر بزرگتر از منابع از جمله خرده فروشی سرمایه گذاران مطرح در حدود 10 ، 000 تومان کرور روپیه در روز جمعه.

“سری دوم از بهارات باند ETF را دریافت برجسته پاسخ oversubscribed بیش از سه برابر برآورد مجموعه حدود 10 ، 000 تومان کرور روپیه با مشارکت گسترده در سراسر دسته. نهایی اعداد هنوز در حال شمارش و منتشر خواهد شد دوشنبه” گروه سرمایه گذاری و مدیریت دارایی وزیر Tuhin Kanta Pandey توییتی.

اخبار مرتبط

وجوه جمع آوری شده خواهد شد سرمایه گذاری در دو سری جدید از AAA-دارای CPSE اوراق قرضه با سررسید مشخصات 5 سال و 11 سال است. از دیدگاه سرمایه گذاران شبه مستقل طبیعت CPSE اوراق قرضه در این شاخص به یک جاذبه بنابراین کم مانع ورود و نسبت هزینه.

در ازدواج خود را ارائه دهد در ماه دسامبر سال گذشته بهارات باند ETF به حال بسیج 12,400 تومان کرور روپیه برای CPSEs از طریق دو گزینه سرمایه گذاری – کوتاه مدت ابزار برای 3 سال (بهارات باند ETF آوریل 2023) و بلندمدت برای 10 سال (بهارات باند ETF مارس 2030).

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>