چینی بنادر آمار ظرفیت به عنوان ویروس آزمون آهسته پاکسازی: شرکت های باربری

چین با تشدید بازرسی از مواد غذایی وارداتی در ماه گذشته پس از شیوع کروناویروس در میان مردم در کار و بازدید از عمده بازار مواد غذایی در پکن.

“واردات کانتینر انتخاب کنید تا فعالیت شده اند به شدت تحت تاثیر و به عنوان نتیجه reefer plugs بسیار مورد استفاده به خصوص در بندر تماس yantian و نینگبو” گفت: آلمان شرکت حمل و نقل Hapag-Lloyd در یک مشتری اطلاع قبلی در روز جمعه.

Reefers یا سرد ظروف مورد استفاده برای گوشت و محصولات تازه باید وصل برای مطالب به نگه داشته شود سرد و یا یخ زده.

کسی که پاسخ تلفن در یکی از Ningbo بندر پایانه اشاره رویترز به بندر دفتر مرکزی شرکت که بسته شد بعد از ساعت کاری. هیچ کس در تماس yantian پورت می تواند رسیده است.

هر چند آن را تنها یافت ویروس در یک تعداد انگشت شماری از نمونه ها از بیش از 200 ، 000 آزمایش تا کنون چین همچنان به بازرسی محموله و انجام آزمایشات در بخش بزرگی از ورود.

Hapag-Lloyd هشدار داد که ظروف می تواند مرخص شود در یک جایگزین پورت و صاحبان بار خواهد بود مسئول برای هزینه های اضافی.

بالا کانتینر کشتیرانی Maersk MAERSKb.شرکت نیز گفت: مشتریان از روز چهارشنبه که از آن شده است انحراف باری از تماس yantian بندر در جنوب شهر شنژن به دلیل محدود reefer plugs.

این بندر یکی از چین بالا پورت برای گوشت منجمد.

“ترمینال حیاط تراکم برای واحد بادبان جمع کن در تماس yantian رسیده است سطح حیاتی” آن گفت: در این نامه دیده می شود رویترز ترغیب مشتریان به کتاب به نزدیکی بنادر Nansha یا Chiwan به جای.

هر محموله پس از رسیدن در تماس yantian خواهد صورت تراکم اضافه از 1000 $در هر ظرف آن را گفت.

“به اندازه کافی وجود دارد شمع برای reefers در بنادر بزرگ و offload فرایند طبیعی است که گفت:” دینگ لی دبیر در چین بنادر و بنادر انجمن.

تماس yantian پورت اضافه کرده است 35 درصد بیشتر شاخه به تازگی برای مقابله با گرفتگی و پلاگین استفاده نرخ در Ningbo بندر در 65-70% دینگ گفت.

“در زمان تنگنا کافی است بازرسی و ضد عفونی ظرفیت برای reefers در آداب و رسوم. اما آنها در حال کار بر روی آن” او گفت:.

پاسخ در جمعه ایلام گفت: آداب و رسوم چینی اضافه شده اند منابع اضافی برای سرعت بخشیدن به ترخیص کالا از گمرک گمرک و تماس yantian در حال حاضر تنها بندر هنوز در تلاش برای تخلیه همه ورودی reefers.

“در طول هفته گذشته بازرسی گمرک ظرفیت و سرعت بهبود یافته است,” مرکل گفت اما اضافه آن را برخی از زمان برای تماس yantian به حذف آن نمایند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>